ДЕКЕМВРИйче още порасни, за среща с мама през декември ти се приготви!

  • 25 944
  • 773
# 255
ооо и ние сме в ремонт,остана само кухнята да се довърши ,от снощи ме почнаха някви пробождания  в корема и низ ,тя малката има още място за въртене може да е от това... newsm78
Виж целия пост
# 256
mamina_85, не мога да разбера защо се плашиш, повече се лекувахме по няколко пъти с глобули вече. Браво за ФМ  Simple Smile За пола не мога да ти кажа, щом те не могат, пък ние ли  Rolling Eyes. Този Лансинох колко струва и от аптека ли го купи?
Деси, дано ти е минал световъртежът  Hug
Doichinova, аз по принцип отдавна не нося чорапогащници, нося клинове с поли и рокли.
Firenelly, с тоя препарат не е шега работа, защо не пробваш с ръкавици  Simple Smile
Мен пък като вървя и много ми тежи корема и ме заболява отдолу, както и в пикочния мехур получавам болки, случвало ли ви се е
Виж целия пост
# 257
kadrova4kata хич не ми е удобно с ръкавици...сега ще се сърбам попарата...Едвам мия днес...толкова ме боли... нооо човек от главата си пати.

За болката и мен ме боли, нещо и вътре ме наболява..незнам какво , но може би е норммално...
Виж целия пост
# 258
Да, Кадроваче. Случва се, от тежестта на бебето е, особено, ако вървиш по-дългичко.
Огнена Нели, аз винаги, ако ползвам препарати, ползвам и тънка ръкавица. Само чиниите мия без ръкавици. Пък и сега още повече трябва да се пазиш, че да не мине някоя гадна химия през кожата все пак.
Дойчинова, аз затова не нося рокли точно  Laughing. Че и те изискват по-красиви обувки и чорапогащници. Иначе имам електрически радиаторчета и ще си купим печка. Ще оцелеем някак. Просто явно съм тревожна днес.
Виж целия пост
# 259
Знам, че с ръкавици е гадно, но щом е толкова силен препарата, аз имам алергия на ръцете точно от препарати и дори да измия чиниите и ми стават рани или пък сърбящи мехурчета и знам, че е много гадно, дано бързо мине  Hug
А за болката изглежда е нормално.
Виж целия пост
# 260
Привет Hug
аз пак ходих на кардиолог, кръвното е ОК като ми го мери той Crazy 120/70 Mr. Green Като за отличник!

Обачеее аз го вдигам вечер Crazy Затова се сдобих и с направление за ехокардиография за мен! Др седмица и туй чудо ще си правя Rolling Eyes

Изписаха ми и допегит 2 пъти по 1/2 таблетка, ако взема, че вдигна кръвно и го държа високо Rolling Eyes Но засега само с диета да се регулират нещата искаме Praynig

Пък ММ се връщаааа засега след 2 дни, ама дано няма промяна, а  ако има, то тя ще е  с 1-2 дена закъснение  Mr. Green Тааа щастлива съм!!! Mr. Green newsm44
А  като се върне пък, колко работа ни чакаааа ooooh! Имаме да довършваме ремонта в хола, да боядисваме детската стая Crazy Да местим мебели, да купуваме нови някои, да правим сумати промени Mr. Green Whistling Малееее  Laughing

И аз да ви се оплача, като повървя повече време и почва да ми тежи, ама вие сте ехеее в кои седмици, а аз още в кои съм Rolling Eyes И почвам да се оглеждам за пейки, за дънери, за пън ...абе за нещо, където да поседна малко Joy
Да не говорим, че пръхтя като хипопотам hahaha Днеска, като седнах в чакалнята и като запръхтях като кон (защото изкачвах цели 2 етажа пеша Crazy) и докато се успокоя, събрах очите на 2-3 баби чакащи пред кабинета на доктора hahaha Чак милите ми отстъпиха реда си за него Embarassed

Виж целия пост
# 261
Все забравям да попитам едно въпросче: носите ли чорпогащници и ако да - как се справяте с тях?
Стана хладно, а аз искам още да си нося роклите - с този корем са ми по-удобни от всякакви панталони. Обаче правих 2 напразни опита да обуя чорпогащник - ужасно ме стяга под корема Sad
Засега става с чорапи, но вече ми писна да се гологъзя, а ще става и по-халдно.
Пробвах с чорпогащник с ниска талия - пак ме стяга.
Взех си и такъв за бременни, но имаше само черен и не ми върши особена работа.
аз все още нося обикновенни чорапогащници,качвам ги високо на корема и ми е много добре
Виж целия пост
# 262
Привет Hug
аз пак ходих на кардиолог, кръвното е ОК като ми го мери той Crazy 120/70 Mr. Green Като за отличник!

Обачеее аз го вдигам вечер Crazy Затова се сдобих и с направление за ехокардиография за мен! Др седмица и туй чудо ще си правя Rolling Eyes

Изписаха ми и допегит 2 пъти по 1/2 таблетка, ако взема, че вдигна кръвно и го държа високо Rolling Eyes Но засега само с диета да се регулират нещата искаме Praynig

Пък ММ се връщаааа засега след 2 дни, ама дано няма промяна, а  ако има, то тя ще е  с 1-2 дена закъснение  Mr. Green Тааа щастлива съм!!! Mr. Green newsm44
А  като се върне пък, колко работа ни чакаааа ooooh! Имаме да довършваме ремонта в хола, да боядисваме детската стая Crazy Да местим мебели, да купуваме нови някои, да правим сумати промени Mr. Green Whistling Малееее  Laughing

И аз да ви се оплача, като повървя повече време и почва да ми тежи, ама вие сте ехеее в кои седмици, а аз още в кои съм Rolling Eyes И почвам да се оглеждам за пейки, за дънери, за пън ...абе за нещо, където да поседна малко Joy
Да не говорим, че пръхтя като хипопотам hahaha Днеска, като седнах в чакалнята и като запръхтях като кон (защото изкачвах цели 2 етажа пеша Crazy) и докато се успокоя, събрах очите на 2-3 баби чакащи пред кабинета на доктора hahaha Чак милите ми отстъпиха реда си за него Embarassed


хахаахах искренно ме разсмя с пръхтенето на хипопотама  newsm62 newsm62 newsm62 newsm62
newsm62  Аз съм по същия начин,походя 400-500м и се оглеждам да поседна някъде,ама то е нормално,бебчетата растат а на нас ни става по-тежко,ще издържим още малко,и да не искаме нямаме избор  smile3534 newsm62
Виж целия пост
# 263
Вилхелм Тел, аз питах за отоплението, защото проучвах варианти за детската стая при нас. Бях се спряла на конвекторна печка - излизат доста икономични като разход, и топлят добре, а повечето модели май могат да бъдат и на крачета, за да се пренасят лесно между стаите при нужда.
FireNelly, как се хвана с тези силни препарати - на мен само от миризмата на тези за баня и фурна направо ми прилошава през последните месеци.
Кокона, твоето кръвно сякаш замира, пред доктора  Laughing Хайде все така да се запази скоро и за постоянно!  Ей, минаха ли вече седмиците без любимия - много се радвам! А според мен основната ви задача, като се прибере, е да се порадвате един на друг и да го поглезиш човека, преди да се хвърлите и двамата към другите задължения Wink  Ще им дойде и на тях ред.
Мерси на всички за отговорите за чорапогащниците  Hug - ще опитам и с клин как е, дано не са така стегнати горе.
аз все още нося обикновенни чорапогащници,качвам ги високо на корема и ми е много добре
Е, това изобщо не ми беше минало през ума да го пробвам  Laughing Тези дни ще си взема малко по-голям номер и започвам да опъвам нагоре, да видим ще обхване ли моята бебка, че то хич не е малък тоя корем  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 264
Doichinova
в нета има разни онлайн магазини, които предлагат чорапогащници и клинове за бременни с широки платки отпред Crazy ей сега ще потърся линковете и ще ги кача по-късно и аз се замислям вече за зимата Mr. Green
Виж целия пост
# 265
Коконче, каква диета ти препоръчаха за кръвното?
Виж целия пост
# 266
Ето едната фирма има и хубави нощници за кърмене  Heart Eyes



http://conti-bg.com/cat/51/chorapogashti-za-bremenni.html
Виж целия пост
# 267
Коконче, каква диета ти препоръчаха за кръвното?

Повече месо / пилешки дробчета и подобни/ пък аз хич пък не ги ям тези, плодове по-малко, че имали захар, обезмаслено и обезсолено сирене, много зеленчуци и без хляб и сладко Rolling Eyes В основни линии е това Confused

Тя диетата е по-скоро да не се качват кг-те защото те, влияели пряко на кръвното Peace
Виж целия пост
# 268
Коконче, каква диета ти препоръчаха за кръвното?

Повече месо / пилешки дробчета и подобни/ пък аз хич пък не ги ям тези, плодове по-малко, че имали захар, обезмаслено и обезсолено сирене, много зеленчуци и без хляб и сладко Rolling Eyes В основни линии е това Confused

Тя диетата е по-скоро да не се качват кг-те защото те, влияели пряко на кръвното Peace


Значи сме на един и същи режим с теб  Laughing. Апък и за закуска как да ям месо? Плодове ям само кисели ябълки, ужас.
Виж целия пост
# 269
Бонбонче Hug
а ти, защо си поставена на диета? Сигурно си писала, ама като не помним
Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия