Четвърта власт

  • 31 043
  • 493
# 405
Сериалът е много добър, не виждам причина да няма нов сезон, а Уикенд не е ли вързан с ТВ 7, нормално е да оплюват конкурентите  Mr. Green

Не знам възможно ли е - ако БНТ се откаже - то следващ сезон да е в друга медия   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 406
... дали ще има 2ри сезон...

"открито обслужва интересите на медийната група около олигарха Иво Прокопиев, личен приятел и бивш работодател на Севда Шишманова".



Това май ще се окаже вярно. Сега гледам снимките от партито след последния епизод, ами на доста от тях присъстват "Левон Хампарцумян и Иво Прокопиев - приятели на сериала".

А по повод втория сезон получих този отговор - Вървят преговори за следващият сезон, но не се знае до кога ще продължат... След като се уточни, следва продължение на сценария, заснемане и след това пускане...
Прочетено межу редовете- може и да няма втори сезон. Ако имаше, то той да е заснет вече. Пък те сценарии тепърва ще му пишат.
Виж целия пост
# 407
И така в нищото ли ще свърши сезонът? Не вярвам да завършат всичко започнато, че да изглежда като завършен.
Виж целия пост
# 408
... дали ще има 2ри сезон...

"открито обслужва интересите на медийната група около олигарха Иво Прокопиев, личен приятел и бивш работодател на Севда Шишманова".



Това май ще се окаже вярно. Сега гледам снимките от партито след последния епизод, ами на доста от тях присъстват "Левон Хампарцумян и Иво Прокопиев - приятели на сериала".

А по повод втория сезон получих този отговор - Вървят преговори за следващият сезон, но не се знае до кога ще продължат... След като се уточни, следва продължение на сценария, заснемане и след това пускане...
Прочетено межу редовете- може и да няма втори сезон. Ако имаше, то той да е заснет вече. Пък те сценарии тепърва ще му пишат.

Я дай линк към снимките.
Виж целия пост
# 409
... дали ще има 2ри сезон...

"открито обслужва интересите на медийната група около олигарха Иво Прокопиев, личен приятел и бивш работодател на Севда Шишманова".



Това май ще се окаже вярно. ...


Ако интересите са да се покаже колко прогнила и корумпирана е политическата ни система и как всичко в България се дирижира от бившата ДС, значи сериалът обслужва интересите на целия народ. Кое в сериала не е вярно?
Виж целия пост
# 410
Снимки няма как да ви покажа, албума е личен.

Да всичко в сериала е вярно, но нали разбирате че когато държавата дава пари, няма да си показва керливите ризи по телевизията. Съвсем различно би било ако сериала се излъчваше по частна телевизия.
Виж целия пост
# 411
Все едно Под Прикритие също не показва цялата измет на подземния свят.  Като техния бюджет е в пъти по- голям и не е (само) държавно спонсориран.
Не мисля, че 5те отрязани милиона ще се отразят на сериало- правенето. Явно Прокопиев наистина си е пуснал пипалата в БНТ и дразни.

Много са им малко рекламите в БНТ. Това на мен като зрител ми допада, но е показател за зрителския интерес и техния бюджет.  newsm78
Виж целия пост
# 412
Хммм,нямаше ли нещо за тия реклами в БНТ? Смисъл,че те са на държавна издръжка и нямат нужда от реклами,както частните ТВ?
Виж целия пост
# 413
Не знам, но едва ли отказват рекламодатели
Виж целия пост
# 414
Ха, я вижте какво е предложил Мартин Захариев преди два месеца: БНР и БНТ да не събират реклама, а да се издържат само с бюджетни пари от държавата

 http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2374154
Виж целия пост
# 415
Защо ли   Mr. Green За да бъдат още по-зависими от властимащите  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 416
Снимките от прожекцията на последната серия, вчера, в Кино Одеон.https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151807151740843&se … ype=1&theater
Виж целия пост
# 417
Тази вечер ще гледаме последния епизод на първи сезон Peace

За втори явно ще трябва да почакаме доста.
Не че има опасност да забравим интригата - милата родна действителност ще ни я припомня всеки ден Grinning.

Виж целия пост
# 418
Завърши така, като че следва продължение.

Хинов се изниза, Троянов отнесе всичко.  Whistling
Виж целия пост
# 419
аз останах с убеждение, че го убиха... както стеляше по мишената и хоп....
много тъпо това с диктофона - дано изскочи отнякъде и копие!

А разбраха ли другите, че Андрей е бил доносник?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия