За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 39

  • 34 623
  • 783
# 270
кажете ми ефикасен крем при подсичане на дупето Sad с Бочко и Мустела няма резултат

Судокрем.
Отделно приготви отвара от смрадлика и леко туширай с натопено памуче и оставяй бебето без пелени поне за 10-тина минути при всяка смяна.
Виж целия пост
# 271
кажете ми ефикасен крем при подсичане на дупето Sad с Бочко и Мустела няма резултат

Крем Здраве, ама не бебешки и леки формули ами стандартния крем Peace
Скрит текст:

с него съм оправяла ужасно подсечено, след тридневно разстройство  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 272
кажете ми ефикасен крем при подсичане на дупето Sad с Бочко и Мустела няма резултат
Крем Здраве или Асам мехлем с невен. На нас и Хип много ни помага.
Виж целия пост
# 273
Точно Хипп пък му докара на моето дете като бебе ужасяващо подсичане.
Бих се доверила на пробваните и изпитани - Здраве, Судо, смрадлика...
Виж целия пост
# 274
Аз мажех с Дефламол! Peace
Виж целия пост
# 275
кажете ми ефикасен крем при подсичане на дупето Sad с Бочко и Мустела няма резултат

При нас най-добър ефект има "Нивеа - SOS". Сега обаче смениха картинката отгоре и май се води само "Нивеа сенситив"  Peace
Виж целия пост
# 276
svetlina*,
1. Консултация с лекар с цел изключване на гъбички
2. Седящи вани с отварата от смрадлика.
3. На сина ми помагаше Судокрем.
Виж целия пост
# 277
Здравейте, включвам се в темата със следния въпрос  newsm78
В Англия много трудно изписват каквито и да е лекарства, препоръчват основно парацетамол.. малката беше настинала, и гп не предприема нищо.. смисъл да съм оставила нослето да си тече.. кашлицата ще минела от само себе си .. и т.н  ooooh! .. и това си е масова практика, не е като да сменя гп-то и всичко да се оправи.. ако не е нещо по  сериозно или да има температура.. няма да предприемат нищо.
Та въпроса ми е , какви хомеопатични лекарства мога да си взема от България за да стопирам настинка,  и за да не се стига до ходене по доктори  Crossing Arms
ще си направя списък да дам на майка ми да ми вземе...  като на първо време си записах осцилококцицнум и стодал..
благодаря на всички включили се   bouquet
Виж целия пост
# 278
Знам , че дъщеря ми още е малка , но не се случвало да се напишка от над 1 година , а тази вечер го направи докато спи , не знам да се притеснявам ли , норомано ли , на 3 годинки и половина е.
Виж целия пост
# 279
Знам , че дъщеря ми още е малка , но не се случвало да се напишка от над 1 година , а тази вечер го направи докато спи , не знам да се притеснявам ли , норомано ли , на 3 годинки и половина е.

Аз бих наблюдавала детето за симптоми на настинка. Ние легло не сме напикавали, но стискането настинат ли може да се окаже проблем. Изпускания по пътя за тоалетната сме имали 2-3 пъти и след ден два да се появи и още нещо. А е възможно и да е пълна случайност и единичен случай, детето да е спяло дълбоко и да не се е усетило, сама осъзнаваш че е още малко. Дано да е последното при вас  Peace

MIVA06, и друг път съм чела че в чужбина не се предприемат действия при обикновените настинки, ако няма нещо по-сериозно. Аз поне мисля че този подход е правилен стига да е системен за изграждане на имунитета. Аз на своя глава от хомеопатията ползвам само Инфлуцид, при начална хрема и болки в гърлото.
Виж целия пост
# 280
Здравейте, включвам се в темата със следния въпрос  newsm78
В Англия много трудно изписват каквито и да е лекарства, препоръчват основно парацетамол.. малката беше настинала, и гп не предприема нищо.. смисъл да съм оставила нослето да си тече.. кашлицата ще минела от само себе си .. и т.н  ooooh! .. и това си е масова практика, не е като да сменя гп-то и всичко да се оправи.. ако не е нещо по  сериозно или да има температура.. няма да предприемат нищо.
Та въпроса ми е , какви хомеопатични лекарства мога да си взема от България за да стопирам настинка,  и за да не се стига до ходене по доктори  Crossing Arms
ще си направя списък да дам на майка ми да ми вземе...  като на първо време си записах осцилококцицнум и стодал..
благодаря на всички включили се   bouquet

Коризалия - за хрема и настинка.
Виж целия пост
# 281
svetlina*,
1. Консултация с лекар с цел изключване на гъбички
2. Седящи вани с отварата от смрадлика.
3. На сина ми помагаше Судокрем.
И аз ползвах Судокрем само.Но е бил най-много със зачервено дупе 2 дена.
Виж целия пост
# 282
Ние също имахме проблем с подсичане на скоро. При нас помогнаха бани със смрадлика и лайка и крем здраве бебе, а ако положението е много  лошо - пиоктанин, при нас за 2-3 дни всичко беше ОК  Peace
Виж целия пост
# 283
Судокрем и крем Здраве са ни помагали при зачервено дупе (макар и да се е налагало броени пъти).
Виж целия пост
# 284
Откакто открих крем Здраве, до края на ползване на памперси мажех ежедневно вечер. При зачервяване на всяка смяна и една вана със смрадлика превантивно, второ подсичане не сме имали с Вали, Миша повече от зачервено дупе не е имала никога  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия