
Утре се навършват 2г. от загубата на моите близнаци и ми е много ,много болно.
Но въпреки всички трудности,тази Коледа ще бъдем трима,защото нашият малък победител вече е факт.
Пожелавам го и на теб!Вярвай,че ще бъдеш щастлива и се бори !

за твоите ангелчета
за твоите ангелчета
. Мисля си, че колкото и деца да има човек, никога не може да забрави тези, които е изгубил.
.Много съжалявам, момичета. Трудно е, но трябва да се справим някак си с тази огромна болка....... 
от този въпрос.
ви всички. 

Искам да спра поне за малко безсилието ти. Знай , че всички сме с теб....
за Калина и Елица
.
и Калина
, колко специални сте били, че вие двечките трябваше да попълните ангелските редици преди големи празници?
. Препоръчани теми