Не мой спи нощеска, не челастри Сехера и тя зе да се оглежда у Емко с влажен оФчи поглед...само дири контакти с цел финанси и да му се любува на воля. Та Ме'еметя целия у напрежение не мой трай поЙче и една сутрин ста'а от креватя и кай на Фера...тръгвай с менИ тъ водим на доФтУр та вида дъл са ти джингастрени ламаринти или не. Фера кат сЪ на е и кат зе да му крещи и ръкомаха...кай абе бастун ти ли менИ шЪ водиш на доФтУр?
Ти луд ли си бе...аз съм се заклела в корана бе калъф...нъл одиш съ дупиш секи петък у джамията не знайш ли ко е клетва бе тъпак...?


Хатиджету слуша и само кай на Ферка...дъще слушай ся...нъл кат се кле беше честна...нъл знайш чИ ако лъжеш бог щи отрежи ушите? Щи отрежИ и носа и ше си ходиш грозна цел живот и тогаз нема те харесва никой и ше си останиш сама? 

и млъкна чи отново почна усеща онуй напрежение дет е мноооу близо до него...а са в Униту...не мой я закара у туйлетната , чи мой доди ХандетУ и гръмна цел Истанбул...та така с напрежението си отиде дома са самообслужва. 


Не мой спи нощеска, не челастри Сехера и тя зе да се оглежда у Емко с влажен оФчи поглед...само дири контакти с цел финанси и да му се любува на воля. Та Ме'еметя целия у напрежение не мой трай поЙче и една сутрин ста'а от креватя и кай на Фера...тръгвай с менИ тъ водим на доФтУр та вида дъл са ти джингастрени ламаринти или не. Фера кат сЪ на е и кат зе да му крещи и ръкомаха...кай абе бастун ти ли менИ шЪ водиш на доФтУр?
Ти луд ли си бе...аз съм се заклела в корана бе калъф...нъл одиш съ дупиш секи петък у джамията не знайш ли ко е клетва бе тъпак...?


Хатиджету слуша и само кай на Ферка...дъще слушай ся...нъл кат се кле беше честна...нъл знайш чИ ако лъжеш бог щи отрежи ушите? Щи отрежИ и носа и ше си ходиш грозна цел живот и тогаз нема те харесва никой и ше си останиш сама? 

и млъкна чи отново почна усеща онуй напрежение дет е мноооу близо до него...а са в Униту...не мой я закара у туйлетната , чи мой доди ХандетУ и гръмна цел Истанбул...та така с напрежението си отиде дома са самообслужва. 
Сигурно е като маймуняка от туита преди малко. 


А после с каква нежна целувка я събуди и тя как се сгуши в него
Бонбончета 
А после с каква нежна целувка я събуди и тя как се сгуши в него
Бонбончета 
Не мой спи нощеска, не челастри Сехера и тя зе да се оглежда у Емко с влажен оФчи поглед...само дири контакти с цел финанси и да му се любува на воля. Та Ме'еметя целия у напрежение не мой трай поЙче и една сутрин ста'а от креватя и кай на Фера...тръгвай с менИ тъ водим на доФтУр та вида дъл са ти джингастрени ламаринти или не. Фера кат сЪ на е и кат зе да му крещи и ръкомаха...кай абе бастун ти ли менИ шЪ водиш на доФтУр?
Ти луд ли си бе...аз съм се заклела в корана бе калъф...нъл одиш съ дупиш секи петък у джамията не знайш ли ко е клетва бе тъпак...?


Хатиджету слуша и само кай на Ферка...дъще слушай ся...нъл кат се кле беше честна...нъл знайш чИ ако лъжеш бог щи отрежи ушите? Щи отрежИ и носа и ше си ходиш грозна цел живот и тогаз нема те харесва никой и ше си останиш сама? 

и млъкна чи отново почна усеща онуй напрежение дет е мноооу близо до него...а са в Униту...не мой я закара у туйлетната , чи мой доди ХандетУ и гръмна цел Истанбул...та така с напрежението си отиде дома са самообслужва. 
А после с каква нежна целувка я събуди и тя как се сгуши в него
Бонбончета 

Не мой спи нощеска, не челастри Сехера и тя зе да се оглежда у Емко с влажен оФчи поглед...само дири контакти с цел финанси и да му се любува на воля. Та Ме'еметя целия у напрежение не мой трай поЙче и една сутрин ста'а от креватя и кай на Фера...тръгвай с менИ тъ водим на доФтУр та вида дъл са ти джингастрени ламаринти или не. Фера кат сЪ на е и кат зе да му крещи и ръкомаха...кай абе бастун ти ли менИ шЪ водиш на доФтУр?
Ти луд ли си бе...аз съм се заклела в корана бе калъф...нъл одиш съ дупиш секи петък у джамията не знайш ли ко е клетва бе тъпак...?


Хатиджету слуша и само кай на Ферка...дъще слушай ся...нъл кат се кле беше честна...нъл знайш чИ ако лъжеш бог щи отрежи ушите? Щи отрежИ и носа и ше си ходиш грозна цел живот и тогаз нема те харесва никой и ше си останиш сама? 

и млъкна чи отново почна усеща онуй напрежение дет е мноооу близо до него...а са в Униту...не мой я закара у туйлетната , чи мой доди ХандетУ и гръмна цел Истанбул...та така с напрежението си отиде дома са самообслужва. 

ама те големи за сметка на чучура.
Ако ръцете се разделят ,ако пътищата се затворят ,ще бродя из света с твоята любов от лявата ми страна. Не ме забравяй

благодаря ти! Това ми липсваше малко, докато вървеше сцената тази вечер!

и
за всички сладки!






Препоръчани теми