!Хейли, браво за колажа
!На 31.12 се засякох с мама Смехорана, Йони и Кали, много приятна изненада.

За отвиването и аз като другите обличам по-дебели пижамки.
!
!

Едвам се измъкна от антибиотик заради кашлица и сополи. Сега като оздравее, смятаме да го пратим на плуване, да поизхарчва малко батериите по приятен начин..




Преди в студените дни отивахме в някой Мол за де повозим по ескалаторите, но сега ме е страх като е заразен да не направим на някого беля. Следобед спи по три-четири часа и като се събуди е вече тъмно.
...но сега ме е страх като е заразен да не направим на някого беля.
Иначе преди да се прояви варицелата имала такива съпътстващи заболявания,за които си споменала. 


най-хубавото на всички караници е сдобряването 
А за варицалата - в тая мъгла и с тия зимни дрехи, кой ще ви види, че сте опъпчени



Аз си я представям бебенце на 2-3 месеца, а то минало времето!
Диданка, много неприятно ще е да заразим някоя бременна жена, да не дава Господ. 

А тортите просто са вълшебни!! 


Препоръчани теми