жалко, Бел младши не можа да задържи славата, която изгради баща му
пфффф лош избор.




И винаги под звуците на някви мазни гюбеци 


и забележете дори сега няма и фонова музика из между сцените да повдигне духа на зрителите ,което много важен фактор за един сериал
които сега за огромно щастие ги няма и филма е много по-интересен 

ставахме свидетели на едни и същи караници,скандали,закани,заплахи и преразказвания на отдавна изминали събития между Брук и баба стефани, Брук и великата "светица" тейлар и заговорите на тейлар и стефани срещу Брук 





Ясно става обаче,че както обикновено съм познал и ти си фенка на светицата тейлър и баба стефани
Така че по-скоро категорично си съгласна с мен 

Доста пресилено и нереално е да се изцепиш "няма я голямата Каралайн" все едно,че тя е била нон-стоп на екран
По тая логика що не спря да го гледаш още през 1990 година?


Не смятам,че персонажи,които безброй пъти си тръгват и се връщат след години, заслужават да им се обръща внимание 

много "велико",невероятна "класика"




гласа на Брук ,а дублажа на Кейти е толкоз нереален спрямо актрисата
.... Мерси за инфото за Кристин и Фелиша като ми разказа историите малко ми изплуваха тези моменти,а и смътно си ги спомням поради факта ,че не играха активно в сериала появяваха се и изчезваха в сериала.... Вчера като се загледах в епизодите през 90-те много хубав и класен избор на тоалети са им избирали както и макиажа ,косите в съчетание със стилни накети,огърлици и прочие стил и класа бих казала ...
Препоръчани теми