Професионални серии за коса - тема 57

  • 56 075
  • 751
# 495
Здравейте,

бърз въпрос към момичетата които използват Densitive GL- на суха или влажна коса пръскате?   Praynig
На влажна,т.е преди сушене.Аз пръскам и в корена и по дължините. Peace
Виж целия пост
# 496
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 497
Здравейте,

бърз въпрос към момичетата които използват Densitive GL- на суха или влажна коса пръскате?   Praynig
Аз също на леко влажна, непосредствено преди сешоара
Виж целия пост
# 498
Може ли да помоля някой да ми даде линк към сушоар - четка на Браун /беше коментирана по-напред в темата, но не можах да намеря/

https://www.technomarket.bg/products/09041798/braun-ass-1000  Simple Smile
Виж целия пост
# 499
http://diagnostic.lorealprofessionnel.co.uk/ за чудещите се какво е подходящо за тях след въпросник определя от кои продукти имате нужда  Peace

wackamotto обикновено си е просто ген и каквото и да правиш не можеш да избегнеш оредяването освен да го позабавиш. Моят приятел пи добавки, мазахме ампули, шампоани, бабини рецепти и т.н. Посетихме няколко дерматолога и всеки казва, че е наследствено и спасение няма  Peace Иначе добри продукти са http://www.enzo.bg/kozmetika/?f=1-1-2-4125 ампули и шампоан (него го няма в този сайт, но в аптеки се намира - например в Субра), добавки - Макси хеър  Peace
Виж целия пост
# 500
Във възторг съм от този продукт

http://www.tahe.es/producto.php?id=402&idcat=16&idsub=78 … %20efecto%20botox

Направила съм само две процедури от 4 те препоръ4ителни(и поддържа6тата  грижа при дома6ни условия 6ампоан и  маска спрей без отмиване)ефекта е невероятен.Косъмът ми се уплътни.Когато  хвана косата на опа6ка, тя е  осезаемо по плътна от преди.
Невероятен блясък,  боята се  пада по бавно.

За протокола от години използвам само префесионална  козметика за коса, Себастиан, Кераастез, Лореал, и т н т..
Виж целия пост
# 501
Да споделя, че вчера ми пристигна млечната маска на МШ. Дори днес рано сутринта успях да я пробвам. Като за само едно ползване впечатленията ми са, че наистина наподобява доста Йогурта, но аз откривам разлики. Като аромат - млечната ми мирише на мляко с ориз, а йогурта на йогурт сладолед  Grinning, като йогурта ми е с повече сладост, по-захарен като ухание, а млечната не толкова.Като подхранване и двете чувствам хубави, но сякаш млечната е по-силна. Моята коса е с фин косъм и Йогурта по ми допада, за по-дебел и плътен косъм, може би млечната ще е по-подходяща.Разбира се, може друг да почувства по друг начин маските и да усети различно ароматите, това са моите впечатления само...

В БютиБей са пуснали някакъв код за отстъпки, не е нещо впечатляващо, но да кажа.
Рибката пък имат игра във ФБ, при споделяне на снимка на Био Арган, може да го спечелиш.

Хубав ден, момичета  Hug
Виж целия пост
# 502

wackamotto обикновено си е просто ген и каквото и да правиш не можеш да избегнеш оредяването освен да го позабавиш. Моят приятел пи добавки, мазахме ампули, шампоани, бабини рецепти и т.н. Посетихме няколко дерматолога и всеки казва, че е наследствено и спасение няма  Peace Иначе добри продукти са http://www.enzo.bg/kozmetika/?f=1-1-2-4125 ампули и шампоан (него го няма в този сайт, но в аптеки се намира - например в Субра), добавки - Макси хеър  Peace

Благодаря за отговора и линка   bouquet И той се опасява, че каквото и да прави, няма смисъл, защото е генетично, но аз си мислех, че може да се забави процеса поне ...
Виж целия пост
# 503
Моята нова придобивка е крема за къдрици на макадамия. От едно пробване не мога да кажа мнение на 100%, но ухае страхотно  Laughing и наистина е много лек. Ползвах го с дифузер ще видя без него как ще ми е косата, сега съм  sohappy af
Виж целия пост
# 504
Пандичка, не мога да ти отговоря на въпроса за четките,аз харесвам много големите , но във фризьорския салон ме изправят със средна четка като са ми казали че по-добре се обработват корените и става по-хубав обем. На мен ми е трудно да се оправям с корените и затова предпочитам по-голяма,поне да изправя дължините. Иначе съм с гъста коса, възможно е тънките коси да се обработват по-лесно.

Тоест за тънка коса до под раменете какъв размер четка се води голяма и какъв средна? Например 37 средна ли е?  newsm78
Виж целия пост
# 505

Благодаря за отговора и линка   bouquet И той се опасява, че каквото и да прави, няма смисъл, защото е генетично, но аз си мислех, че може да се забави процеса поне ...
Може да се забави, не се отказвайте  Peace Точно това имах предвид, че може да се забави, но не и да се излекува  Hug
Виж целия пост
# 506
setony,много ти благодаря за сравнението,май от йогурта ще съм очарована.Ти с какъв шампоан ги съчетаваш?
 Скоро нищо ново не съм пробвала,няма какво ново да ви кажа Simple Smile
Харесвам много комбинацията Циментов шампоан на Керастаз + двуминутен реконструктор на Афоджи и накрая за финиш термо млякото с цимент и на връхчетата коприна на CHI.

 Тестът на Лореал ми показа че ми трябва серията за обем и ампулата AMINEXIL ADVANCED,въпреки че в момента нямам косопад,а и не съм отбелязвала да имам.
Виж целия пост
# 507
Рибката вече предлагат и Матрикс  Peace Цените не са лоши   bouquet От серията Биолаж нещата, които съм пробвала ми харесват много и повече от обикновената. Но там съм пробвала неща само от мостри. Simple Smile
Виж целия пост
# 508
*Bubble*   Hug и млечната и йогурта ползвам с шампоана за боядисана коса на МШ, стана ми много любим!
Скрит текст:
Обаче пък балсама за боядисана коса не ми пасна, но аз си харесвам маски, сигурно затова не го оцених.

Иначе като информация за ампулата AMINEXIL ADVANCED мога да кажа, че миришат много лекичко, парфюмно, но ако нямаш проблем, не виждам смисъл да ползваш Thinking .
Отивам да видя къде е този тест и да си го направя и аз  Laughing  .

Направих и аз теста,
Скрит текст:
даде ми, че щом искам подхранване ми препоръчват шампоан и маска Витамино Колор /аз тях си ги харесвам/ .Също ми даде ампулата AMINEXIL ADVANCED, но защото писах, че ме тревожи изтъняване, явно затова я препоръчват, не само против косопад, също ми излезе хидратиращ спрей с термозащита /него не съм ползвала/ и ампулка за боядисана коса и продуктите /червените, за запечатване на цвета ...брей
Simple Smile
Виж целия пост
# 509
Момичета, може ли да ме посъветвате, искам да си взема боя на Шварцкопф Essensity, http://www.enzo.bg/schwarzkopf-professional/essensity-color-boja-za-kosa/#, но никога не съм се боядисвала вкъщи. Въпросът ми е, с какво количество активираща емулсия се смесва, 50-50 ли и какъв процент да избера, аз нямам много бели косми, може би 5% от цялата коса. Също и колко време да стоя намазана. Ще съм много благодарна, ако някой може да ми помогне   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия