

но виждам доста познати лица и Хазар от ПО е там?!
, сега да ви кажа нещо ни ме е готин, и не е само прическата, физиономията му е друга.
).Та проблемът ми с ПО не е ,че ми досадява както АШК ( с него бях до тук,нямам хич желания да гледам дори и серията от сряда),а по-скоро драмата. След АФК не ми се гледат неща с този характер,а в ПО се сблъскваме с доста такива. Не,че в слънцата няма ядове,ама са от друго естество,сладки ядове,както се казва. Дали ме разбрахте,че май се омотах в мислите си
но виждам доста познати лица и Хазар от ПО е там?!
, сега да ви кажа нещо ни ме е готин, и не е само прическата, физиономията му е друга.
, сега да ви кажа нещо ни ме е готин, и не е само прическата, физиономията му е друга.
няма снимки, няма инфо, и интереса май не е като предишния. Сега като се покаже и го напитват лапетии само....


дано винаги си остане толкова приятелско-семейна и весела обстановката тук

.Не мисля,че има друга толкова толерантна и готина тема,в която да можеш да си споделяш всичко,което ти е на дневен ред и винаги да се намери някой,който да отрази споделеното от теб




прекланям се пред такива таланти,това си е направо дар от Бога 


идваш с прекрасни ФЕмирчета. Препоръчани теми