"Дързост и красота"- тема 82:"Sometimes love hurts..."-Понякога любовта боли

  • 80 923
  • 723
# 15
Имам питане, в сериите занапред ще се появи ли онова дете дето Тейлър го роди от Брук, а същата се гънеше , че не може без него.Къде е детето сега, че ми се губи момента..
Виж целия пост
# 16
Имам питане, в сериите занапред ще се появи ли онова дете дето Тейлър го роди от Брук, а същата се гънеше , че не може без него.Къде е детето сега, че ми се губи момента..

Е как къде...натирено някъде като всички нейни деца  Mr. Green
Виж целия пост
# 17
Имам питане, в сериите занапред ще се появи ли онова дете дето Тейлър го роди от Брук, а същата се гънеше , че не може без него.Къде е детето сега, че ми се губи момента..
Остана при Ник. Но понеже актьорът напусна сериала, внезапно прекъсна и този сюжет Thinking Crossing Arms
Виж целия пост
# 18
 Joy Споко , ще си роди други .
 Харесвам Брук и ме е яд на сценаристите , че я карат да прави такива неща на стари години  #2gunfire
Виж целия пост
# 19
Виж целия пост
# 20
Познавате ли Торбалан Mr. Green



Виж целия пост
# 21
Това да не е фотошоп?
Виж целия пост
# 22

Погледни в интернет Naughty
Виж целия пост
# 23
Ужас...това преди или след...?
Виж целия пост
# 24
Запусна се....след като Стефи излезе от живота му Joy
Виж целия пост
# 25
Това на снимките по-горе прекрасния Wink Лиъмчо ли е. И в такъв вид ли ще се борят за нето женските. В този си вид е подходящ само за Кейтата, тя става все по-кръгла и все по-проста Laughing
Виж целия пост
# 26
Тя защо не помисли още, когато забременя? Вече й се привидя даже гробът. Колко й се моли Бил да не предприема такава рискова крачка със здравето си. Но...типично за Лоуган- първо действа, после съжалява и се извинява.
Виж целия пост
# 27
ЗъбелязЪхте ли,че Джуклището беше последната за която стефка се сетИ hahaha hahaha
Голям майтап smile3532
Дори Дончето беше поканена много преди нея Naughty
стефка знае,че наща видна пияница и убийца
много се кефи да я лъжат,че е високоморална Laughing
И по тоз повод й фърлИ прах в очите с огърлицата на баба си hahaha
Сцената беше изключително престорена и неестествена Naughty
Джуклата вярна на себе си, изигра доста зле сцената Sick ooooh!
Но какво да са очаква от бездарна псевдо "актриса" ooooh!
И каква лицемерка- тя през цялото време не се сети за "най-добрата си приятелка" Sick
а Сега я пита "какво ще правя без теб" #Sniper

А да не говорим,че пишман "психиатърката" изобщо не беше зацепила защо я викат.
Влаза с въпроса "за рич ли ще говорим" Sick
Тотално деградирало същество.
Виж целия пост
# 28
И днес няма да има епизод ooooh!
Виж целия пост
# 29
Ромката в ляво е женътъ на рон.
Видно е,че и на малкия пръст на Катрин не може да са намаже.




Помощ #Crazy Торбалана на хоризонта newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия