Виждам че си от Варна ,ако искаш мога да ти ги дам (да си спестиш 20 лева) и дано на вас помогнат
Виждам че си от Варна ,ако искаш мога да ти ги дам (да си спестиш 20 лева) и дано на вас помогнат
имахме бебешко акне,но вече отшумява
на вас кой ви е педиатъра ние сме при Йовева,вашата Панделка как е шишкавее ли
този път ще ни слагат двойните ваксини ,някой чъвал ли е за пробни ваксини ,на нас направо ни я биха в крачето и изобщо никой не ние казал че има такива,после го чух ,но дали е така.... лека вечер на всички

След не знам и аз колко вида кремове, бани и т.н в петък вечер положението беше трагично и като установих, че малката плаче от болка като се изпиша отидохме при една лекарка платихме си прегледа - оказаха се гъбички.Изписа ни две кремчета и детето още на другия ден се успокои.Днес дупето ни е изчистено гладко и розовичко.Остана още малко по гривничките на краченцата.Другото което установих - почнахме да даваме абоколикен и дребната започна да пълни памперсите редовно даже повече отколкото на мен ми се иска.Иначене виждам голяма промяна за коликите и спря да пръцка толкова.От мен това на някой може да му е полезно.Лек ден от нас.
Днес кротуват



Сега през деня сме в шезлонгите ,люлея с крак и ако имам късмет заспиват и двете (както сега ).Чак се чудя какво да захвана
Препоръчани теми