
Но честно казано предпочитам ИЗОБЩО да не се връща

Освен,че е дърта пияница,убийца,крадла и уличница,тя си остава и кралицата на високомерието и надменността,а аз смятам,че няма какво положително да се научи от подобни персони
Повръща ми се 
Още от самото начало идеята на стария Бел беше,че тя от малка е интересчийка,която гледа да се облагодетелства от богати мъже-хваща се с чичко паричко,докАто се прави на студентка и се жени за него
После се фанА за рич(все богати търси),изневерява му с учителя си и най-нагло скрива този факт
После съвсем резонно младия Бел продължава идеята на баща си-да ни покаже,че става въпрос за една изключително подла използвачка,която прикрива всичко,което не й изнася 
Интересно как някои персони удобно забравят каква беше и винаги е била идеята на сценаристите,но някои хора помним




)- сериалът се завръща в БГ на 10 септември, в 11.15 по БНТ.