Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са най-честите симптоми на паническо разстройство (ПР)?
Какви са причините за паническото разстройство?
Какво представлява паническата атака, която е основната характеристика на паническото разстройство?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са най-честите симптоми на паническо разстройство (ПР)?
Обединени текстове: Най-честите симптоми на пандемично разстройство включват ускорен пулс, затруднено дишане, парализиращ страх, замаяност, гадене, треперене, изпотяване , мускулни болки в гърдите и усещане за топлина или студ. Освен това може да има "иглички" в пръстите на ръцете и краката и страх от полудяване или смърт. Хората също могат да почувстват нервност на ситуацията и загуба на контрол над тялото си. Симптомите на пандемично разстройство включват сърцебиене, задръствания, главоболие, замъглено зрение, умора и слабост. Те могат да бъдат влошени от физическа активност. Важно е да се консултирате с лекар за професионална оценка и лечение.
-
Какви са причините за паническото разстройство?
-
Какво представлява паническата атака, която е основната характеристика на паническото разстройство?
-
Какво представлява агорафобията?
-
Как се лекува паническото разстройство?
, а изрично им казах да ми направят, много ми е странно също този протеин ,по принцип би трябвало ако има някакво възпаление, той да е висок ,а той е нисък , тогава сунузита от къде ми е странна работа, някой ако е специалист може нещо да допълни, аз горе долу се ориентирах кое за какво е ,но все пак ще се радвам и на вашето мнение, сега остана да направя ямр, мен ме притеснява, че там нещо ще се види дано да не
, днес докато ги чаках резултати припаднах, то може да припадам и от анемията, сега обаче се съмнявам дали се верни тези резултати

Побеснях,станах рано,ни кафе пила,ни яла,даже просто обляках някакви дрехи и нищо не свърших. Реших да отида до друг център,който пък е близо до работата ми обаче на път за там ми светна лампата на маслото и още повече се депресирах. Чувствах вече как кръвта ми ври и се отказах. Дойдох на работа рано рано и дремя като дроб тука......
((((
.Аз съм отскоро съкратена и по цял ден стоя в къщи и цивря просто не мога да преодолея този страх и този световъртеж уж си давам кураж но нещо не се получава.Беладона може да ти се стори малко харт но прави това което трябва пък да става каквото ще.Направи тези изследвания иначе ще те гризе това ли е ,какво е що е.Аз като отидох на скенер ревах беше ме страх от апаратурата от резултата сега като се сетя смях

