Сърдити, сополиви или миризливи, АВГУСТинчетата са най - красиви

  • 53 441
  • 746
# 480
Момичета, няма смисъл от дразги. Само да правим кеф на хейтърите, те и без това живеят, за да обсъждат тая тема и хората в нея Crazy
Блонди, нямам идея за млякото.  newsm78
Попи, ето що ми се гадило значи.  Mr. Green Дано сте ок вече  Hug
Миши, да се оправяте  Hug
Толкоз от дебелия център на Вселената  Mr. Green
Хубава петъчна вечер  Hug
Виж целия пост
# 481
Блонди, с маймунката в слинга паднах, да. Успях явно да се извъртя летейки, за да не падна върху него. Не разбрах той удари ли се, стори ми се, че малко главата, но не плака много. По-скоро се уплаши. Ама аз си изживях кошмар, цял ден си го преживявах и се обвинявах  Cry Ама поне само аз  се натъртих и ожулих...

Не съм навътре в спора, който се вихри във фейсбук, но недейте да го вземате толкова навътре, че някой някъде може би не ви харесва. Няма как всеки да харесва и да се харесва на всеки. Ако е така, значи има нещо сбъркано  Mr. Green да не говорим, че образът в интернет винаги, ама винаги се различа от този в реалността. Най-малкото тук липсват интонацията, тонът на гласа и т.н., които съставят 80% от посланието и които трудно се заместват с емотикони.
В крайна сметка тук сме се събрали да споделяме и да се подкрепяме.

За томболата какво да кажа, некоректна постъпка, която няма как да се предотврати и почти винаги в онлайн томболи е на лице. Застраховки срещу това няма. Адмирации на Блонди, че изпрати подарък. Организирали сме такива в друг форум и тогава администраторите бяхме решили, че ние ще купим подарък ако се случи, защото вероятността винаги съществува. Ако ще се прави пак е добре да се помисли за някакво условие за участие. 
Виж целия пост
# 482

Диди,не е необходимо всички да те харесват,почти невъзможно е и тук,и в живота.....щом ти доставя удоволствие да ти се възхищават-няма лошо,във виртуалното пространство всеки може да си изгражда и поддържа образ,който му харесва,на мен не ми пречи.
ooooh! ooooh! ooooh! Ивка, що не продължиш да си четеш, вместо да се изказваш не на място. Уж не искала спорове, а подклажда огъня!  Rolling Eyes
Между другото ти си едната от майките, за които казах, че знам че не ме харесват. Wink
 
Виж целия пост
# 483
Защо,Диди,да не би да имаш някакви права над форума и темата?Интернет пространството е свободно,ще чета и пиша,когато си реша,а друг е въпроса колко ти отърва на теб.
И да,не те харесвам и ще ти кажа защо-не обичам хора,които се имат за нещо повече от останалите и вярват,че тяхната истина е единствено правилната,а останалите са дълбоко заблудени.Цитирам теб:" За мен много мами не са прогледнали за много неща, всичко узрява с времето и някой ден ще им (ви) просветне".
Виж целия пост
# 484
 Peace
На мен самата ми просветват много неща с времето и опита. А сега ми просветнаха и още.
Виж целия пост
# 485
Отивам да се изкормя ритуално!!!!


За отрицателно време се изсипаха толкова стаявани откровения,че почнах да си мечтая да хвана мъжа си пак в крачка и да ви се оплача ...барем спрете!

Едно обаче ме гложди и с риск и аз да разпаля ще взема да го изтропам: защо когато имаше негодуващи срещу Блонди теорията беше,че е защото искали да й подражават а не можели,а сега никой не споменава тия тънкопсихологически теории  newsm78
Нищо лично към никой ....няма и как да имам. Убедила съм се отдавна,че във форуми и фейсбуци хората изглеждат по един начин,а на живо е съвсем друго  Peace

Ако аз спестявам проблемите си и споделям само хубавото по-добра майка ли ще съм!? Надали  Wink

Хората са такива каквито искат да бъдат. Не съм видяла Пенка да се промени щото Ганка не я харесвала...май и не трябва  newsm78

Виж целия пост
# 486
Хора - едно се убедих - никой не е длъжен на никого и не трябва му се обяснява, по-точно да обяснява защо е такъв. Кой какъвто е - или го приемаме, или не. Пък сега вече всеки е свободен да си има симпатии или не. И наистина на живо е съвсем различно от форума. Гледам ВИП брадър и направо да ви кажа и нашето заприлича на такъв резил, поне пари да ни даваха накрая  Mr. Green
Ули, аз нещо съм изпуснала, че сте паднали с маймунката, съжалявам  Hug
Виж целия пост
# 487
Муки, на теб ти олеква като си го кажеш тук, и така се прочистваш един вид, няма нищо лошо. Аз също съм ви споделяла много пъти за болести и притеснения покрай децата и мен, но като цяло не обичам да натъртвам на това, имам чувството че хората сами си привличат лошото по този начин. Имам и примери покрай мен за това. Всеки го усеща различно. Вярвам, че човек когато мисли позитивно и е позитивен, това  може само да му помогне.
Но като цяло вече така ми загорча от всичко изказано, че определено взех да съжалявам, че съм се разголвала по някакъв начин тук и изобщо че съм част от тази тема.Никога не съм се правила на такава каквато не съм, винаги пиша това което мисля, толкова много съм разкрила от себе си и защо? Защото съм вярвала, че споделям с хора с които сме на една вълна и от които мога да получа съвет и подкрепа. И точно в момент, в който ми е болно детето и се чувствам зле, получавам удар за някаква абсолютна простотия...Но всяко зло е за добро. Останете си със здраве и си пускайте злоба и жлъч по някой друг.  Peace
Виж целия пост
# 488
Ти пък...разголила си се  Hug Аз какво да кажа.....не само разголена ами и надупена /ще ме прощавате/ .
Така си го почувствала,така си правила  Hug За всички важи.Надали някой умишлено пише туй онуй за да дразни конкретно. Ама те го те....живот! Не може всички да се харесваме  Peace
Виж целия пост
# 489
Айде престанете, цял ден чета простотии и вече наистина прекалявате. А и някои от вас много са сбъркали тонът, с който говорят! Защо трябва да сте груби? Как може да си вадите генерални изводи за някого само от виртуалното пространство?
Аз за всяка от вас си имам някакво мнение, но даже и пред себе си не смея да го заявя категорично, щото утре се случва нещо и някой ме изненадва приятно или неприятно. По- категорична мога да съм само за момичетата, с които съм се видяла лично и които съм ги усетила. Диди и Бюти са две от тях и от двете съм останала с прекрасни впечатления. Блонди, пък наскоро ми свърши страхотна услуга (без да се познаваме лично). Има и такива, които като се разминем предпочитат да гледат задълбочено в някоя точка, но да не поздравят, а има и трети, с които сме от един град, а не са благоволили да дойдат на нито една варненска среща, примерно. Дали е защото се смятат за нещо повече от другите, само те си знаят  Peace

 Понякога крадецът вика "Дръжте крадеца!"  Wink

Мукито, ти недей се дупи много, че не знаеш кой от къде щете изненада  Laughing Hug
Виж целия пост
# 490
Момичета, кажете онази шарка, дето се караше за кратко, мъничките дребнички пъпчици, дето прилича на алергия от храна.
Че маймунката се е обринал  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 491
Айде някой да ми посочи какво по-различно казах аз от писалите след мен-че реалния образ често се разминава с виртуалния и че не е нужно всички да се харесваме.Но,Диди,за моите думи се хвана точно,явно нехаресването е взаимно WinkЧе чак удар,загорчаване,че и забрана да пиша...
Ако някой вижда нещо обидно в поста ми,ще съм благодарна да ми го посочи.

Сами,ако визираш мен с поста си,в голяма грешка си.Никога не съм се имала за нещо повече от другите,напротив-подценявам се в повечето случаи,което си ми е проблем.И къде точно аз наруших добрия тон?А за форумските срещи-не съм благоволила да дойда,защото никога не съм ви улучвала когато сте се уговаряли,а и не знаех,че са задължителни.

Ей затова повечето майки спряха да пишат-а някой е посмял да си изкаже мнението,ама истинското,без лицемерие,а всички са скочили да му обясняват колко не е прав.
Виж целия пост
# 492


Сами,И къде точно аз наруших добрия тон?  .....а и не знаех,че са задължителни.



Не, Ивка, не са задължителни, въобще даже не са  Rolling Eyes Ето тук загуби добрият тон  Wink
Виж целия пост
# 493
Ааа,Сами...изненади всякакви поемам вече  Whistling


Ули,дали не беше рубеола  newsm78 Ама да ме поправят другите ако греша  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 494
Ааа,Сами...изненади всякакви поемам вече  Whistling


Ули,дали не беше рубеола  newsm78 Ама да ме поправят другите ако греша  Rolling Eyes

Поемам каза  Joy Joy Joy Joy Joy  ще ме умориш  Hug

Не е ли розеола?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия