Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~204~

  • 23 784
  • 740
# 300
Биби Hug Добро утро! Mr. Green
Бел, Hug не съм забравила. Naughty
Виж целия пост
# 301
Зизунчи Hug, ето заповядай

Скрит текст:

Хайде и за другите дружки десерта  Hug

Скрит текст:

Биби, почивай си активно  Hug
Виж целия пост
# 302
Джено,  love001  love001  love001  love001

Ох майкооооууууу.... eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat
Виж целия пост
# 303
А имали сме рожденичка.
Профи,Честит Рожден Ден!С пожелание за много здраве и хубави моменти с любими хора!
Скрит текст:

Зизу,Джейн Flowers Rose 55[/color]
Виж целия пост
# 304
Привет на всички дет дойдоха сега... Hug Hug Hug Hug Hug

Спешъл едишън поздрави за ДЖЕНА Hug Габа Hug ДидоКА Hug Нарциса Hug

Искам торта...плодова... eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat


Зизун  Hug, спешъл едишън и за теб, гурме прегръдки Grinning Hug Hug Hug Hug Hug

И плодово тортле
Скрит текст:


Виж целия пост
# 305
Здравейте момичета. Hug
Виж целия пост
# 306
Джейн,хич не ми прозвуча грубо,ма ние тия работи не ги разбираме Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ай да ви здрастям newsm51.....Пепи,Джес,Габи,Диди,Джейн,Азисия,Блеорче,Биби, Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Зиз,
Скрит текст:
Айде и за другите,че то станало време Heart Eyes
Скрит текст:
Упс,сервирали са ти,ама нищо,нека има Mr. Green
Виж целия пост
# 307
Привет Hug
Виж целия пост
# 308
Зизунчи Hug, ето заповядай

Скрит текст:

Хайде и за другите дружки десерта  Hug

Скрит текст:

Биби, почивай си активно  Hug

Джейн  Hug Мерси за десертчето Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, а гледай ме мен каква съм отвеяна  #Crazy

Ама за да си откупя вината едно клипче с Хазал при снимането на снимките за ALL  Grinning Heart Eyes Heart Eyes



 Сладурка хубава  GrinningHeart Eyes
Виж целия пост
# 309
Ай да се поправя истински, плодови тортички и за останалите хухавелки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:

Линко  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 310
Ан тъй,добре се натъпкахме,че да сме щастливи и спокойни,нека ни е зле smile3503.
Габче,много красива Хазалчето,ама две работи не ми харесаха Thinking...
Установих,че и на Хазал не и отива червено червило и късите панталони с токчета не са за нейния ръст Naughty.Иначе е бонбонче Grinning.
Гале, Hug
Виж целия пост
# 311
Минавам да ви видя какви ги вършите   bouquet и Честит Роджен Ден на рожденника  Hug Heart Eyes  bouquet

Виж целия пост
# 312
Профче, сега видях, че имаш повод  Hug

 newsm59  party023

Много да си здрава и доволна от живота Hug
Виж целия пост
# 313
Карам наред  Grinning - Гале, Бебе, Зизу, Ди, ПППетрова, Татарова, Наде, Пепи, Биби ( Wink страшен поздрав  Crazy), Тути, Белл, благодаря на всички ви за поздравленията!    love001      love001       

Толкова манджа сте наслагали, че нямате нужда в момента да ви зареждам масата. Joy

За Серка и последните новини мисля, като Джейн и Белл. Докато не видя снимки и телевизионни кадри не вярвам! Naughty Имам чувството, че за ПО продуцентите са се надявали едва ли не на постоянен рейтинг над 10, и сега като нямат такъв вече се чудят с какво да привлекат внимание.  Shocked Според мен Ча не печели от такъв PR. Съмнително е и дали сериалът печели, защото голяма част от феновете на Ча са фенове на Хазал и Серка ги дразни. Единствената, която печели е самата Сера. Хич няма да се учудя, ако това е дело на нейните агенти. И без това медиите преливат от нейните "изяви". Пък тя е известна главно с това, че е известна. Wink
Виж целия пост
# 314
Леле, леле, леле, страхотно видео с Хазал си пуснала Габи.
Откакто я познавам от екрана а то не е отскоро, по-прелестна, в по-перфектна форма и с такъв суперски цвят на косата й не съм я виждала.
П.П. Профи, питах те вчера, но то е невъзможно винаги да се изчита всичко, та пак да те питам, от София ли си, че не знам защо но съм останала с това впечатление!?!
ПО е сред десетте най-гледани сериала миналата седмица и в АБ групата(интелигентната група Joy) e на трето място.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия