Добро утро! Бел,
не съм забравила.
, ето заповядай




[/color]

Габа
ДидоКА
Нарциса 

, спешъл едишън и за теб, гурме прегръдки


.....Пепи,Джес,Габи,Диди,Джейн,Азисия,Блеорче,Биби,






, ето заповядай





Мерси за десертчето
, а гледай ме мен каква съм отвеяна 




.
...
.Иначе е бонбонче
.
и Честит Роджен Ден на рожденника



- Гале, Бебе, Зизу, Ди, ПППетрова, Татарова, Наде, Пепи, Биби (
страшен поздрав
), Тути, Белл, благодаря на всички ви за поздравленията!

Имам чувството, че за ПО продуцентите са се надявали едва ли не на постоянен рейтинг над 10, и сега като нямат такъв вече се чудят с какво да привлекат внимание.
) e на трето място.Препоръчани теми