American Horror Story - Тема 10

  • 18 851
  • 737
# 330
Е, то и на мен. С тия извънземни.  Crossing Arms

Най-вече.   Tired
Виж целия пост
# 331
Той винаги така е действал, ама вие одобрявахте преди и той се поощряваше. На ви ся! hahaha

+1  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 332
Е, то и на мен. С тия извънземни.  Crossing Arms

Най-вече.   Tired

Най-вече.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 333
Чудесни си бяха извънземните.  Twisted Evil И без това са по-реални от разните му минотаври и стегозаври.
Виж целия пост
# 334
Погледнато от тази гледна точка, мамка му, колко си права!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 335
Те не бяха реални.
Виж целия пост
# 336
Извънземните бяха.
Виж целия пост
# 337
Бяха Фенче, бяха Crossing Arms
На Мърфи ква му беше дружката, той е виновен, той,той,той....
Това отговор на въпрока Кой?Кой?Кой?Кой?Кой?....
На Прешо бой, секс и Стиви Никс! Това му се пада Mr. Green

Сега в порив на отчаяние ще наваксам с Дневниците.
Виж целия пост
# 338
Фал-чук-чук-чук
Виж целия пост
# 339

Те той ни го е начук*л Crossing Arms
Виж целия пост
# 340
Изгледах 6-ти.
Най ми е леко на душата в този сезон като се появява героинята на Лили Рейб. Едно звънливо и волно ми става... Crazy Grinning
Виж целия пост
# 341
Изгледах 6-ти.
Най ми е леко на душата в този сезон като се появява героинята на Лили Рейб. Едно звънливо и волно ми става... Crazy Grinning
И на мен Crazy
Тази жена носи.....лято....
Виж целия пост
# 342
Втори сезоооооооон! Да духат супата ся!  Mr. Green
Виж целия пост
# 343
Втори сезоооооооон! Да духат супата ся!  Mr. Green
Във втори кво беше newsm78
Аааааа Лудницаааааааа......
Да си кажа честно, повече очаквах от сезона, предвид локацията на действието Crossing Arms
Виж целия пост
# 344
Ся, предвид локацията, и аз очаквах повече... уви...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия