Четвърта власт

  • 31 046
  • 493
# 330
Защо Туджаров? Какъв вид реклама е това?!
Виж целия пост
# 331
Правят връзка между Под Прикритие и Четвърта власт. И двата сериала са на БНТ.
Виж целия пост
# 332
Правят връзка между Под Прикритие и Четвърта власт. И двата сериала са на БНТ.

Да де. Нещо целта не ми е ясна.
Виж целия пост
# 333
Реклама на предстоящия сезон на Под прикритие.Не че има нужда,всички го чакаме с нетърпение вече  #Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 334
Реклама на предстоящия сезон на Под прикритие.Не че има нужда,всички го чакаме с нетърпение вече  #Crazy Mr. Green

 Party
Виж целия пост
# 335
 Hug Hug Hug Hug Много хубав сериал!
Виж целия пост
# 336
Страхотен сериоалм. Много ми допадна!
Виж целия пост
# 337
Снощната серия ми беше 1 идея по- слаба от другите, вие как мислите?Твърде самонадеяна е Ирмена. Донков много ми харесва как играе Peace
Виж целия пост
# 338
Снощната серия ми беше 1 идея по- слаба от другите, вие как мислите?Твърде самонадеяна е Ирмена. Донков много ми харесва как играе Peace

Предполагам, че да. Снощната серия не успя да ме задържи пред телевизора, доскуча ми. По принцип с двете деца много трудно гледам телевизия, затова гледам сериите после онлайн. Дори и напълно съсредоточена, понякога ми е трудно да хвана всички връзки, а пред телевизора така ми се оплетоха, че чак загубих интерес. Ще гледам пак и ще коментирам.
Виж целия пост
# 339
Малко по- скучна беше, да. Но Шопов имаше 2-3 много силни сцени.
Виж целия пост
# 340
И аз не мога да се похваля, че съм гледала внимателно всичко, но...

Ще ми бъде интересен двубоят между Траянов и Хинов. Всеки преследва определена цел и в конфликтът им няма нищо лично. Бих искала да разбера бъдещите планове на Траянов в политиката, но си признавам, че ми е трудно да проследявам дори сегашните му ходове Grinning.

Донков наистина играе добре.
Ирмена се опитва да играе "ледената кралица" - самото й излъчването е такова, а и тя самата явно не иска да губи време в чувства.

Не ви ли се струва, че тъкмо балерината е момичето в кадър на един от тийзърите , което дадоха, че беше намерено мъртво на предната седалка на една кола. Обърнаха безжизнаната й глава и ми се стори, че беше точно нейното лице. Според мен съдбата й е вече предопределена. Въпрос на време е кога ще я поръчат (мъртва).
Виж целия пост
# 341
Може и да си права за балерината, признавам че не съм обърнала внимание. Все пак тя им каза нещичко, макар и малко и това е достатъчно да я отстранят. Явно този "клуб" на антикваря далеч не е само за елитни компаньонки Peace
Виж целия пост
# 342
Явно този "клуб" на антикваря далеч не е само за елитни компаньонки Peace

Според мен е с основна дейност следене и събиране на компромати за политици и влиятелни господа, с които после да бъдат изнудвани.

Гледахте ли интервюто на Татяна Дончева, преди няколко дни? Тя посъветва зрителите да гледат сериала, който бил учебник за политически игри и манипулации.
Виж целия пост
# 343

Гледахте ли интервюто на Татяна Дончева, преди няколко дни? Тя посъветва зрителите да гледат сериала, който бил учебник за политически игри и манипулации.

Според мен всички го гледат.Едни го харесват,други-не. Трети ,може би черпят идеи  Grinning
Виж целия пост
# 344
Явно този "клуб" на антикваря далеч не е само за елитни компаньонки Peace

Според мен е с основна дейност следене и събиране на компромати за политици и влиятелни господа, с които после да бъдат изнудвани.

Гледахте ли интервюто на Татяна Дончева, преди няколко дни? Тя посъветва зрителите да гледат сериала, който бил учебник за политически игри и манипулации.
Може и да си права. Определено той играе важна роля и е в услуга на някой. Имам предвид клуба.
Иначе Гледах Дончева, т.е. хванах тази фраза. За жалост милата картинка родна е тъжна Crossing Armsа аз като балък все искам да вярвам, че има и хора от честната страна на барикадата Stop(които същевременно имат власт де)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия