Мъфини, малки кексчета и още нещо...... - 9 тема

  • 168 311
  • 738
# 345
Ето и от мен ванилови мъфини с крем Simple Smile

Виж целия пост
# 346
Блонди, на мен винаги ми излизат по 12 броя. Първо си бях взела 6, но печенето на два пти не е удобно и си взех още 6. Домашните като казаха, че това количество било малко и си взех още един комплект от 12 бр.

Какао, множо свежи мъфини Simple Smile
Виж целия пост
# 347
Момичета,мога ли да докарам светло зелен крем с вкус на капучино,или нескафе newsm78
Виж целия пост
# 348
Момичета,мога ли да докарам светло зелен крем с вкус на капучино,или нескафе newsm78

Ако използваш есенция кафе или капучино ще имаш аромат..... но вкус   newsm78
Виж целия пост
# 349
Момичета, моля ви да ми помогнете. Вчера най-накрая си купих формички за мъфини и нямам търпение да ги пробвам. Обаче има един проблем - вкъщи всеки иска различен вид. От сладките си избрах рецептата на Coffee Muffins,  от солените със сирене и спанак и сега искам да ви попитам - знаете ли рецепта за сладки мъфини, които да стават за диабетик?
Виж целия пост
# 350
Soleila, в рецептите на Бодровски ( в гответе с мен )  
има няколко вида, избери си Peace
Виж целия пост
# 351
Момичета,мога ли да докарам светло зелен крем с вкус на капучино,или нескафе newsm78

Ако използваш есенция кафе или капучино ще имаш аромат..... но вкус   newsm78
вместо мляко ще сложа капучино...примерно,и ще го докарам на вкус,но крема няма да остане бял така....и се чудя,ако му сложа зелено,какво ще се получи ooooh!
Виж целия пост
# 352
Здравейте, може и да е коментирано, но аз от скоро правя мъфини и имам проблем при отлепването от хартиената формичка на солените. Някъде засякох, че имало некачествени хартиени, но аз как да преценя кои стават, като цената почти навсякаде е еднаква. Ако има някаква тънкост ще се радвам ако ми я споделите.
Виж целия пост
# 353
Днешните мъфини Червено кадифе
Виж целия пост
# 354
Днес реших да изненадам милото с мъфини със сладко от вишни. Еми познайте как ги съсипах. Сложих им микс за меденки, вместо бакпулвер.  ooooh! Пакетчетата в шкафа някак ми се слягха.  ooooh! Резултатът не ми допадна. Язък! Crossing Arms Но пък да питам въпросче - къде, как и по колко сладко слагате когато правите мъфъни със сладко? Аз сложих лъжичка по средата и лъжичка отгоре, където съответно загоря...
Виж целия пост
# 355
Здравейте, може и да е коментирано, но аз от скоро правя мъфини и имам проблем при отлепването от хартиената формичка на солените. Някъде засякох, че имало некачествени хартиени, но аз как да преценя кои стават, като цената почти навсякаде е еднаква. Ако има някаква тънкост ще се радвам ако ми я споделите.

аз солените ги правя направо във формата - подмазана с масло и брашно - с всички хартийки става кофти - особено докато са топли, когато са най-хубави.
Виж целия пост
# 356
Пандичка, само вътре слагам пълнежа /сладко, шоколад/. Иначе загаря, както си установила.
 А относно хартийките - скоро си купих 12 силиконови много меки и тънки форми за 4лв. Сега пека в тях, като ги слагам в тавичката за мъфини. Супер лесно се отлепят. Изваждам и тогава им слагам хартийки /ама са хлабави Simple Smile /
Виж целия пост
# 357
И при мен го има този проблем,имам силиконови ф-ми и си пека в тях(в хартиените ми залепва)но като извадя мъфинките,хартийките са им широки Tired....не са ли уразмерени,по дяволите Mr. Green
Виж целия пост
# 358
Мими, много хубаво изглеждат. Какъв е кремът и освен, че е красив, вкусен ли е?

Тани, мерси за коментара! Друг път ще слагам само вътре. А по колко? Сега сложих по 1 малка ч.л. и пак натежа и потъна надолу.  newsm78
Виж целия пост
# 359
Включвам се с едни мъфини с капучино, които представих в готварската тема, ама нищо не пречи и тук Laughing Рецептата взех от блога на pep-4o.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия