Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~204~

  • 23 784
  • 740
# 15
hahaha hahaha hahaha
azisiq добре дошла отново сред нас  Hug
Виж целия пост
# 16

Чичеци за всички, които са участвали в създаването на тази красива тема... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Сега бегам да си гледам Слънцата, че да не изпусна интересното... Mr. Green
Виж целия пост
# 17
Снежи  love001

Приятно ви изгаряне Laughing аз ще си гледам 4 власт Party
Виж целия пост
# 18
Рени,  Hug Heart Eyes  bouquet

Фрагманчее на Хазалчи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

http://www.kanald.com.tr/ask/Video/6Bolum-Fragmani/20896
Виж целия пост
# 19
Снежи  love001

Приятно ви изгаряне Laughing аз ще си гледам 4 власт Party
Аз пък "Мисията невъзможна" Party Party Party
Виж целия пост
# 20

Да се запиша и аз  Hug Hug
Ренку,за темата тенкс
Скрит текст:
Hug Hug
Виж целия пост
# 21
ето я и с превод, много ми хареса
 
Скрит текст:

Виж целия пост
# 22
Аз пъ ше Слънчасвам след малко   Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny

Азисия,добре дошла отново сред нас,включвай се,когато имаш възможност  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 23
azisiq, даже и не помня кога си се появявала за първи път, добре дошла.
Имаме фрагманчи  на Хазалчи, ето и на Чаги.

http://www.youtube.com/watch?v=orCQHuHWiUQ
Виж целия пост
# 24
  bouquet  bouquet  bouquet за обновения ни диспансер  bouquet  bouquet  bouquet

azisiq  welcome
Виж целия пост
# 25
записвам се и аз  Peace Peace Peace Peace Peace
Ренку Hug Hug Hug момичета  Hug Hug Hug Hug Hug страхотен нов дом  Peace Peace Peace

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesФЕМИР ФОРЕВЪР  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 
txtloves txtloves  txtloves txtloves
 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

връщам се да ви изчета Flutter
п.п. Наде Hugсупер Хазатайски гащички си имам нали PeaceДжейн Hugвинаги когато мога съм на среща  Peace гушкам си вЪ све Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 26
Не писах до сега тъй като гледах един нов сериял казва се Утрешните хора и не е лош.Става за гледане.
Виж целия пост
# 27

Уууу, супер...туй чудо взело да се влюбва в Шебнем...да им е честито...да се вземат... newsm44
Виж целия пост
# 28


Жани Hug грознуууууууууууу Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Гале Hug Илденце Hug

Виж целия пост
# 29
Medcezir 8.Bölüm Fragman

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия