Аватарно - котешка / Тема 41

  • 21 683
  • 704
# 420
La vida loca, явно съм се подлъгала за снимката. Но пък я бях виждала. Страхотна ти е малката госпожица, нямам търпение да ви видя новата фотосесия.  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 421
Плами,за това ли би толкоз път Cry
Нищо ,все пак дето се казва "Всяко зло за добро!"-чакаме го Heart Eyes Hug

Да бе кво говориш,ама хората бяха тръгнали с голямата секира  Tired
Виж целия пост
# 422
Аман, от секири #Cussing out
Виж целия пост
# 423
Еми ние сме излишни Евроинс си имат нужните служители ние сме в тежест и то тея дето бяха на постоянен трудов договор ги караха или доброволно или да изпълняват план/ако ли не дисциплинарно/,а пък аз нали съм на изпитателен срок,тая вика,докато се кача до горния етаж мога да ти прекратя договора и хоп,аз взех,че я изпреварих Crazy Та по член 71 съм алт,днес бях в отпуска,поне да ползвам малко което мога  Crazy Я кажи ти като счетоводител,една ми разправя,че съм и право на обезщетение,ама чета тука,всичко е в полза на работодателя братче,няма тън пън  #Cussing out
Виж целия пост
# 424
Ох, Плами, много неприятна случка, но и аз вярвам, че всяко зло е за добро и ти пожелавам скоро да откриеш твоето работно място. Hug
Скрит текст:
Аз пък вече шести месец съм безработна... Sad Дано скоро да имам повод да се похваля, че вече не се издържа така. ooooh!
Виж целия пост
# 425
Плами,не си описала детайлно случая,но от това дето чета предпочитам друг пък да отговоря.
Скрит текст:
Според мен си без право на обезщетение. Cry
Виж целия пост
# 426
Поли, бързо и безболезнено раджане! Чакаме хубавата вест! Hug

Ла вида, много сладка бебка. Heart Eyes Другите снимки ги пропуснах.

Плами, много не разбрах точно какво е станало, но явно си останала без работа... Дано бързо намериш нещо по-добро. Hug
Виж целия пост
# 427
Плами, мисля, че ако си напуснала по собствено желание, нямаш право на обезщетение, на мен са ми изплащали обезщетение от една заплата преди години, но беше съкратен щата и аз бях на постоянен договор, в твоя случай не съм сигурна как е.

Мен пък напоследък ме тресе параноя, че моя шеф ме държи само защото детето ми няма още три години и по закон по-трудно ще се оттърве от там. Но ще видим догодина април-май дали е било само параноя или не.  Crazy
Виж целия пост
# 428
Голямо затишие днес, къде са всички Laughing
Виж целия пост
# 429
Търсим щастливи картинки.  Mr. Green
Всъщност времето е само за разходки.   Nature Sun With Face
Виж целия пост
# 430
Аз нещо се затрудних с темата ooooh!Явно малко неща ме правят щастлива вече TiredИзбрах си уж с какво да съм....след малко ще го оразмеря и сглобя,но определено ми е трудно този път.А и време нямах много Crossing Arms
Виж целия пост
# 431
Да временцето е супер днес  Party

Обаче и мен ме затрудни малко темата,как едно такова хубаво чувство да се представи с картинки newsm78
дано ми роди нещо главата ,че ми се играе  Crazy

Плами много кофти работа,дано бързо си намериш работа и да е още по-хубава  Praynig

В момента и аз си търся работа  ooooh! и като се има предвид ,че липсвам толкова време от бг не знам ,кой ще ме иска Blush
Виж целия пост
# 432
Ла вида лока, прекраси деца имаш Heart Eyes да са ти живи и здрави!

Плами, съжалявам за работата Rolling Eyes дано скоро си намериш нова и по хубава Hug Heart Eyes

Стига сте се оплаквали за темата Mr. Green ще се справите, вярвам във вас Mr. Green Joy
И аз напоследък нямам много свободно време и даже не съм сглобила още нищо Laughing но идея имам и картинки даже Flutter

Толкова е хубаво времето днес, а аз на работа Crossing Arms
Виж целия пост
# 433
Аз направих няколко комбинации, но колко са по темата не знам  newsm78
Някой има ли на линия за съвет и консулт?  Simple Smile
Виж целия пост
# 434
Аз съм тук  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия