73 СОУ - гимназиална степен

  • 119 363
  • 795
# 300
Споко, тези сборници ще й трябват до 12 клас  Laughing
Виж целия пост
# 301
ganis при г-жа Арнаудова е. Математиката не му се отдава с лекота и се радвам, че г-жа Арнаудова има такъв подход.
Виж целия пост
# 302
ganis при г-жа Арнаудова е. Математиката не му се отдава с лекота и се радвам, че г-жа Арнаудова има такъв подход.

И аз се радвам, защото Арнаудова е страхотен математик и учител и догодина ще поеме целия випуск 9 клас Simple Smile
Виж целия пост
# 303
И аз се радвам, защото Арнаудова е страхотен математик и учител и догодина ще поеме целия випуск 9 клас Simple Smile
ganis, наистина ли??? много ми се искаше ти да ги вземеш...Sad((
Виж целия пост
# 304
Ааааа, не:) Аз догодина си извеждам целия випуск 12 клас- пет броя, които си ги водя от 8 клас:) За нищо на света не ги оставям Simple Smile И ще взема един 8 клас- най-вероятно 8д- НЕ, АЕ, МАТ Simple Smile
Виж целия пост
# 305
те са 8-Г, щастливци Sad
Виж целия пост
# 306
Не имах предвид, че догодина ще взема един тогавашен 8 клас, не сегашен.
Виж целия пост
# 307
Догодина ще приемат 5 паралелки? Чудесно Simple Smile
Виж целия пост
# 308
Да, 5:)
Виж целия пост
# 309
ganis, знам че през година  в 73 СОУ се редува прием от 4, после 5 паралелки и т.н. за 8 клас. Ние бяхме в годината с 4 паралелки, тазгодишните 8-мокласници са "привилегировани".Каква е точно 5-тата паралелка в плюс, с какъв профил?Сегашните са:НЕ-РЕ-МАТ, НЕ-РЕ-БЕЛ,НЕ-ФЕ-БЕЛ,НЕ-АЕ-МАТ!
Виж целия пост
# 310
Мисля, че беше още една НЕ, РЕ, БЕЛ.
Виж целия пост
# 311
http://www.standartnews.com/sport-sportove/sani_zhekova_sas_sedm … krosa-231452.html

Номер 1 сред мъжете на републиканското по сноуборд е Виктор Кузов от 73 СОУ, 11д клас. Имам честта да съм му класен ръководител:)
Браво, Вики  Hug
Виж целия пост
# 312
Поздравления за Виктор!
Радост и гордост е за класния си ръководител!
Дай боже,повече такива поводи да има!
Виж целия пост
# 313
Момичета, позагубихте се! Как е минала екскурзията?
Видях на сайта за родителски срещи. Нашата свъщност кога е - на 28 или 29 април.
Виж целия пост
# 314
За 8 клас е на 29 април.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия