ФЕВРУАРИ месец е студен, но ще бъде най-щастлив за мен ! - Тема 6

  • 26 751
  • 728
# 90
Добро утро момичета, току що се излюпих   kyllmg

Добро утро  Hug Блазя ти Simple Smile Аз вече  Coffee wash hang newsm79 1dishes  food002 ... уф ... уморих се, а тепърва ме чака парк и катерушки с малката ... На бащаткото не мога да разчитам, че го изпратих на 2-седмично обучение в чужбина и сега сме женско царство Simple Smile Добре, че каката ми е голяма, та не се занимавам и с нея ..., но пък в момента не мога да разчитам на помощ, че е на курс във Френския институт ... Много ми е жал за нея - през седмицата е на училища, събота и неделя - по 3 часа френски ... Добре, че я отказах да се записва през седмицата на испански ... Не мога да разбера какъв е този зор за езици ... (Туй де, да си похваля чавето, но и да се оплача, защото е толкова заета, та ми "бяга по тъч линията" ... и ми липсват честите разговори с нея ... А най-лошото е, че ... цялото натоварване е по нейно желание и аз не мога да кажа: "Ами не ходи!")
k_baluwelcome Разгледай първия пост от темата и пиши ЛС на Fevruarki_2014, за да те запишат на 1-ва страничка Simple Smile
Виж целия пост
# 91
Здравейте момичета!
Честито на мамите видели пола на своите бебенца. Hug Тъкмо почват да се показват срамежливите госпожици. Party
k_bula Добре дошла при нас. Пожелавам ти лека и спокойна бременност с пухкаво бебе на термин. Hug

Ние също ще ходим на III ФМ, която ми препоръчаха да я направим 28-30 седмица. Аз така или иначе се чувствам много по-спокойна след тези прегледи, така че въобще не сме мислили да не ходим.
Корема ми също личи много и расте видимо. Вече си имам красиви стрии, но не смятам да лягам и да умирам защото си нося едни още от пубертета.
Аз чакам с нетърпение всяка свободна минута с таткото. Откакто съм забременяла направо се чувствам, че не мога да дишам без него. Laughing Днес дори ще направим една хубава разходка - шопинг.
Приятен и слънчев ден, момичета.  bouquet
Виж целия пост
# 92
Добро утро момичета  Simple Smile
Днес е страхотен слънчев ден , време за разходка докато е още топло .
Относно корема моя пролича за 1 седмица и вече е доста голям , видимо съм бременна, даже вчера на опашката в карфур касиерката ме извика и прередих 4 души Simple Smile много яко ми стана , не се случва често Simple Smile
ЗА килата не съм качила повече от 6 но май само на корем и гърди (даже гръдния кош ми е пораснал, преди носех сутиени 70-75 сега 80-85 )
Хайде лек и хубав ден  Hug
Виж целия пост
# 93
Здравейте в този прекрасен, слънчев ден!  Hug

k_balu, добре дошла в групичката ни и само хубави мигове ти желаем! Моля, напиши на лично съобщение данните си - години, бременност по ред, от кой град си, пол на бебока - ако знаеш.

Хубав уикенд на всички!  Flowers Sunflower

ДжиДжи
Виж целия пост
# 94
Здравейте, мамчета  Simple Smile Наминавам само да ви се похваля, че и ние вече минахме ФМ и очакваме малка дама. Бебето е добре и към момента всички органи и системи се развиват нормално. Малко ме притеснява ниската плацента, която още не се е вдигнала и пъпните артерии на плода, които са на горна граница на нормата, но доц. Димитрова каза, че към момента няма повод за притеснение и просто трябва да отидем малко по-рано на 3-та ФМ, за да видим дали всичко е наред.
Никоя от вас не съм видяла да се оплаква от подобен проблем, но ще се радвам, ако някоя мама с инфо във връзка с пъпните артерии на плода сподели опит или знание.
Хубав уикенд   bouquet
Виж целия пост
# 95
Здравейте:-)
И аз от сутринта съм се развихрила,необичайно за мен,защото повече обичам да си лежа:-) ,но чистя,подреждам гардероби,перални пускам,абе пушек се вдига в нас:-) Майка ми чак ми се смее,нещо да не съм се объркала,хахая.Нямам с кой знае какво да ви се похваля,след вчерашния ми пост,в който се "похвалих" че съм качила 6 кг.,не се бях теглила от 1 месец,и с ужас установих че съм качила още 3,4 кг.Сдухах се,защото не ми личат,инси викам,егати,къде са тия килограми?Е,май са на корем Simple Smile Живи и здрави да сме,не съм се притеснила толкова,хапвам си като ми се яде,хихихи
Добре дошла на новата мама:-)
Хайде,отивам да простирам,после чинийки,ала бала  prostor clean clean clean
Виж целия пост
# 96
Здравейте:-)
И аз от сутринта съм се развихрила,необичайно за мен,защото повече обичам да си лежа:-) ,но чистя,подреждам гардероби,перални пускам,абе пушек се вдига в нас:-) Майка ми чак ми се смее,нещо да не съм се объркала,хахая.Нямам с кой знае какво да ви се похваля,след вчерашния ми пост,в който се "похвалих" че съм качила 6 кг.,не се бях теглила от 1 месец,и с ужас установих че съм качила още 3,4 кг.Сдухах се,защото не ми личат,инси викам,егати,къде са тия килограми?Е,май са на корем Simple Smile Живи и здрави да сме,не съм се притеснила толкова,хапвам си като ми се яде,хихихи
Добре дошла на новата мама:-)
Хайде,отивам да простирам,после чинийки,ала бала  prostor clean clean clean
      Laughing Ти от рано-рано  виеш гнездо LaughingАбе, я си папкай cook
Виж целия пост
# 97
Здравейте момичета,да се запиша и аз в новата тема,макар и малко късно  Peace
Аз не пиша редовно ,но ви чета почти всеки ден  Blush
В сряда минаха моите  прегледи   -Фетална Ехокардиография-всичко е ОК със сърчицето и Фетална морфология и там всичко е наред ,мериха бебка- тя пак се инатеше , тежи 425г,много ни подаваше петички и краченца после се разкрачи и пак потвърдиха ,че си е Мома .Казаха ми,че по желание мога да си направя още една ФМ  в 30-32 г.с. и аз мисля да си я направя.Това е от мен.
Виж целия пост
# 98
Здравейте момичета,да се запиша и аз в новата тема,макар и малко късно  Peace
Аз не пиша редовно ,но ви чета почти всеки ден  Blush
В сряда минаха моите  прегледи   -Фетална Ехокардиография-всичко е ОК със сърчицето и Фетална морфология и там всичко е наред ,мериха бебка- тя пак се инатеше , тежи 425г,много ни подаваше петички и краченца после се разкрачи и пак потвърдиха ,че си е Мома .Казаха ми,че по желание мога да си направя още една ФМ  в 30-32 г.с. и аз мисля да си я направя.Това е от мен.
   Прекрасни новини, мика86!  bouquet
Виж целия пост
# 99
Здравейте момичета,


Днес ММ ме принуди да си остана вкъщи. По грешка документите ми са останали в него и всички карти са там и колата не мога да запаля, тааа се отдадох на активна почивка Simple Smile

Цял ден съм пред ТВ-то, поспах малко и го чакам да се прибере, за да отидем на бирения фест в The Mall. Ще ударя една биричка и така Simple Smile

k_balu Добре дошла в нашите редици ! Пожелавам ти прекрасна и безпроблемна брменност и по-честичко се отбивай при нас  Hug

Хубав и усмихнат ден на всички !
Виж целия пост
# 100

За стволовите клетки аз се српях на тази банка http://www.bioregeneration.bg/for_us_bg.htm


Здравей,

Можеш ли да разкажеш, какво те мотивира да ги избереш? Къде се съхраняват стволовите клетки в България или чужбина ? Аз още не съм правила никакво проучване и ще съм признателна да споделиш опит   bouquet

Здравей, реших там тъй като съм в клиника Надежда от години, сега там се следя и съответно там и ще раждам един ден . Банката е в самата клиника , тоест имат 2 етажа да минат от родилно до крио банката и това според е по добре от това да пътуват до друга страна. И мисля че е по добре да се съхраняват тук в България.

Момичета един съвет за коремчетата Simple Smile. Ако искате да хванете как растете премерете се с един сантиметър и така след седмица пак и тн.
Аз го направих онзи ден когато влязах в 20 седмица, тогава се сетих , но реших че е добро време.

хубав уикенд на всички
Виж целия пост
# 101
Имам предложение:
Ако искате да направя един скрит албум в snimka.bg и да можем да качваме снимки на нашите пупи. Предлагам да го направим извън фeйсбук защото както аз, така и други момичета сигурно не са активни там. Peace
Виж целия пост
# 102
Имам предложение:
Ако искате да направя един скрит албум в snimka.bg и да можем да качваме снимки на нашите пупи. Предлагам да го направим извън фрйсбук защото както аз, така и други момичета сигурно не са активни там. Peace

Супер идея... Аз съм ЗА
Виж целия пост
# 103
Благодаря на всички за топлото посрещане! Grinning Много сте мили и гостоприемни сладки мами Simple Smile

Ехааа вече ме има на титулната страничка newsm44,мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 104
Здравейте мили мами, аз се бях записала в 4та тема и от тогава съм само воайор хехе, но пък редовно чета. В 17та седмица ходих на ехограф и ми казаха момиченце, но не е съвсем сигурно. На 8.10 ми в ФМ и с нетърпение очакваме да ни кажат дали ще сме с розови гащи(а много ми се искат сини). Важното е да е добре бебока има време за братчета и сестричета. Аз съм качила само 1кг до момента и се бях разтревожила, но доки каза че всичко с бебчето е наред и няма защо да се тревожа. Приятна съботна вечер и прекрасна неделя Ви желая! smile3525 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия