
За какво ли им трябват толкова тези преводи?! 



Да съдят тези, на които пробите са положителни
Тц единия е в затвора а гъската ша са сгодява за друг да мое да продължи да разледва
сега тя ша шамаросва

Жани
Ирка



Леле къв ненаситник е







.



Да съдят тези, на които пробите са положителни 
Вдигат ме. Не знам кога ще се изтърся пак тук. Пазете си ставите да не ги изкълчите от танци!

, и аз искам армаганче, не е спешно, стига да не е нахално 


А и напълно се доверявам на твоя вкус

, когато има сладко съм първаа, не че нямам сега да свалям от почивката 2-3 килца, ама един път се живее



Да съдят тези, на които пробите са положителни 
Вдигат ме. Не знам кога ще се изтърся пак тук. Пазете си ставите да не ги изкълчите от танци!
Измишльотини яки, според мен нямат док-ва и няма как да го осъдят. Да съдят аблата, какво общо има той 
Препоръчани теми