Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~тема 179

  • 21 139
  • 750
# 180
Е много ми хареса "банкетната клапа" rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
Виж целия пост
# 181
27 - ориджинъл (Профи Wink)

Та седи си Ферка целата в нещастие, чИ Емко я натирил от тех и сърдит, чИ излъгала и си мисли...ка ся да му кажем ква съм яланджЪ кат му видОх реакшЪна от тази невинна лъжа с Каптана? Thinking
Трудна работа кай...загубих Емко...ХандетУ ш'сЪ радва...тцтцтцтцтцтц... ooooh!
Ама Емко нЪл ни мой издържа поЙЧе...ей го изтипосан на портичката в Етилер. Laughing
Гушки мушки некви неща...обещания за без лъжи поЙче...(от ден до пладне Wink) и така...Сабах Фера целата у страх...върти една шайбя на Перхидролнат аи кай, чИ не мой кай на Емко...оня ултиматуми заплахи некви нещааа... Crazy Та спретна се Фера кат фолк певица и те ти я на среща с Емко си седат на Идан пейчица на БосфорчИтУ и си мислят...Емко си кай...тая Фера как я нараних снощи...ко шЪ прайм шимди?  newsm78 Фера си кай...лелеле, ка да му кажем, кат ни моЖ го загубя...? Thinking
Та се озоваха в некъФ фешънларски ресторант и си обедват...обедват, ама не сички...на Фера и се отворила банкетната клапа и смучи винце кат за световно. Crazy Емко кай...дур ма Феро...ко си се разсмукала толко...ский не мой уцелиш канчИту... #Crazy Остай малко и за менИ... Whistling
Фера смучИ и не реагира...сао си говори с бутилкята...Емко глей и не моЖ поверва ко ста'а тукя. ooooh! Фера вечИ се е качила на черешата и са паднали секви задръжки...ама чат пат има некви включвания и се извинява на Емко чИ го излага....ама продължава да смучИ. Crazy
Емко си кай...тая мойта върза кънкитИ...ей ся ше й наторим градинкята Mr. Green
Тя нема помни къде живей....водим я у нас и я приближавам резко до нИщата от които е толко далечИ...тамън послИ нема къде да бега съ евлянднем за норматив. Wink
И тъй с тея мисли, седи и наблюдава кой прай тая разпасаната...и сао се кефи...даже кай колко е убава пияна и дава стимули да смучИ ощИ... Laughing
Обачи по Идно времИ Фера речИ да стани и кат залитна си пукне фонтанелата у ръба на масата. нещата вечИ са извън контрол...сраааааам...оная оди към тУЙлетната кат Дида по коридор'ти на диспансера. Joy Стъпкята е оверлог ама тва е друга тема....Емко кай да и зима кафенцИ да усвести тая пущина... ooooh! НИ щеш ли ей ги и ХандетУ и Корайчик на хоризонтя...сраааааааамм...оная Ферка сЪ разпасала...ни мож си целни зурлата да налей кафенцИтУ...кай чИ канчИтУ малко и идва...Корай си лега от смех... Joy ХандетУ съ кефи кай това е края... Grinning Ама Емко и разби све илюжън кат кай колко е красивка пияна. Heart Eyes
ПослИ Емко и Корайчик излязо'а двамат апаркират колата шъ кайш чИ по един не могат и оня двете чафки оста'ат сингъл. Mr. Green
Фера кат сЪ наеи кай на ХандетУ...ама ооооуууу ко си мислиш ти ма...? Емко ни мой тЪ трай поЙче... нема те земе и за една нощ дажи...той без менИ не моЙ ...земи се откажи, чИ не мойм тъ трайм вечИ... Whistling ХандетУ кай ский ко си се натряскала ма...земе се свести чИ се излагаш кат кифла...Фера кай мой съм кифла ама аз съм севгилитУ на Емко ти не мой ми се намажеш на кючека...оная кай чИ нема забрай стана с чупка в ханша и си би камшик ада рИве на рамцето на Корайчик дет от нея вечИ фанал плексит. Laughing
ПосЛИ Емко сЪ проба да закара Ферка у тех...ама не е толко пияна тая пущина и си я закара у тех....гледашИ жално по нея и си мисли как отново не мой да строши джама. Whistling

rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост
# 182
 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 тази песен я научих на морето, тотален хит беше на басейна newsm68 newsm44 newsm68 newsm44

поздрав за Врачанки!
Виж целия пост
# 183
Зизунке rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
Виж целия пост
# 184
27 - ориджинъл (Профи Wink)

Та седи си Ферка целата в нещастие, чИ Емко я натирил от тех и сърдит, чИ излъгала и си мисли...ка ся да му кажем ква съм яланджЪ кат му видОх реакшЪна от тази невинна лъжа с Каптана? Thinking
Трудна работа кай...загубих Емко...ХандетУ ш'сЪ радва...тцтцтцтцтцтц... ooooh!
Ама Емко нЪл ни мой издържа поЙЧе...ей го изтипосан на портичката в Етилер. Laughing
Гушки мушки некви неща...обещания за без лъжи поЙче...(от ден до пладне Wink) и така...Сабах Фера целата у страх...върти една шайбя на Перхидролната и кай, чИ не мой кай на Емко...оная ултиматуми заплахи некви нещааа... Crazy Та спретна се Фера кат фолк певица и те ти я на среща с Емко си седат на Идна пейчица на БосфорчИтУ и си мислят...Емко си кай...тая Фера как я нараних снощи...ко шЪ прайм шимди?  newsm78 Фера си кай...лелеле, ка да му кажем, кат ни моЖ го загубя...? Thinking
Та се озоваха в некъФ фешънларски ресторант и си обедват...обедват, ама не сички...на Фера и се отворила банкетната клапа и смучи винце кат за световно. Crazy Емко кай...дур ма Феро...ко си се разсмукала толко...ский не мой уцелиш канчИту... #Crazy Остай малко и за менИ... Whistling
Фера смучИ и не реагира...сао си говори с бутилкята...Емко глей и не моЖ поверва ко ста'а тукя. ooooh! Фера вечИ се е качила на черешата и са паднали секви задръжки...ама чат пат има некви включвания и се извинява на Емко чИ го излага....ама продължава да смучИ. Crazy
Емко си кай...тая мойта върза кънкитИ...ей ся ше й наторим градинкята Mr. Green
Тя нема помни къде живей....водим я у нас и я приближавам резко до нИщата от които е толко далечИ...тамън послИ нема къде да бега съ евлянднем за норматив. Wink
И тъй с тея мисли, седи и наблюдава кой прай тая разпасаната...и сао се кефи...даже кай колко е убава пияна и дава стимули да смучИ ощИ... Laughing
Обачи по Идно времИ Фера речИ да стани и кат залитна си пукне фонтанелата у ръба на масата. нещата вечИ са извън контрол...сраааааам...оная оди към тУЙлетната кат Дида по коридор'ти на диспансера. Joy Стъпкята е оверлог ама тва е друга тема....Емко кай да и зима кафенцИ да усвести тая пущина... ooooh! НИ щеш ли ей ги и ХандетУ и Корайчик на хоризонтя...сраааааааамм...оная Ферка сЪ разпасала...ни мож си целни зурлата да налей кафенцИтУ...кай чИ канчИтУ малко и идва...Корай си лега от смех... Joy ХандетУ съ кефи кай това е края... Grinning Ама Емко и разби све илюжън кат кай колко е красивка пияна. Heart Eyes
ПослИ Емко и Корайчик излязо'а двамата паркират колата шъ кайш чИ по един не могат и ония двете чафки оста'ат сингъл. Mr. Green
Фера кат сЪ нае и кай на ХандетУ...ама ооооуууу ко си мислиш ти ма...? Емко ни мой тЪ трай поЙче... нема те земе и за една нощ дажи...той без менИ не моЙ ...земи се откажи, чИ не мойм тъ трайм вечИ... Whistling ХандетУ кай ский ко си се натряскала ма...земе се свести чИ се излагаш кат кифла...Фера кай мой съм кифла ама аз съм севгилитУ на Емко ти не мой ми се намажеш на кючека...оная кай чИ нема забрай стана с чупка в ханша и си би камшика да рИве на раменцето на Корайчик дет от нея вечИ фанал плексит. Laughing
ПосЛИ Емко сЪ проба да закара Ферка у тех...ама не е толко пияна тая пущина и си я закара у тех....гледашИ жално по нея и си мисли как отново не мой да строши джама. Whistling


"банкетната клапа" "не мой ми се намажеш на кючека" rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
Виж целия пост
# 185

Виж целия пост
# 186
Хайде, още малкото и Хазалчето ще празнува  newsm59
Виж целия пост
# 187
 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao
 Чек че Има Още rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

Пепи, да са ти честити новите дрешки, супер са
Виж целия пост
# 188



Виж целия пост
# 189
Пепино, а честити гащи...да ти излезнат здрави и да не се пукат по шевовИтИ...  bouquet Hug bishop bishop bishop
Виж целия пост
# 190
27 - ориджинъл (Профи Wink)

Та седи си Ферка целата в нещастие, чИ Емко я натирил от тех и сърдит, чИ излъгала и си мисли...ка ся да му кажем ква съм яланджЪ кат му видОх реакшЪна от тази невинна лъжа с Каптана? Thinking
Трудна работа кай...загубих Емко...ХандетУ ш'сЪ радва...тцтцтцтцтцтц... ooooh!
Ама Емко нЪл ни мой издържа поЙЧе...ей го изтипосан на портичката в Етилер. Laughing
Гушки мушки некви неща...обещания за без лъжи поЙче...(от ден до пладне Wink) и така...Сабах Фера целата у страх...върти една шайбя на Перхидролната и кай, чИ не мой кай на Емко...оная ултиматуми заплахи некви нещааа... Crazy Та спретна се Фера кат фолк певица и те ти я на среща с Емко си седат на Идна пейчица на БосфорчИтУ и си мислят...Емко си кай...тая Фера как я нараних снощи...ко шЪ прайм шимди?  newsm78 Фера си кай...лелеле, ка да му кажем, кат ни моЖ го загубя...? Thinking
Та се озоваха в некъФ фешънларски ресторант и си обедват...обедват, ама не сички...на Фера и се отворила банкетната клапа и смучи винце кат за световно. Crazy Емко кай...дур ма Феро...ко си се разсмукала толко...ский не мой уцелиш канчИту... #Crazy Остай малко и за менИ... Whistling
Фера смучИ и не реагира...сао си говори с бутилкята...Емко глей и не моЖ поверва ко ста'а тукя. ooooh! Фера вечИ се е качила на черешата и са паднали секви задръжки...ама чат пат има некви включвания и се извинява на Емко чИ го излага....ама продължава да смучИ. Crazy
Емко си кай...тая мойта върза кънкитИ...ей ся ше й наторим градинкята Mr. Green
Тя нема помни къде живей....водим я у нас и я приближавам резко до нИщата от които е толко далечИ...тамън послИ нема къде да бега съ евлянднем за норматив. Wink

И тъй с тея мисли, седи и наблюдава кой прай тая разпасаната...и сао се кефи...даже кай колко е убава пияна и дава стимули да смучИ ощИ... :lol:
Обачи по Идно времИ Фера речИ да стани и кат залитна си пукне фонтанелата у ръба на масата. нещата вечИ са извън контрол...сраааааам...оная оди към тУЙлетната кат Дида по коридор'ти на диспансера. Joy Емко каСтъпкята е оверлог ама тва е друга тема....й да и зима кафенцИ да усвести тая пущина... ooooh! НИ щеш ли ей ги и ХандетУ и Корайчик на хоризонтя...сраааааааамм...оная Ферка сЪ разпасала...ни мож си целни зурлата да налей кафенцИтУ...кай чИ канчИтУ малко и идва...Корай си лега от смех... Joy ХандетУ съ кефи кай това е края... Grinning Ама Емко и разби све илюжън кат кай колко е красивка пияна. Heart Eyes
ПослИ Емко и Корайчик излязо'а двамата паркират колата шъ кайш чИ по един не могат и ония двете чафки оста'ат сингъл. Mr. Green
Фера кат сЪ нае и кай на ХандетУ...ама ооооуууу ко си мислиш ти ма...? Емко ни мой тЪ трай поЙче... нема те земе и за една нощ дажи...той без менИ не моЙ ...земи се откажи, чИ не мойм тъ трайм вечИ... Whistling ХандетУ кай ский ко си се натряскала ма...земе се свести чИ се излагаш кат кифла...Фера кай мой съм кифла ама аз съм севгилитУ на Емко ти не мой ми се намажеш на кючека...оная кай чИ нема забрай стана с чупка в ханша и си би камшика да рИве на раменцето на Корайчик дет от нея вечИ фанал плексит. Laughing
ПосЛИ Емко сЪ проба да закара Ферка у тех...ама не е толко пияна тая пущина и си я закара у тех....гледашИ жално по нея и си мисли как отново не мой да строши джама. Whistling

[/color]

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Щял да и натори градинката Joy и да я приближал рязко до нещата  hahaha

Зиз, една малка забелеШкЯ Crazy когато героите, са Емко, Корайчик, за да се запази "мелодията" на текста е редно и да е Ферка  Mr. Green
Виж целия пост
# 191
Бел, права си...приемам забИлЯШката Hug Peace
Ама аз кат се наемнем...не моА сЪ зАпра...дажИ послИ си оправям грешките.То как ли се оправят грешки га целия текст е подчертан у кармазЪ Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 192
Душко са гътне Mr. Green канят го на годежа на Фериде Joy Joy Joy

Наде  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 193
ИИИИИИИИИИИИ за малко влезнах, ама навреме! Laughing

Зизооооооо, направо ти падам
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Имам желание да си намеря банкетната клапа. Crazy Joy
Виж целия пост
# 194
Бел, права си...приемам забИлЯШката Hug Peace
Ама аз кат се наемнем...не моА сЪ зАпра...дажИ послИ си оправям грешките.То как ли се оправят грешки га целия текст е подчертан у кармазЪ Joy Joy Joy Joy


От къде Щи търсим нова муза, че ги изчерпахме сценките....трябва да ги повтарГЯш и да ги обогатяваш Peace  Да взема аз да попрегледам серийките някой ден за опресняване на спомените, пък може и някоя пропусната муза да ти метнем Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия