Аватарно - котешка / Тема 41

  • 21 684
  • 704
# 360
Сосче, като дойде ред, и за теб ще има Wink
А ако не ти се чака, Акаша и аз можем да ти кажем къде да се запишеш, за да получиш подарък на лични Mr. Green.
Виж целия пост
# 361
Не ми се чака-пишете Praynig
Виж целия пост
# 362
За ЩАСТИЕ  Flutter
Виолетка, наистина прекрасна комбинация, дано имаш такъв котак  Hug
Лока, Честит рожден ден! Бъди здрава и мноооого щастлива  Hug  bouquet
Много стрелци верно  Mr. Green
Виж целия пост
# 363
Аз въпреки че съм от кучкарките (или от кучките, не знам вече от кои съм  Joy), предлагам малко по-нататък да играем кучета. Нека да не е веднага след котетата.
За мен щастие звучи доста предизвикателно, така че давайте нея.
Виж целия пост
# 364
Значи, Сосче, да видиш колко съм добра Mr. Green
пишеш в тази тема, че искаш ЛС от nadaren tatko. На твой личен риск обаче hahaha
Виж целия пост
# 365
Лока, честит празник! Бъди щастлива! Hug

Други осмокраци няма ли тук! Crazy Май сме само две.
Виж целия пост
# 366
 Joy направо ме разби Mr. Green

Определено подарък от теб предпочитам.При съседите много въздух под налягане-не ми е по вкуса.
Виж целия пост
# 367
Благодаря отново, момичета Hug

Джой, само ако ме видиш каква блаженна усмивка имам на лицето от 5 минути, ох Heart Eyes  Joy

п.п. заради гифчето, де, темата на надарен татко е  Crazy
Виж целия пост
# 368
Хех Laughing Hug
Виж целия пост
# 369
Хахах, Джой как подлъга Сосчето. Laughing
Сосче, внимавай какво си пожелаваш! Laughing Hug
Виж целия пост
# 370
Акаша, аз се събудих и без кафе тая сутрин. Този е от типа "вътре, вън, 5 шева" Joy. А какво го кара да си разпраща патката ан непознати в нета, акълът ми не побира.
Виж целия пост
# 371
Глас за ЩАСТИЕ. Heart Eyes
Виж целия пост
# 372
Мен ме достраша чак! Този ако ме подгони ще хвърча като финикиец. Laughing
Виж целия пост
# 373
Баш Joy
Виж целия пост
# 374
Подлъгах  се аз,подлъгах Embarassed
Джойката спомена Акаша-и си мисля сериозна таз работа-ама Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия