Професионални серии за коса - тема 57

  • 56 073
  • 751
# 555
Аз пък имах шампоан и балсам на Матрикс,които бяха уникални.Разликата е,че ми ги донесоха от Англия,не беше оттук.Няма такъв разкош,косата ми ставаше много хубава  Heart Eyes.
Но поръчаните оттук след това нямаха нищо общо Peace
Ето тази е серията : http://www.enzo.bg/matrix/total-results-repair-shampoan-za-uvredena-kosa/
И аз си взех от ензо този шампоан и маска,ами нищо особено не са,косата ми се омазнява по -бързо,абсолютно същите като вела абсолют рипеър
косата мие  изрусена,гъста
сега съм в търсене на друг продукт /шампоан и маска/ ,може би матриксд биолаж
косата ми има нужда от омекотяване на краищата/хидратация
препоръки?
Виж целия пост
# 556
Момичета, коя от двете серии за изглаждане бихте ми препоръчали Liss ultime на Loreal или Schwarzkopf Professional BC Smooth Shine ?Косата ми не е особено суха/ само в краищата/, боядисвана е.Искам като цяло по-пригладена коса, тъй като краищата стърчат навсякъде / косата ми е на етажи/.Ще ми се косата ми да бъде по-жилава и с повече блясък, плътност и тежест- не я харесвам, когато е мека и "изчезва".Мислите ли, че тези две серии са подходящи?
Виж целия пост
# 557
Момичета,мнение за този спрей с термозащита на OSIS ШП?
http://www.enzo.bg/schwarzkopf-professional/osis-volume-sprej-za … tirane-na-kosata/
Виж целия пост
# 558
Да дам впечатления за Лореал проф. Volumetry- шампоан и грижа, не съм купувала спрея.
Харесват ми, шампоанът почиства хубаво, но не премива.
Балсамът също е ок откъм хидратация, но едва ли става за изрусени, изтощени и подобни коси.
Не съм забелязала някакъв нечуван обем, моята коса е с тънък косъм, но гъста и дълга и съответно си имам нормален обем по принцип.
Не е подходящ за хора с чувствителен скалп, усещам леко сърбене от него.
Другото, което ми хареса е че намали омазняването. На 3-я ден косата ми е за миене по принцип, а с този не.
Виж целия пост
# 559
Аз пък имах шампоан и балсам на Матрикс,които бяха уникални.Разликата е,че ми ги донесоха от Англия,не беше оттук.Няма такъв разкош,косата ми ставаше много хубава  Heart Eyes.
Но поръчаните оттук след това нямаха нищо общо Peace
Ето тази е серията : http://www.enzo.bg/matrix/total-results-repair-shampoan-za-uvredena-kosa/
И аз си взех от ензо този шампоан и маска,ами нищо особено не са,косата ми се омазнява по -бързо,абсолютно същите като вела абсолют рипеър
косата мие  изрусена,гъста
сега съм в търсене на друг продукт /шампоан и маска/ ,може би матриксд биолаж
косата ми има нужда от омекотяване на краищата/хидратация
препоръки?

Препоръчвам тази серия  :http://www.zlatnaribka.com/loreal-professionnel/intense-repair--za-suha-kosa.
Виж целия пост
# 560
Аз също имам някои неща на Матрикс и съм много доволна от всичките. Особено много от този балсам http://www.zlatnaribka.com/matrix/matrix-biolage-hydrathrapie-%2 … onditioner-250-ml казвала съм го не веднъж,че е доста хидратиращ без да утежнява и сляга косата.

Кои са другите неща на Матрикс, от които си доволна и каква ти беше косата  newsm78
шампоан и маска от тази серия http://www.enzo.bg/kozmetika/kozmetika-za-kosa/?f=1-1-2-3649-259-3582 , този р-р http://www.enzo.bg/matrix/total-results-pro-solutionist-grizha-z … -i-uvredena-kosa/ , жълтото олио, както и един хидратиращ балсам,но по-лек от онзи, който показах в предния пост. Коса:дълга до кръста, гъста, с плътен косъм, нетретирана.  Peace
Благодаря ти  Hug Ще ги имам в предвид, въпреки че моята коса е тъничка  Simple Smile
Виж целия пост
# 561
Привет, момичета  Hug
Отдавна не съм писала, но бих искала да се включа с въпрос.
Купих си маската с бамбук на алфапарф  http://www.zlatnaribka.com/alfaparf/midollo-di-bamboo-za-iztosht … oncentrate-500-ml
Въпроса ми е с какво е по-подходящо да я комбинирам:
-Шампоан на макадамия
-за дълбока хидратация на афоджии
Косата ми е изрусена и суха.
Виж целия пост
# 562
Привет, момичета  Hug
Отдавна не съм писала, но бих искала да се включа с въпрос.
Купих си маската с бамбук на алфапарф  http://www.zlatnaribka.com/alfaparf/midollo-di-bamboo-za-iztosht … oncentrate-500-ml
Въпроса ми е с какво е по-подходящо да я комбинирам:
-Шампоан на макадамия
-за дълбока хидратация на афоджии
Косата ми е изрусена и суха.
Ми май с никой от изброените  Rolling Eyes Нужен ти е протеинов шампоан  Peace
Виж целия пост
# 563
GodaiVa , би ли ми препоръчала такъв  Hug
Виж целия пост
# 564
GodaiVa , би ли ми препоръчала такъв  Hug

Най-добре си вземи шампоана от серията...
Виж целия пост
# 565
Момичета, искам да ви споделя резултата от ползването на Инициалист на Керастаз. Ползвам го вече повече от 2 месеца, почти всеки път след къпане го нансям и още не ми е свършила първата опаковка. След като ходих да се боядисам тези дни установих, че имам цели кичури нова коса и то доста поизникнала, направо се учудих като видях. Иначе при самото ползване ми харсесва, че добре подрежда косата. И настина расте малко по-бързо отколкото стандартно.
Виж целия пост
# 566
Имате ли впечатления от боите на Милк Шейк? Утре ще се боядисвам и мисля да пробвам от цветовете кафе. В салона видях и терапия с муру муру /или нещо такова, за пръв път го срещам  Embarassed/.
Виж целия пост
# 567
Имате ли впечатления от боите на Милк Шейк? Утре ще се боядисвам и мисля да пробвам от цветовете кафе. В салона видях и терапия с муру муру /или нещо такова, за пръв път го срещам  Embarassed/.

Правих се с боята на Милк шейк няколко пъти. Честна казано на мен ми се стори силничка, косата ми се чувстваше сухичка от нея. Но пък се боядисвам русо и може при другите цветове да не е толкова силна.
Виж целия пост
# 568
Включвам се да споделя за серията на Наши със стволови клетки .( Взех си шампоана и ампулите . Преди  да се ползват ампулите трябва хубаво да се разклатят защото нещо от съставките се утаява .) И така измих 2 пъти ,ползвах по-малко от половината (косата ми е почти до средата на гърба,нормално гъста ,средно дебел косъм),просто ми беше напълно достатъчно количеството . Направо не мога да повярвам,че косата ми не се наелектризира, превъртаам в последно време от тази летяща коса  #Crazy , усещам я уплътнена и тежка ,без да ми се заплитат крайщата .Отлчно изглеждаща коса , въпреки че мислех,че ще ми утежнят ,понеже съфорумката която ги похвали е със съвсем различен тип коса,но ме привлече антистатичния ефект и се пробвах !   bouquet
Виж целия пост
# 569
Имате ли впечатления от боите на Милк Шейк? Утре ще се боядисвам и мисля да пробвам от цветовете кафе. В салона видях и терапия с муру муру /или нещо такова, за пръв път го срещам  Embarassed/.
Терапията е много хубава и ухае страхотно Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия