Лято наближава, ОКТОМРИйче за море се стяга.

  • 64 313
  • 739
# 300
Симеон е в ужасен период.... Направо ми идва да избягам с писъци Tired ooooh!
И при нас така. Само че в добавка и Светлозар за най-малкото нещо бяга с писъци.  ooooh!

Ние се редуваме с болестите - първо боледува малкия, после аз, сега се пооправям, но започна пак той. Но не ми пука -  настройвам се празнично  Laughing

Весели празници на всички! Да преминат в забавления и много положителни емоции!
  bouquet
Виж целия пост
# 301


Момичета, май сте се отдали на празнични приготовления....

В тази връзка ви желая весело посрещане на празничните дни! Нека има много топлина и уют в домовете ви!

Ние с Нени рисуваме подарък за дядо Коледа  Heart Eyes А после започваме с кулинариите...  chef
Виж целия пост
# 302
Момичета, и от мен с пожелание за весели празници! Hug Simple Smile Много хубаво настроение на всички!
Виж целия пост
# 303
Спокойно и приятно посрещане на празниците Hug Hug

Ние направихме курабийки, содена питка за довечера. След малко се заемам с истинското готвене Laughing
Виж целия пост
# 304
Весело посрещане и от мен, дами!!!

Много положителни емоции и настроение за всички! И нека дядото ни донесе мир, хармония и топлина в сърцата!  Hug

  chef Flutter
Виж целия пост
# 305
Весели празници и от нас, момичета! Нека домът ви да е пълен с много обич, здраве и весел детски смях. И ние се подготвяме усърдно за празника. И чакаме Дядо Коледа с големия чувал Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 306
http://www.google.bg/santatracker/#/tracker/world

За всички, които нямат търпение да получат своите подаръци и поддържат магията на Коледа в сърцата си...

Нестор каза,че не иска голям подарък, а -ОГРОМЕН! Добре,че имаме стабилна подготовка!

Хайде приятно изкарване на празника!
Виж целия пост
# 307
Весели Празници!!! Бъдете живи и здрави, нека успехите ви съпътстват и не спирайте да вярвате - защото чудеса се случват! ЧЕСТИТА КОЛЕДА
Виж целия пост
# 308
Момичета, ЧЕСТИТА КОЛЕДА! НЕКА ВСИЧКИ ПОЖЕЛАНИЯ СЕ ПРЕВЪРНАТ В СБЪДНАТИ ЖЕЛАНИЯ!
На този прекрасен празник имам имен ден, така,че...:
Виж целия пост
# 309
Честита Коледа! Пожелавам ви много, много здраве!
Мишанка, честит Имен ден! Всичко най-хубаво ти пожелавам!
Виж целия пост
# 310
Честито Раждество. Нека има много мир, любов, здраве, радост в душите ни, дома ни и навсякъде по света!  Hug

Честито на именниците, да им е живо и здраво името!  Hug

Весело посрещане на празниците!
Виж целия пост
# 311
Момичета, много са малко снимките за колажа. А момиченцата са обидно малко на брой Thinking .
Хайде, последни дни, който иска да се включи за колажа Hug

Смехи, Беболе, Марта, Бобче (дали чете още тук?), Марви, Бурмой, Съни, Тия и всяка мама, която има усещането, че отдавна не се е разписвала Embarassed , драснете по едно редче, дори да не качите снимка за колажа
Виж целия пост
# 312
Хейли, ето ме, срам не срам, разписвам се, макар и мноого рядко!
Честита Коледа на всички, много здраве, мир, разбирателство и семеен уют за всички!

Постоянно влизам да ви чета, но за съжаление няма много време за писане, тази година за пореден път декември е ужасно натоварен и почти без почивка ( пожелах си на добрият старец догодина да съм на друго работно място, та да мога да си видя семейството).
Отделно Йоанка е с бронхит, изписаха ни и антибиотик, 2 часа и половина я убеждавахме с добро и лошо да го пие, но не успяхме, та сега се лекуваме само със сиропи и компреси- на обед с мед и сода, а вечер с извара, да видим утре на прегледа какво ще каже лекарката, дано се подобрява.

Сега ще огледам за някоя снимка, че компютърът ни е в ремонт, а всички снимки са там, ще поровя из снимките от фейсбук, дано някоя става за колажа и ще кача.
Виж целия пост
# 313
Марта, много се радвам Hug Hug , че се появи! Дано добрия старец изпълни желанието!
Йоанка да се оправя бързо Praynig .

Симеон май на оправяне отива, обаче с хремата борбата е безмислостно жестока. Давам Коризалия, че от капките само временен ефект има докато ги слагам, като ги спра започва пак.
Виж целия пост
# 314
И ние с малкия от 1 месец се редуваме с хремата и кашлицата - ту е той, ту съм аз. Писна ми вече  Crossing Arms

Харесаха ли малчовците подаръците си?
Светлозар като му казах, че вечерта ще дойде Дядо Коледа и ще му донесе подаръци, категорично каза, че не го иска никакъв този дядо, нито подаръците му.  Mr. Green Явно на тържеството в детската не е останал с добри впечатления от стареца. Чак като му обещах, че няма да го пуснем вкъщи, а ще отидем с баща му да вземем от него подаръците, се съгласи да получи подаръци  Laughing
Но явно съм успяла да му избера хубави подаръци, защото след като си ги намери под елхата, си промени отношението към Дядо Коледа и взе да се радва, когато ставаше дума за него  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия