Тъй като ще съм извън града до неделя вечер.
Не се ядосвайте и кусете за глупости. Всеки има право на мнение.

А мен трябва да ме подсетите че ша забравя
това е кат нарцисите на фази 
Нещо няква дата специална ли е 
днес пак четох че еди кой си филм 


) ставаше за нещо, вкупом щяхме да се изсипем там , а сигурно и не само ние. И тогава можеше да си размятат правилата, но едва ли щахме да ги чуем
Сега си пишат 2-3 основно и тук-там някой престрашил се, та затова са във вихъра си някои хора там...
като не ти харесва на теб, не го споменавай, ама с какво право държиш сметка на онези на които им е ОК 




Радвам се, че Ви има!!! 
благодарско за тях.

А мен трябва да ме подсетите че ша забравя
това е кат нарцисите на фази

аз съм самофлубена
, и ти като Фери почна да лъжеш
, и да не забравя да пожелая на кумата весело изкарване, Ирче, знам че ще си най-добрата на дансинга, ама умната с краставицата

ви да не обсъждаме другите теми, на нас си ни е добре тук, обичаме се, уважаваме се, и си се веселим
Между другото, аз се изказах за облеклото на Мира, което наистина е ужасно и ме направиха на нищо, че не разбирам и тн, така че всеки има своето мнение, и влиза там където иска и му харесва.






Джейн
Диби


те поздравим отново за кой ли път... 
Ама кой ме пита...








те поздравим отново за кой ли път... 
Ама кой ме пита...






Радвам се, че Ви има!!! 


Препоръчани теми