Много мина, мъничко остана - коя от нас ще бъде следващата Ноемврийска мама?

  • 27 652
  • 742
# 285
MN аз съм в болницата където няма безжичен а и 3G е ужасно, понеже не мога да използвам айпада ще пиша накратко от тела. Разделянето на мембраните ми беше в сряда, в четвъртък почна да ми пада тапата, така до петък, в петък вечерта ми правиха акупунктура. В събота сутринта почнаха да ми течат водите, и все още течат, общо взето по малко, аз бях с превръзка и не съм намокрила нищо. Така че възможно е процеса да е започнал от сряда, за съжаление обаче нямам контракции никакви и се набутах точно където не исках, в болнично крило, и вече след една апликация на вагинален гел, която не постигна нищо.

Иначе не намерих процеса много болезнен, по скоро много некомфортен, тъпа болка но не беше за дълго.

Виж целия пост
# 286
magikrasteva и аз съм на твоето мнение за термините, поне и моят лекар е на това мнение, наистина е странно, че им сменят датите.
milush15, браво за главичката, моята беборана пък си е така от 6месец, беше от първите завъртели са, пък ще я вадят секцио  Laughing Laughing
Светулче, мисля те, дано скоро се започне, че знам, че нямаш вече търпение  Hug
Виж целия пост
# 287
Кратък отчет и от мен - утре отивам да ми направят изследвания и да ми попълнят документите в болницата, във вторник е секциото, но ще си нощувам у нас Simple Smile Багажа си ще занеса още утре, приготвила съм дрешките за бебето, таткото ще ги донесе на третия ден, както и моите дрехи за изписването Simple Smile Нямам търпение да си видя човечето! Утре ще отидем и на църква, таткото какъвто е "набожен", нещо не е във възторг, но аз много държа Simple Smile Абе момичета , какво толкова ви дразнят въпросите - повечето са нормални (изключвам този за размера на майчинството, на мен той ми се вижда баистина абсурден), но за име, пол, кога, къде и т.н. - нищо неестествено не виждам, според мен хората се опитват да покажат внимание и загриженост, което може само да ви радва Simple Smile Хайде лека от мен и ми стискайте палчета тези дни Simple Smile Светле - успех, с теб сме ! Simple Smile
Виж целия пост
# 288
Започна 9тия месец!
Обаче бебо е толкова див тия 2 дни, че не знам докога ще си стои на топло... Имам леки изтечения, нерегулярни контракции и корем който се движи като бурно море!
Утре сутрин отивам при док на проверка, поне да знам какво става Rolling Eyes
Виж целия пост
# 289
Зари, ще стискам палци, то не останало при теб  Hug
kodzhi, отиди да те видят, ама и аз съм така, постоянно съм мокра, но то е от хормоните.
Виж целия пост
# 290
Зари ще ти стискаме палци както и на Зверчето и тя беше за 29-ти до колкото си спомням  newsm78
дам хората са нетактични или май ние сме бая изнервени вече...
Рейни бе то верно има още време ама аз незнам защо се бях настроила че днес ще ми кажат че имам разккритие и скоро ще се раждаме тааа затова малко се поотчаях инъче от няколко часа вече чета темата дето ти я публикува в ФБ за раждането и това ми вдъхна невероятен кураж ама сега още повече ми се раждааа  Laughing нооо когато тогава нали ще е скорпионче си е с характер от сега моята принцеса  Mr. Green
Виж целия пост
# 291
Светулка, стискам палци  fingerscrossed, дано всичко да е наред, благодаря ти, че се включи  Hug


Виж целия пост
# 292
Ама не мога да заспя и много се нервя. Чак ми се крещи. Много ме боли кръста. Днес пак едни нерви, едно чудо, а аз не съм свикнала да съм такава и не ми е комфортно в кожата ми чак. ММ го отнася и направо не знам как ме търпи милия.
Иначе гледам много ви заинтригувах с моето еротично облекло- а сега си го представете върхо стройното ми и атлетично тяло и картинката съвсем ще ви се изясни  Joy
Иначе слушаха тоновете на моя бебо и там всичко е наред.  Утре ще ме преглежда лекар дето гледа бъбреците, ама май нефролог беше (ако не е така, не ми се подогравайте много). Може би ще давам и урона за изследвания пак и ще разбера дали и кога ще ме пращат да си ходя. Стискайте палци да е по скоро.
За качени кг хич не ми се коментира, че ме е срам. Чувствам се огромна и някой кято ми каже, че не изглеждам като в деветия месец ми изва да го убия. Все пак имам си огледала в нас и зрението ми е що годе добре. На въпроса "Има ли бебе?", идеалния птговор е "Да, даже си го нося с мен.". А на коментарите колко сме дебели или недебели, идеалния отговор е "Fuck you!". Ако не можете да го изречете на глас, направете го на ум- помага.
Вампи, помърках ти малко, котенце, и цял ден не се появи във форума. Не знаех че така ти действам Heart Eyes
Зверче, как си ти? Стискаме ти палци, ей!
Виж целия пост
# 293
фффф и аз не спя изчетох цялата тема за раждане(една от тях де) и май ми се иска вече да полегна амааа нещо от към 23ч. все ми се стяга корема ама и болки имам в корема и кръста  Shocked бяха през 30 мин. долу горе но последния половин час зачестиха ама пък не са режещи каквито съм чувала че трябва да са та  newsm78 май ще си легна пък ако се засилят все ще се усетя  Laughing
Виж целия пост
# 294
Добро утро,пожелавам си поне две бебета днес да се появят,да не ви назовавам поименно,вие си знаета кой е наред!  bouquet
Виж целия пост
# 295
И аз да се похваля, че се набутах в деветия месец най-накрая!
Ама нещо не върви- сутринта детето се спъна на стълбите и доста се удар ии плака. Навръщане си изтървах ключовте в шахата на асансьора! Бях и без телефон, ужас. Добре че домоуправителката беше вкъщи и е оправна жена, та бързо се обади на мъжа ми и на техник, а човекът живее в съседния блок. Иначе нито знам къде щях да стоя, нито колко време ooooh!
Дано да няма други изненади за деня.
Виж целия пост
# 296
Здравейте пупи Hug Искам да пожелая успех утре на Зверчето и на Зари имате стиснати палчета от мен ,знам че всичко ще мине супер,малко остана до срещата ви със сладките бебоци newsm32 Маги а на теб кога ти е термина,защото на 1стр. си с мен на 20.11. а по лентичка май си преди мен? Радкака и ти ли щеше да си с секцио при Ташков?За кога ти е датата(ако ти се казва разбира се Joy)Светле успех и на теб,дано всичко е наред.Момичета пожелавам ви една хубава седмица,изпълнена с раждането на много здрави бебенца smile3504 newsm32 passifier
Виж целия пост
# 297
Гери и Габи,на 11 ме записа,ама аз пък не попитах той ли ще е на смяна,сигурно ама сега като се замисля не ми е казал -аз ще съм! newsm78И за изследванията нищо не питах ама има време!

Да кажа само че Светулчето вече има момченце,3400,родила е само 4 часа след пускането на системите,с епидурална!Да и е честито!  bouquet  bouquet  :bouquet:
Виж целия пост
# 298
Ехе, честито за новото бебе!
Виж целия пост
# 299
На 17 ми е термина. Първия път си го изчислих сама  20 и се записах в темата с него ( една от първите съм) , но ми е записан навсякъде от докторите на 17 ноември ....  bouquet така, че ми е на 17 ти и на лентичката ми е по 17 ти също!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия