Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 8

  • 78 977
  • 735
# 225
Опитах се да потърся Мерседес, но то пак мисли, че търся Виолета. Laughing
Виж целия пост
# 226
Сайтът akinator позна Виолета и Хорхе. Simple Smile) Пробвайте.
Как така  newsm78
http://en.akinator.com/personnages/jeu
Ето го сайта. Намисляш си някаква известна личност и този ти задава въпроси и ти трябва да отговаряш правилно. Например ако си си намислила Мартина и те пита "Известна ли е заради Дисни Ченъл" и ти отговаряш с "Да".
Виж целия пост
# 227
http://en.akinator.com/personnages/propose

И на мен ми се падна Виолета.  Grinning Grinning
Виж целия пост
# 228
Вижте какъв е дизайнът на сайта на Дисни. Heart Eyes

Харесва ми,но поне да качваха някакви епизоди с бг субтитри нямаше да е лошо    Confused
Щеше да е много хубаво ако качват епизодите, но за жалост не го правят.  Rolling Eyes В сайта на Дисни дори още не са направили страница на Виолета. ooooh! Нищо, поне са сложили Мартина и Диего за фон и също така съм срещала и промота за епизодите през седмицата. Laughing

Факт: Каста на "Виолета" са подписали договор, че ще се снимат в сериала до 2016 година. Но все още не е известно дали Диего ще се снима до тогава.
Урааа ще има да гледаме и да не ни писва и  може и при нас да дойдат даже  Tada
Даноо.  Praynig Ако дойдат ще си умра от кеф. Laughing Heart Eyes

На мен дългата коса на Мечи ми липсва. Sad Heart Eyes

Виж целия пост
# 229
Опитах се да потърся Мерседес, но то пак мисли, че търся Виолета. Laughing


И при мен не стана.
Виж целия пост
# 230
Опитах се да потърся Мерседес, но то пак мисли, че търся Виолета. Laughing
И при мен не стана.
Търсих и Диего, но ми излиза Хорхе. Явно ги има само него и Тини.
Виж целия пост
# 231
Опитах се да потърся Мерседес, но то пак мисли, че търся Виолета. Laughing


И при мен не стана.

И аз се опитах да търся Мерцедес, но все ми се показва Виолета. Grinning
Виж целия пост
# 232
Ако знаете вместо Хорхе на мен кой ми показва
  #Cussing out
 Чак 2 път ме показа Хорхе
казва ми че 325 души днес са играли за него или нещо такова 
Виж целия пост
# 233
Ако знаете вместо Хорхе на мен кой ми показва
Скрит текст:
  #Cussing out
Eйй, няма отърване от този. ooooh!



Един от танцьорите е постнал тази снимка в туитър и е написал: "Репетиция за TV azteca"
* TV azteca е Мексиканска телевизия.
Виж целия пост
# 234
Лоул! Мечи ми излезнааааа
Виж целия пост
# 235
Лоул! Мечи ми излезнааааа

Браво бе, значи и нея я има. Само трябва една снимчица да й сложат. Laughing

Виж целия пост
# 236
Аз си свалих Акинатор на телефона. Също сега правя за Диего а то вижте кой ми се пада
Виж целия пост
# 237
Хелоуууу хораа  Hug Hug
Скрит текст:
Завърнах се с много позитивна енергия и с много позитивни чувства от семинара.. Ще кажа само че това беше уникално преживяване последните 3 дни и освен че научих неща, за които не съм се замисляла и ще са ми от огромна полза в живота, също се забавлявахме адски много и срещнах много нови страхотни хора...И сега ми е мъчно защото не ми се тръгваше въобщеее  Cry Най-вероятно няма да пиша повече за днес, защото петък съм си легнала в 3 и съм станала в 7, а вчера въобще не сме лягали и спали, цяла вечер си говорихме една групичка и си купонясвахме ;дд Иии днес съм като труп, буквално... ;ххх Не знам как още не съм заспала над клавиатурата... ;ддд

Влизам си аз във форума и гледам бая странициии и  се постарах да прочета всичко... ;ддд Някой ме беше питал дали може да делим 50/50 Макси... справедливо делене тъй че съм съгласна, от мен да мине  Laughing Laughing И се казвам Стефи, между другото  Laughing (и съм дайрекшънър и и преди съм казвала че ми е все тая дали ги харесвате или не и съм благодарила че няма брутални обиди и хейт) Страхотни снимки на всички....  Heart Eyes Някой ще ми каже ли последните 2 епизода какво се случи?  Praynig Praynig
Виж целия пост
# 238
Стефи,  Hug радвам се, че си си изкарала добре. Сега хубаво да си починеш. Peace

Накратко: Диего го приеха в Студиото. Виолета не можа да измисли песен и за това Пабло й каза, че заедно с Диего ще изпеят Yo Soy Asi на шоуто, а накрая трябва да се целунат. Анджи се ядоса за това, че ги кара да се целунат като знае, че това ще донесе много проблеми. Отново задържаха Херман и Анджи трябваше да отиде при него. Каза на Джаки, че излиза, но тя не каза на Пабло. Той се ядоса и уволни Анджи. Леон заведе Виолета на едно много красиво място и тъкмо да се целунат и Есмералда звънна на Виолета и развали всичко. ooooh!
Мисля, че е това. Ако съм изпуснала нещо важно нека някой да го напише.


Виж целия пост
# 239
Рая, честит нов аватар!  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия