
И аз не го виждам...
то като е тръгнало днес...

то като е тръгнало днес...


много са хубави
само са чудя на едната дали е Ейшан 

много са хубави
само са чудя на едната дали е Ейшан 
Крем карамелче
Мерсииии 
е там

много са хубави
само са чудя на едната дали е Ейшан 
Крем карамелче
Мерсииии 





пререждам се и взимам от всичкото ЕдИнИ 

уникален е мила,страхотен
как си нацелила една от любимите ми сцени

сори мила,ч е ме нямаше и не успях с нищо да помогна 
Песен предлагам Йоп Йоп на Таркан, а кадри мислех че ще събереш от тук от там както на Ча
. Зарежи го тоя 59 в момента! Хазалчето е по-важна, 59 може да почака. Ей тука от 1,00 до 1,29 има насъбрани различни кадри, а пък от 1,22 до 1,24 има една реплика на Хазалчето, която може да се използва за край на клипа. http://www.youtube.com/watch?v=tu2UFwtpoA4
Привет на всички в новата тема.


:hug:
Супер сте.


Препоръчани теми