Априлче, покажи на мама - дали си пич или мадама :)

  • 37 677
  • 687
# 165
За мен не е загубена кауза - дори е рисковано да се продължава така  Sad сигурна съм, че моята лекарка не би оставила нещата така. Най-малкоот следва да се съобрази терапията така, че да няма контракции  Blush
Виж целия пост
# 166
Благодаря ти, Алена  Hug
Виж целия пост
# 167
 Blush Ще чакам да пишеш, като излезе резултата от МБ  Blush
Виж целия пост
# 168
Момичета,като стана дума за антибиотиците  да се изкажа и аз,за съжаление от опит.Изписаха ми антибиотик преди време,но бяха забравили да ми изпишат противогъбично.Резултата-жестоко подуване на външните ми полови органи,с жестоки рани и парене,направо болезнено пишкане.Оказа се,че съм направила жестока гъбична инфекция Кандида албинакс.Какъв кошмар изживях,докато премина няма да разказвам.Освен това се сдобих с прекрасно разстройство.Звъннах на ЛЛ,която ми е много готина и тя настоя веднага да си купя някакъв Пробиотик и противогъбично.От тогава изпишат ли ми АБ задължително пия Лактофлор и Микомакс.Сега като сме бременни не знам какво противогъбично може да се пие,но пробиотиците са полезни и безвредни,а и предпазват от Кандида албинакс,която се появява при пиене на АБ
Виж целия пост
# 169
Аз както писах - също съм на АБ, заради серклажа и паралелно с продукт против гъбички и проблем няма  Peace

В други ситуации, ако се налага АБ - ползвам и ПБ  Peace
Виж целия пост
# 170
Mademoiselle Chocolate 
При кои лекари си ходила яко не е тайна?Още се чудя как е възможно изобщо да не те приемат в болница,това е абсурдно...Та дори и да не си бременна ти си жена с болки и неизяснено кървене в крайна сметка..Приемат всеки за щяло и нещяло,а ти си със сериозни оплаквания и те пращат увас..Аз когато имах леко зацапване без болки в 5 г.с (бебето дори нямаше пулс) искаха да ме приемат в болница,а ти си жена във втори триместър и те пращат увас..Много се паля така,всички знаят за безхаберието на бургаските лекари ама това вече минава граници.Да не би да не те приемат защото не си записана на ЖК до колкото и спомням?Предното ти раждане да не би да е секцио и сега болките да са от рзпъване на матката,знам ли?!Моя приятелка беша така...Ще стискам палци всичко да минава по -скоро и да си караш лека бременност Praynig
Виж целия пост
# 171
Ех най- накрая успях! Викам си, ако продължава така аз няма да мога да се запиша в тази тема изобщо!
Алена, благодаря за темата отново!!!
Много неща сте коментирали така, че абсурд да се включа!
Втрещена съм за Шоколадчето, какви са тези абсурди, какво е това безхаберие! Иначе и аз знам за вашите бургаски "специалисти"! Сега като лежах с кървенето, дойде и едно майче от Бургас избягала именно от вашите лекари, като ми разказа тази девойка за кво става на въпрос за главата се хванах- щели са да я уморят и ако не се е била усъмнила в думите им сигурно нямаше да е сред живите, няма да обяснявам защо! Стискам палци за най- скорошно положително развитие и Дани всичко с бебо е наред и на финала като си го гушнеш бързо да забравиш за всичкия този ужас!
Аз съм болна от петък и уж тука се лекувам та да видим! Вече нямам търпение да дойде другата седмица, че тогава съм на преглед! Много надалеко са тия прегледи един от друг! И не съм усещала още бебо, но знам че няма как! Аз поне да го усещах щаб да съм по спокойна, но сега така нито усещане, преглед на 1 месец-пфууууу, не е лесно! Иначе все така, имам и добри дни имам и не толкова добри с болки и неприятно усещане, но стига бебо да е наред всичко ще изтърпя!!!
Хайде лека от мен! Дано скоро пак се включа!!!
Виж целия пост
# 172
elibeth Зеадно с а нтибиотика ми изписа Биозин Мама, в листовката пише, че има антибактериално действие и разрушава клетъчните стени на много микроби и гъбички. Пия го все още въпреки, че антибиотика го спрях преди 2 седмици. Това подуване отшумя и сега мисля, че съм ок. Нямам други симптоми за сега, като парене или болка и няма да се филмирам.

Mademoiselle Chocolate дано бързо се оправиш  Hug

Виж целия пост
# 173
Mademoiselle Chocolate бързо възстановяване!  Praynig

Момичета спомням си в предишни теми някоя от вас показа едно хубаво синьо зимно яке, което искаше да си купува! Моля пак да  публикува линка или да ми го прати на ЛС.  Благодаря предварително!!!!!  bouquet
Виж целия пост
# 174
Шоколадче
Напълно съм съгласна с алена за мнението и
Аз кътвях всяка седмица по малко 2 пъти като не стана с лекарства  искаха веднага в болница въпреки че нямах отлепване само кървене и болки
Системите ми помогнаха но най добре е прегнила той веднага овладя ситуацията и ми казах че се бие при рискови ситуации и лежане неорекъснато а не бях с отлепване
Казах че няма безобидно кървене или нормално трябват мерки
Не знам какво да ти кажа друго прегнила се заплаща и трудно ае намира ако ти се наложи пак да ходиш защо не питаш ?
И ако има рискова бременост тоест такова отделение върви там
А съм още с болки но бе кървене пия магнет пънк нош па и ги овладявам засега донякъде
Желая ти бързо възтановяване и скорошно изясняване на ситуацията
Аз съм в петък нямаам търпение фа вися всичко ОК ли е
Хубав ден на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 175
Момичета, пиша от болницата. Приеха ме, казаха, че ще закрепяме положението. Шийката е скъсена на ок. 2 см. Докторът каза, че ще прецени след седмица дали да прави серклаж, но настройката му е в полза на серклажа. Бият ми инжекции бусколизин и но шпа, чакам си системата.

Маминка85, не е съвсем така. В неделя ми предложиха прием в болница, както и домашно лечение.
Виж целия пост
# 176
Mademoiselle Chocolate  дано най- накрая се нормализират нещата. Стискам палци!!!
Виж целия пост
# 177
Момичета, пиша от болницата. Приеха ме, казаха, че ще закрепяме положението. Шийката е скъсена на ок. 2 см. Докторът каза, че ще прецени след седмица дали да прави серклаж, но настройката му е в полза на серклажа. Бият ми инжекции бусколизин и но шпа, чакам си системата.

Маминка85, не е съвсем така. В неделя ми предложиха прием в болница, както и домашно лечение.
Стискам палци. Добре, че са те приели, така и ти ще си по спокойна. Всичко ще се нареди.  Hug Praynig
Виж целия пост
# 178
Шоколадче,стискам палци бързо да овладеете положението,за да си по-спокойна и ти и всички ние fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 179
Оказа се, че нямам назначена система. Помолих да проверят още веднъж. Иначе моята сестра е много мила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия