Февруарски мами трупат килограми, но няма тук измами-ний пак сме хубави мадами !

  • 30 953
  • 737
# 660
Здравейте, момичета!
За съня- и аз спя много неспокойно нощем. Като се събудя да отида до тоалетната и после дълг овреме не мога да заспя, понякога и два часа отиват. През последния триместър на миналата ми бременност също бях така, даже имаше нощи в които просот ставах и отивах да си включа компютъра, да си чета нещо на него, за да не преча на мъжа ми да спи.
За дрешкитеи за Кали като се роди пазарувахме от Вис Виталис, но не съм очарована от качеството. Повечето компчета на бодита са палтсмасови, мнооого бързо се чупят и е кофти. Сега открих една борса за детски дрехи в София, намира се в квартала Хаджи Димитър, казва се Дани и Ники ( имат сайт), прозивеждат си дрешките на място и ги продават и то на мнооого прилични цени.Препоръчвам на мамите от София да я посетят Grinning
Виж целия пост
# 661
Toni 77  сестра ми за нейните деца купуваше от тази "Бялата къща" и даже вчера и тя ми напомни за нея да ида, но не мислех че съществуват още.
Хубаво е че ги има още, сестра ми едно време беше много доволна от техните неща, а имат и възможност за купуване онлаин.
Виж целия пост
# 662
Гери- споделям мнението на сестра ти. Аз съм много доволна от качестовто на дрехите, които шият, и е мног оважно, че всички са с метлани тик-так копченца ( белцото имам пред вид). Например една ватирана пижама за Кали ( тя е на 2 години и почти 3 месеца) струва 7.50 лева. От там също и купих и бельото за яслата- тениските с къс ръкав бяха по 2.10, ако помня добре. Имаше лигавничета за съсем малки бебета, по левче, или левче и 50 стотинки и бодита хубави също има. 
Виж целия пост
# 663
А във Варна единственото място, което аз зная за по-сносни неща са бебе борсите на Колхозния пазар. Аз имам някои неща от каката, но комплект за изписване поне ще си взема. Вие цял комплект ли вземахте или си купихте нещата на части (който е взел де)?
Виж целия пост
# 664
Снежинка Ние поръчахме цял комплект от 5 части (боди, гащеризонче, шапчица, ръкавички и лигавник) от ebay, че в магазина са по 50-100 лв. Тъй като ще е зимно бебе ще допълня с едно порт бебе или космонавче и мисля, че ще се получи добре. Peace
Виж целия пост
# 665
Здравейте момичета,


Честит първи сняг. Аз днес се ползвам с привилегии - ММ стана,изчисти ми колата и я затопли,а от мен се искаше да се наспя, да се направя красива и да тръгна за работа Simple Smile

Това ми е последна седмица и после вкъщии Simple Smile Още ми е много странно, че няма да съм на работа, че си падам лекинко работохоличка Simple Smile

Хубав, снежен и приказен ден на всички  Nature Snowman
Виж целия пост
# 666
Здравейте!
За дрешките,аз имам страшно много от баткото,доста от които никога не съм му обличала. Та дрехи  няма да купувам,освен комплект за изписване.Е,купих 2-3  гащеризончета,все пак,да има нещо новичко детето.Да не носи само от батко си. Wink Иначе в Продавалник има доста изгодни цени на хубави бебешки дрехи.Както нови,така и втора употреба.
Наистина бебешките и детски стоки са много скъпи. Като започнем още от дрехите за бременни,които са на просто безумни цени и стигнем до дрехите за тийнейджъри.
 theHellgirl,количката,която сте избрали с много хубава.Цената е висока да,но ако можете да си я позволите си заслужава. Wink
Ние си взехме количка,която не е нов модел,но пък е удобна и на много достъпна цена. Wink
Виж целия пост
# 667
Здравейте мами!
Аз си записах час за последната ФМ за петък след обяд ,а сега ще ходя да пускам кръв и урина да видим какво е положението  Thinking
Виж целия пост
# 668
Ох, и аз трябва да пускам кръв и урина, но изобщщо не ми се дава. Ще ида в събота в някоя лаборатория. Знаете ли за хемоглобин ако те изследват на гладно ли трябва да е?
Виж целия пост
# 669
   Момичета, ще трябва да се отписвам от предния списък:)))) Живот и здраве, говорих  с моя лекар, че ще планира секциото ми около 29 януари!  Embarassed
  Въпреки, че вече съм минавала по този път, сега ми е пак нервно!Малката е станала доста шавлива, аз спя трудно и все ми се спи, отгоре на всичко ме мъчат и запек и главоболие...изобщо екстра след екстра.При вас как са нещата?  bouquet
 
Виж целия пост
# 670
Здравейте мами!
Аз си записах час за последната ФМ за петък след обяд ,а сега ще ходя да пускам кръв и урина да видим какво е положението  Thinking
   Положението ще е екстра, ще видиш! Hug
Виж целия пост
# 671
miloto за кога ти беше термина по принцип? Защо от сега планирате и избирате дата, не е ли рано още?
 newsm78
Виж целия пост
# 672
miloto за кога ти беше термина по принцип? Защо от сега планирате и избирате дата, не е ли рано още?
 newsm78
   Терминът ми е на 7 февруари и още не сме планирали твърдо, но с д-р Спасов коментирахме, че някъде десетина дни преди това ще ми насрочи секциото, за да не тръгне естествено раждане.
Виж целия пост
# 673
  Момичета, ще трябва да се отписвам от предния списък:)))) Живот и здраве, говорих  с моя лекар, че ще планира секциото ми около 29 януари!  Embarassed
  Въпреки, че вече съм минавала по този път, сега ми е пак нервно!Малката е станала доста шавлива, аз спя трудно и все ми се спи, отгоре на всичко ме мъчат и запек и главоболие...изобщо екстра след екстра.При вас как са нещата?  bouquet
  

Сладурка  Hug Защо да те отписваме Simple Smile Знаеш ли - винаги се почва бебевалежа на февруарчетата от ... 6-7 януари Simple Smile При малката ми щерка - даже си имаме декемврийчета Simple Smile А и не завършва бебевалежа с февруари Simple Smile Някои февруарчета са мързеливички и не бързат, та се проточва чакането им до към 6-7 март Simple Smile
Виж целия пост
# 674
  Момичета, ще трябва да се отписвам от предния списък:)))) Живот и здраве, говорих  с моя лекар, че ще планира секциото ми около 29 януари!  Embarassed
  Въпреки, че вече съм минавала по този път, сега ми е пак нервно!Малката е станала доста шавлива, аз спя трудно и все ми се спи, отгоре на всичко ме мъчат и запек и главоболие...изобщо екстра след екстра.При вас как са нещата?  bouquet
  

Сладурка  Hug Защо да те отписваме Simple Smile Знаеш ли - винаги се почва бебевалежа на февруарчетата от ... 6-7 януари Simple Smile При малката ми щерка - даже си имаме декемврийчета Simple Smile А и не завършва бебевалежа с февруари Simple Smile Някои февруарчета са мързеливички и не бързат, та се проточва чакането им до към 6-7 март Simple Smile
Знаех си че няма да ме зачеркнете с лека ръка Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия