Аватарно - котешка / Тема 41

  • 21 683
  • 704
# 390
Честито на Виолетка!  bouquet
Честито и на останалите момичета!  bouquet
Темата е интересна. Grinning
Виж целия пост
# 391
Здравейте момичета  Hug
страхотна игра ви се е получила ,много хубавички сте всички  Heart Eyes страхотни котенца  Heart Eyes
 
Честито Вили заслужена победа,много хубава комбинация   bouquet
Поздравления и на останалите момичета   bouquet
Новата тема е интересна,ако имам време ще се включа и аз !

С малко закъснение честито на рожденичките   bouquet  bouquet  bouquet
Плами ,Лока пожелавам ви всичко най-хубаво в живота  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 392
Ехо...много тихо тук... Rolling Eyes Къде се покрихте?
Добро утро,от мен.
Желая ви слънчев петъчен ден  Hug
           
Виж целия пост
# 393
smile3558

Честит петък!  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 394
Добро утро и от мен и честит петък  Crazy

Шоколадче не мога да не кажа колко ми харесва премяната ти и веднага отивам да те похваля в другата тема  Heart Eyes
Виж целия пост
# 395
Благодаря ти Лофче. Имам още няколко дрешки от таз фотосесия ама ще се изфукам по-натам като ги досглобя.  Hug
Виж целия пост
# 396
Здравейте, аватарки  Hug

Виолетка, честита победа. Прекрасна комбинация и мнооого хубава тема   bouquet

Ако ми хрумне нещо ще се включа.
Виж целия пост
# 397
Ей, Поли, ти къде зачезна? Simple Smile Хайде, връщай се по-бързо при нас Simple Smile
Виж целия пост
# 398
Ей, Поли, ти къде зачезна? Simple Smile Хайде, връщай се по-бързо при нас Simple Smile

Лока, тук съм си аз. Наблюдавам ви и дебелея. Остават ми 8 дни до термин и вече се чуда къде да се дяна, та може пак да се поровя из бездънните архиви със снимки  Heart Eyes
Виж целия пост
# 399
По темата ни: ЩАСТИЕ ... Някой беше писал, че за него това е синът му Simple Smile
Винаги съм искала за РД-то, Коледа (на един ден са) и НГ подарък фотосесия на децата ... Осъществих си искането веднъж, я тази година вече даже съм запазила час за още една сесия Simple Smile И да ви покажа една снимка от предната, че до сега пак си ги разглеждах Simple Smile
Скрит текст:
Виж целия пост
# 400
la vida loca, голяма сладурана, да я гушне човек и да я мачка.  Heart Eyes
Поли, в очакване сме на скорпионче, а? Леко и безпроблемно раждане и да се похвалиш после тук.  Hug
Виж целия пост
# 401
Поли ,леко раждане и едно хубаво здраво бебче ти желая  Hug

la vida loca  ,страхотна е бонбонката  Heart Eyes и фотосесията също е много хубава  Peace ,страхотна снимка .
Виж целия пост
# 402
La vida loca,  Hug
Поли, леко и безпроблемно раждане  Peace
За играта още нищо не съм търсила, чудя се към какво да се насоча Thinking
Виж целия пост
# 403
Simple Smile Сега е метър мадама с пепеляво руса дълга коса Simple Smile Снимката е от 2010 ... От тогава все се каня, ама в края на ноември отиваме да се наснимаме Simple Smile
Виж целия пост
# 404
Simple Smile Сега е метър мадама с пепеляво руса дълга коса Simple Smile Снимката е от 2010 ... От тогава все се каня, ама в края на ноември отиваме да се наснимаме Simple Smile

прекрасна е!

Благодаря ви за пожеланията  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия