Професионални серии за коса - тема 57

  • 56 080
  • 751
# 465
Да си побутна питанката дали някой е ползвал Да не кажете, че не съм чела назад... видях обсъждан само крема за къдрици от серията Curl Passion и май на едно място шампоана  newsm78 и затова се чудих и все пак не е скъпа към 20лв, а забелязвам, че често обсъждате тук МилкШейк(терапията)
Между другото в Рибката подаряват 15мл мостра на маската на Макадамия, така че някой като мен, който още не е ползвал тази маска може да се възползва  Whistling  Peace
Виж целия пост
# 466
Ползвала съм шампоан и маска Curl Passion.Шампоанът е добър,с хубав състав,мек,леко хидратиращ,пени се,гъст,не дразни скалпа,ухае страхотно.Слабичък ми е на мен,но става.Маската е като лек балсам,почти не я усещах.Обещанията на опаковката са много зарибяващи,но такава хидратация аз не усетих,а слагах с шепите  Laughing
Продуктите са подходящи за нетретирана коса според мен.Аз си ги използвах с удоволствие с по-хидратиращи финиши.
Виж целия пост
# 467
Здравейте!

Маската на Наши на коя друга наподобява? Какъв е ефекта от нея?

Има ли нещо общо с Олео релакс или Маскинтенз на Керастаз?

Мисля да поръчам от тук http://www.arlenbg.com/
Виж целия пост
# 468
аз заместих Олио Релакс с Наши и съм много доволна. Peace
Виж целия пост
# 469
Продуктите на Керастаз на мен ми идват много, ама много силни и ги оставих. От тогава косата ми се чувства много добре. Сега любимите ми марки са Алтерна и Милк Шейк...
Виж целия пост
# 470
Аз вчера,въпреки че си запланувах да чакам да ми свърши една серия,че да започна друга,се изкуших и пробвах маската и шампоана митик ойл,за финиш rich от същата серия.За първи път в банята след маската,косата ми стана "лигава" и напоена  Heart Eyes А колко негативи съм чела за серията  митик ойл  Crazy
Виж целия пост
# 471
GodaiVa,шампоана,балсама и олиото с моринга!Дето ги продават в сет:)

bubka:)   не намерих нищо на Керастаз с  моринга,  Embarassed  може ли линк
http://www.zlatnaribka.com/kerastase/elixir-ultime--eliksir-ulti … na-moringa-125-ml
Ахам Peace
Виж целия пост
# 472
О, аз съм много доволна и от шампоана и от маската Митик Ойл.  Heart Eyes

При мен хидратират без да правят косата мека и лигава.
Виж целия пост
# 473
Преди да задам въпрос,само да вметна Wink -тази тема ми е една от най-любимите,чета я ежедневно и нищо не пропускам Whistling Пиша рядко,защото от доста време нищо не съм купувала и няма какво да споделя,но....ето че идва ред на въпросчето Wink Харесала съм ето този комплект - http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Resistance-Coffret, само че се чудя дали би бил подходящ за моята коса,тъй като за мен Керастаз са силни продукти,и ако не "уцеля" подходящите,твърде е вероятно да не постигна желан ефект и удовлетвореност от вида на косата си.Та,косата ми е -боядисвана,с тънък косъм,средна гъстота,не се къса,не цъфти,не ползвам преса и рядко сешоар Thinking Колебая се между посочената в линка серия и серията K-PAK на JOICO  newsm78
Виж целия пост
# 474
До сега не съм писала в темата, но хайде и аз да споделя  Simple Smile

Първо да уточня, косата ми е малко особена (много ще се радвам ако открия човек с подобна, направо ще си отдъхна, че не съм сама Laughing ) Имам страшно дебел косъм, косата ми е винаги твърда, храстовидна, приличаща на слама, независимо какви продукти ползвам. Горният пласт е още по-твърд и дори в най-добрите ми периоди изглежда изтощен (може би не само изглежда). Само пресата помага, но се опитвам да я откажа. Също да добавя, че се боядисвам.
[/color]
Това все едно аз съм го писала! Направо не можех да повярвам докато четях - дори аз не бих могла да опиша толкова добре косата си!Еми няма такава коса - суха, суха и твърда, без блясък, вяла и безжизнена! Ако прекаля с финиша или маската е по-маслена- косата стои мазна, но пак твърда и безжизнена.  Досега не съм открила подходящ продукт /Керастаз все още не мога да си позволя/, сега съм с маска Иноа, преди това Макадамия, Вела Енрич пробвах, но не я усетих изобщо - продължавам да търся


Виж целия пост
# 475
Аз също бих разделила протеиновата терапия на МШ с някой в Лондон  Wink
Косата ми е ужасно накъсана по цялата дължина, нямам косъм, който да не се къса някъде по дължината. Не мога да разбера каква е причината. Над година използвам само професионална козметика, правя постоянно маски и терапии, не пропускам и хидратиращите продукти, не прекалявам с уредите, като винаги ги използвам на най-ниска температура. Освен всички външни грижи, приемам витамини. Подстригвах се преди един месец, но това няма значение, защото накъсването е по дължината на косата. Вчера взех р-ра със зелен чай на Афоджи. Да отбележа, че нямам сухота, дори напротив.
Виж целия пост
# 476
Момичета, реших да взема Kérastase Resistance Force Architecte шампоан + маска + цимент термик и попаднах на този шампоан http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Limited-Edition-Bain-de-Fo … ing-Shampoo-500ml описанието и снимката не съвпадат. Та се чудя ако го поръчам кое всъщност ще получа... Някой поръчвал ли е тази разфасовка? Цената излиза много изгодно, защото го хваща кода за РД  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 477
На мене Митик ойл в пъти повече ми харесва от Кристалисте на керастаз.Да не казвам,че от последния изобщо не съм доволна.
Виж целия пост
# 478
На мене Митик ойл в пъти повече ми харесва от Кристалисте на керастаз.Да не казвам,че от последния изобщо не съм доволна.
Да си призная,започнах наред да купувам-няма мнения,няма форуми  Laughing Странно как дадена серия по описание напълно отговаря за моята коса,а не съм доволна  Angry Митик ойл е за всеки тип коса,моята е изрусявана,т.е. много по-нуждаеща се от една небоядисвана коса. Другото-преди като избирах флуид търсех възможно най-гъст,особено за непокорна коса.Да,но се оказаха ,че по-леките,течни флуиди ми пасват повече  Crazy
Виж целия пост
# 479
Аз пък да се оплача, че още не ми е пристигнала млечната маска на МШ, бави се повече от 10 дни, другите неща не са ми толкова важни, но нея я чакам с нетърпение.

Момичета, реших да взема Kérastase Resistance Force Architecte шампоан + маска + цимент термик и попаднах на този шампоан http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Limited-Edition-Bain-de-Fo … ing-Shampoo-500ml описанието и снимката не съвпадат. Та се чудя ако го поръчам кое всъщност ще получа... Някой поръчвал ли е тази разфасовка? Цената излиза много изгодно, защото го хваща кода за РД  Rolling Eyes
Може би са объркали снимката, но не се знае ... Аз ползвам и харесвам серията Архитект, но предполагам и другият шампоан също е хубав.

Искам да попитам, това ли е дълбокопочистващият шампоан на Wella
Скрит текст:
или има и друг? Помня, че е харесван продукт, някой ползва ли в момента, ако може да каже дали е доволен?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия