Аватарнa Tема 42 - Еднакъв аватар, различни подписи

  • 21 522
  • 749
# 540
Именно! Peace
Виж целия пост
# 541
Дадох и аз едно рамо. Hug
Виж целия пост
# 542
Добро утро !Спорна седмица на всички!
Много интересни интерпретации на зодиите,особено си харесах и везните  Heart Eyes
Аз не успях да намеря нещо подходящо за моята зодия и затова се представям с картата на всички зодии  Flutter

По вчерашния въпрос да си кажа ,че и аз обичам да ходя на зъболекар,само пари да има  Peace
Сега отивам да дам едно рамо за аватарките  Hug
Виж целия пост
# 543
Аз съм с таро карти.Не съм много по темата,сори BlushАко сметнете,че въобще не се вписвам,не ме включвайте в играта.

Виж целия пост
# 544
Ехоо, приемате ли една рачка за играта.  Mr. Green Аз съм си типичен представител на тези зодия, със още няколко други планети в рак. Иначе асцедента ми е Дева, което ме прави доста подредена, но не вкъщи   Crazy а по-скоро като мислене, все са ми планове в главата, които не винаги се осъществяват обаче и после страдам типично по рачешки. Е, хубавото е че ми минава наистина много бързо  Laughing

Хубава седмица на всички и много усмивки.

А, щях да забравя, днес имам имен ден, така че суствайте се почерпени всички

Виж целия пост
# 545
Привет момичета!
Гласувах и аз за аватарките!:) Не, че другите са ми познати де! Crazy
Много сте готини момичета! Особено Сисето! Hug Mr. Green Отсега знам на кого ще дам 5-те точки! Wink

Успешна нова седмица!
Виж целия пост
# 546
Ето ме и мен. Готова. Дано ме зачетете така. Mr. Green
Виж целия пост
# 547
Белл ,честит имен ден   bouquet
Бъди здрава и много щастлива  Hug
Виж целия пост
# 548
Белл,благодаря за почерпката HugСъс здраве да си носиш името!
Силвето,много уважавам жените Лъв.  bouquet
Виж целия пост
# 549
Bell@ честит имен ден, здраве и щастие ти желая   bouquet
Виж целия пост
# 550
Бела - Честит празник! Да си жива и здрава! Hug

Стейси, не се притеснявай Wink, аз се шегувам с котката. Просто си харесах тази комбинация, заради рибите. Защото съм рибка Wink

Момичета - Hug Hug Hug
Хубав ден на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 551
Bell@, честит имен ден, много щастие и успехи ти пожелавам! Hug
Виж целия пост
# 552
Белла ,честит имен ден   bouquet,наминавай по-често  Hug

Гласувах и отивам да агитирам  Crazy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 553
Бела,четит празник   bouquet
Победа ли си /Виктория/ ?  Simple Smile
Виж целия пост
# 554
Плами, ще ще  Hug

Девичка, не съм Минка, значи съм Виктория  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия