Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~тема 186

  • 24 426
  • 743
# 225
Тук и Белорка ни трябва малко за клюки от кухнята дето е имало  Heart Eyes Heart Eyes

Аааа тука съм и аз Crazy

 По въпроса помня за протекли носове и снимки до 7 ч. на другата сутрин- без сън и почивка Mr. Green
Има снимки, виждали сте ги -много се забавляват и двамата, хилят се и т.н.

И кекс  Joy Joy Joy

Профи,Ирчи, ако ги имате, дайте да ги скиваме  Praynig

Да и 52 ми е много любим  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ей ти една, вкарана в колаж  Heart Eyes

Виж целия пост
# 226
Ми те сте ги виждали снимките Джейн,там къде се хилят в снега, и с чипсовете пред камината седнали и с едно одеяло  Peace
Виж целия пост
# 227
Айде, сватбарите се събрахме, кат чуха за сватбата  Joy Joy Joy
Хайде сега едно кръшно сватбено хоро  Joy Joy Joy
newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 Айде  Joy Joy
Виж целия пост
# 228
Ама тук Чачи верно се хили кат зелка и в самата сцена  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 229
ей, как излъга, да сетния си дъх и я забрави след 3 м, чек да не запалвам, че е готин момента  Heart Eyes
Виж целия пост
# 230
Брей, свършиха на свършеницата  ooooh! Mr. Green
Чак да не повярваш на БТВ-то  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 231
Ама тук Чачи верно се хили кат зелка и в самата сцена  Joy Joy Joy
И в началото на 47 пак,аз какво ти казах,леко е глуповат  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 232
ей, как излъга, да сетния си дъх и я забрави след 3 м, чек да не запалвам, че е готин момента  Heart Eyes
Късно е за китка либе,аз вече запалих  #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 233
Ама тук Чачи верно се хили кат зелка и в самата сцена  Joy Joy Joy
И в началото на 47 пак,аз какво ти казах,леко е глуповат  Joy Joy Joy
Е и аз  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 234
Ама тук Чачи верно се хили кат зелка и в самата сцена  Joy Joy Joy
И в началото на 47 пак,аз какво ти казах,леко е глуповат  Joy Joy Joy
Ми хората казват, оглупял от щастие  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 235
ей, как излъга, да сетния си дъх и я забрави след 3 м, чек да не запалвам, че е готин момента  Heart Eyes
Аз кат се сетя и се нерва #Cussing out

Жани Hug
Виж целия пост
# 236
ей, как излъга, да сетния си дъх и я забрави след 3 м, чек да не запалвам, че е готин момента  Heart Eyes
Късно е за китка либе,аз вече запалих  #2gunfire #2gunfire
Тебе не мога да те мина  Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 237
Ай не се палете, де, по-нататък има вече ехеееее, за яко палене  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 238
Ама тук Чачи верно се хили кат зелка и в самата сцена  Joy Joy Joy
И в началото на 47 пак,аз какво ти казах,леко е глуповат  Joy Joy Joy
Ми хората казват, оглупял от щастие  Joy Joy Joy Joy
Направо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 239
Глей го, къв е налензен  Joy Joy Joy Joy

А после след целувката, погледа му изпод вежди към Ферка ... туй за палавницата  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия