Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са най-честите симптоми на паническо разстройство (ПР)?
Какви са причините за паническото разстройство?
Какво представлява паническата атака, която е основната характеристика на паническото разстройство?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са най-честите симптоми на паническо разстройство (ПР)?
Обединени текстове: Най-честите симптоми на пандемично разстройство включват ускорен пулс, затруднено дишане, парализиращ страх, замаяност, гадене, треперене, изпотяване , мускулни болки в гърдите и усещане за топлина или студ. Освен това може да има "иглички" в пръстите на ръцете и краката и страх от полудяване или смърт. Хората също могат да почувстват нервност на ситуацията и загуба на контрол над тялото си. Симптомите на пандемично разстройство включват сърцебиене, задръствания, главоболие, замъглено зрение, умора и слабост. Те могат да бъдат влошени от физическа активност. Важно е да се консултирате с лекар за професионална оценка и лечение.
-
Какви са причините за паническото разстройство?
-
Какво представлява паническата атака, която е основната характеристика на паническото разстройство?
-
Какво представлява агорафобията?
-
Как се лекува паническото разстройство?
Ако следиш новите медицински изследвания-яйцата са една от най-полезните храни. Аз от години ям яйца в доста добри количества, но се старая да не са развалени
?
кръв не кръв , ако става нещо да става, не съм Бог, надявам се да не е кръвоизлив , мисля си че са хемороидите, защото доста трудно се изходих, а и кръвта беше светла и не беше много, болка в момента нямам, може и да бъркам, , ако утре ви пиша значи не е кръвоизлив , надявам се да се събудя жива и здрава да си пишем пак , ако ли не значи съм взела грешно решение да не отида до спешното , но наистина в този студ ми е много трудно, дано да не греша
!

обаче съм твърдо решена да пробвам тази методика, аз съм много дисциплинирана от малка и няма да ми е проблем
. Само до преди няколко седмици имах ужасен страх да не вдигна кръвно и само го мерех , сега поприключих с това мерене постоянното , само от време на време за сверка , взе да не ми пука и хич не го мисля . Сега пък имам страх да не се изчервя пред хора и то говорим за силно изчервяване на петна , което е от притеснение . Сама сякаш си го предизвиквам , защото преди известно време ми се случи пред хора и се почувствах много сконфузно , всеки ме питаше какво ми е , защо така , ама ела поседни ,полегни и аз още по - червена ставах . Май имам еритрофобия , страх от изчервяване . Ужас направо ви казвам , ако не е едно то ще е друго . Снощи бяхме на гости , еми леко се поизчервих пак , направо адски ми пречи това нещо .
Хипохондричните ми мисли почти ги няма вече, но си ги предпочитам тях пред тези гадости!