Професионални серии за коса - тема 57

  • 56 075
  • 751
# 180
Ох, колкото повече чета и предишните теми толкова повече се обърквам.  Embarassed Дали Милк Шейк терапията, дали 2-минутния реконструктор на Афоджи, дали бамбуковата терапия.. Пък отделно ботокси, ампули, какво ли не .. В главата ми е каша.  Такъв мерак ми е тази коса, а дори не знам какво да правя... На всяко миене различни продукти ли използвате?
Виж целия пост
# 181
Ох, колкото повече чета и предишните теми толкова повече се обърквам.  Embarassed Дали Милк Шейк терапията, дали 2-минутния реконструктор на Афоджи, дали бамбуковата терапия.. Пък отделно ботокси, ампули, какво ли не .. В главата ми е каша.  Такъв мерак ми е тази коса, а дори не знам какво да правя... На всяко миене различни продукти ли използвате?
2-минутният на Афорджи е просто маска Grinning Не е терапия NaughtyДори маслата в него са повече от протеина.
Виж целия пост
# 182
На всяко миене различни продукти ли използвате?
Аз лично не,имам два шампоана и балсама и ги редувам,една-две маски,един-два финиша,термозащита (те май повечето финиши имат някаква термозащита,но аз си ползва определена) и ампули слагам на две седмици веднъж,ако пропусна ампулките ходя в салон за млечната терапия на Милк шейк.
 Преди време и аз се бях затрупала с шампоани,маски и какво ли още не,банята ми беше пълна,но в последствие разбрах кои продукти как се отразяват на косата ми и си ги подбрах според нуждите.
Виж целия пост
# 183
Ако се използва протеинов шампоан с хидратираща маска,се получава хидратация,нали?
Виж целия пост
# 184
Ако се използва протеинов шампоан с хидратираща маска,се получава хидратация,нали?
Принципно да.Протеиноваия шампоан подготвя косъма,отваря кутикулите и ката хидратиращата маска прониква в косъма по пълноценно.При мен,при такава комбинация маската ми трябва да е адски хидратираща,понеже един вид шампоана и отнема малко от хидратацията и се получава така,че ми трябва по-хидратираща маска.Аз тази комбинация я харесвам и май все повече се заглеждам по протеинови шампоани  Peace

Ох, колкото повече чета и предишните теми толкова повече се обърквам.  Embarassed Дали Милк Шейк терапията, дали 2-минутния реконструктор на Афоджи, дали бамбуковата терапия.. Пък отделно ботокси, ампули, какво ли не .. В главата ми е каша.  Такъв мерак ми е тази коса, а дори не знам какво да правя... На всяко миене различни продукти ли използвате?
Сиси,процесът е малко дълъг,докато намериш твоите продукти.
За мен 2мин. реконструктор е незаменим.Бамбуковата серия на Алфапарф също много ми харесва. Ако имаш по-конкретни въпроси,заповядай   bouquet
Виж целия пост
# 185
siissi,то е като наркотик това LaughingАко знаеш,аз колко неща съм накупила...И хем имам много,хем пак се заглеждам по други...Дано скоро се спра,защото иначе фалитът е близо Laughing
GodaiVa,благодаря ти! HugЗащото аз имам само 1 шампоан,а той е протеинов.А като хидратация след шампоан имам това:
http://beautyexpert.bg/продукти-за-коса/маски-за-коса/подхранваща-маска/Nashi/maska-7-BOTANICA-500ml
И то 500 мл Crazy
Виж целия пост
# 186
Ох, колкото повече чета и предишните теми толкова повече се обърквам.  Embarassed Дали Милк Шейк терапията, дали 2-минутния реконструктор на Афоджи, дали бамбуковата терапия.. Пък отделно ботокси, ампули, какво ли не .. В главата ми е каша.  Такъв мерак ми е тази коса, а дори не знам какво да правя... На всяко миене различни продукти ли използвате?

Аз на всяко миене използвам различен продукт, като предимно протеини и по-рядко хидратация, случвало се е в месеца да не повторя продукт.
 От тези, които си написала харесвам терапията на Милк Шейк, на Афоджи ползвам не 2-минутния реконструктор, а 2-стъпковия протеин, който е по-силен и уплътнява косата. Бамбуковата терапия при мен не дава плътност, а само здравина и ми поизправя чупките, затова не я предпочитам.

От зелената серия на Керастаз фаворит ми е маската Архитект с шампоана спепен 3-4, но за да стигна до този извод минах през всички останали от зелената серия.
За съжаление няма как да разбереш кое е добро за твоята коса без да го пробваш.

Виж целия пост
# 187
Благодаря ви за отговорите и съветите.  Hug Край! Запалих се и аз.  Laughing Подбирах правилните продукти за косата ми, но явно без да пробвам няма как да стане.  В момента се колебая между няколко шампоана http://www.hqhair.com/alterna-caviar-clinical-daily-detoxifying- … 0ml/10601038.html този Volumactive, De force или на Наши с арган? Първия ми изглежда много примамлив защото хем плътност, хем и за косопад, а тази есен не прощава Laughing Него мисля направо да го вземам, за това от другите ако може да ми препоръчате.  Praynig А  ботокса на Л'Ореал дали да не го взема и него? Извинявам се за глупавите въпросчета.  Hug
Виж целия пост
# 188
GodaiVa, не знам дали някой не ти е отговорил вече, но аз ще ти кажа от моя гледна точка за разликата между ш-на на Афоджи и Резистанс. Първият, за мен, е по-агресивен, измива по-добре, косата ми скърца след второто измиване, но не се заплита. Вторият е по-мек, определено след два пъти миене няма силно измита коса, по-скоро мека, като след слаба маска. Ако нямаше етикети и не знаех какво ползвам, бих казала, че серията на Афоджи е по-добра от гледна точка на сила(ш-н+2мин р-р и ш-н+Anti Usure). Не знам дали е така. Но спокойно мога да кажа, че ако ще го използвам по-често, както и правя, предпочитам ш-на на Керастас. И да отбележа, че косата все още си цъфти, въпреки хилядите грижи и рядкото използване на преса. Sad
Виж целия пост
# 189
Здравейте,
чета темата и се опитвам да се ориентирам в продуктите, забелязвам, че се споменава най-често Label M и Milkshake, интересуваме откъде мога да закупя продуктите и да ги изпробвам или поне да ме консултират. Simple Smile
Виж целия пост
# 190
Отдавна не съм се записвала в темата, защото не търсих нищо ново. Преди седмица подстригах драстично косата и сега трудно се възприемам с коса до раменете, но пък се съживи  Rolling Eyes Не мога да си представя да не сложа маска след шампоана  Shocked От доста време ползвам основно серията Енрич на Вела и само от време на време редувам с Дийп кеър на Лакме, но са ми на привършване. Обмислям да взема Иноа и Файбър форс, но още не мога да се убедя напълно, особено за ФФ...та ще ви следя за отзиви.
Виж целия пост
# 191
Есенция Лимонова в момента съм с шампоана на Иноа и съм много доволна - пени се страхотно, без сулфати е и ухае леко на зелен чай  Heart Eyes

Измива нежно без премиване и косата ми се чувства добре с него, така че препоръчвам с две ръце  Peace
Виж целия пост
# 192
Здравейте,
чета темата и се опитвам да се ориентирам в продуктите, забелязвам, че се споменава най-често Label M и Milkshake, интересуваме откъде мога да закупя продуктите и да ги изпробвам или поне да ме консултират. Simple Smile

За да избереш подходящите продукти трябва време и проби. Можем и ние да те насочим към конкретни продукти. За Лабел М не мога да кажа нищо, не съм пробвала, Милкшейк като цяло може да се купи от салон или да се поръча от тук - http://www.feelunique.com/hair?q=&filter=fh_location=//c1/en … rand%3E%7ba285%7d
Ако искаш съвет от нас, моля те опиши каква ти е косата - тънка, плътна, твърда, суха, боядисваш ли я, третираш ли я с преса, сешоар, какво искаш да постигнеш и ползваш ли в момента някакви професионални продукти

Благодаря ви за отговорите и съветите.  Hug Край! Запалих се и аз.  Laughing Подбирах правилните продукти за косата ми, но явно без да пробвам няма как да стане.  В момента се колебая между няколко шампоана http://www.hqhair.com/alterna-caviar-clinical-daily-detoxifying- … 0ml/10601038.html този Volumactive, De force или на Наши с арган? Първия ми изглежда много примамлив защото хем плътност, хем и за косопад, а тази есен не прощава Laughing Него мисля направо да го вземам, за това от другите ако може да ми препоръчате.  Praynig А  ботокса на Л'Ореал дали да не го взема и него? Извинявам се за глупавите въпросчета.  Hug

Bain de force и Наши арган са различни - първият е протеинов, вторият е хидратиращ. Volumactive мисля, че е по-скоро агресивен и не е подходяш за честа употреба. Не знам дали това ти помага да избереш кой от шампоаните да вземеш. Ако не, може би съм пропуснала, съжалявам за което, но опиши малко косата си, за да те насочим за шампоана
Виж целия пост
# 193
Косата ми е изключително права, най-правата коса, която съм виждала някога. Иначе е тънка, липсва и обем и често се омазнява. Опитвам се да създам обем в корените и понякога пробвам да навия краищата, за да я оформя, но не се получава много. Мия я 3 пъти в седмицата като използвам шампоан и балсам.
Виж целия пост
# 194
Момичета,някоя от вас чувствала ли е засушаване на косата след Милк Шейк терапията?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия