Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 8

  • 78 977
  • 735
# 345



Някой да е чувал тази песен? Аз за пръв път я откривам.
Виж целия пост
# 346
 Rolling Eyes Доста е странно как Пабло и Анджи ще демонстрират изкуствена целувка пред Виолета и Херман .. дават уроци  Joy
Виж целия пост
# 347
Rolling Eyes Доста е странно как Пабло и Анджи ще демонстрират изкуствена целувка пред Виолета и Херман .. дават уроци  Joy
да тва просто ме разби
Виж целия пост
# 348
Кати и Лори (нали не те бъркам?) честити аватари.
Днес епизода беше много интересен. Целувки на Херман с Франческа, така измислената целувка на Диелета се разнесе и заради Андрес узна и Леон. Ама Вили сама си го прави.. Може да отблъсква Диего, но тя не го прави, ами го допуска до себе си. Есмералда пак ще върши глупости, чудно ми е с кой говореше по телефона (сл.еп.).. Според мен Джейд ще ги провали (не знам, може да не се случи това, не съм гледал втория сезон напред).. Рамальо колко е фешън ;д Дано Пабло и Джаки да се разделят. Мармоти се върна, сега Грегорио пак ще се превзема с тези камери все около него..
Виж целия пост
# 349
Стили, преди съм попадала на този момент и песента, но иначе другаде не съм я виждала  Laughing
Дааа Пабло и Анджи саамо ще демострират така леко... ;дддд  Joy Joy
Виж целия пост
# 350
Дааа Пабло и Анджи саамо ще демострират така леко... ;дддд  Joy Joy

Щеше да е много по-готино ако така се целуваха наистина .. всъщност като двойка са сладки но аз си искам Анджи с Херман .. ;дд .. А относно аватара .. благодаря .. много го търсих защото все не ставаше и най-накрая този избрах  Grinning
Виж целия пост
# 351



От 2:11 нататък с часта на Олга и Рамашо .. разби ме буквално .. само как пръска със спрея  Joy
Виж целия пост
# 352
Rolling Eyes Доста е странно как Пабло и Анджи ще демонстрират изкуствена целувка пред Виолета и Херман .. дават уроци  Joy

Явно Вили не знае как и за това и им дават уроци  Joy Joy Наистина е мега странно,но и Джаки ще ги види и само как ХЕРМАН КРИЕ ОЧИТЕ НА ВИЛИ  Joy Joy Joy Joy а не немога ще се спукам да се хиляяяяяяя  Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 353
Епизодът вчера беше много интересен. Heart Eyes
За първи път Диего и Людмила да не бяха виновни.  Laughing Андрес донякъде ме ядоса. Знам, че иска да помогне на приятеля си, но по този начин изобщо не му помогна. Дори Диего не показа записа на Леон, защото на него не става нищо. А Леон веднага си помисли, че са се целунали. Пак проблеми. ooooh!
Обаче на мен ми стана много смешно като Андрес започна да обяснява на Леон колко симпатичен бил Диего, че имал чар и привлича погледа.  Joy Андрес да не би и той да се влюби в Диего?  Joy Joy
Марко и Диего много ми харесват като приятели, въпреки че сега леко се скараха. Марко няма доверие на Диего, но го разбирам за това.
Нашия любимец Мармоти се върна и много се зарадвах.  Party Joy Очаквах Грегорио да стане и да започне да го прегръща, а той показа неуважение. Може ли такова нещо?!  Crossing Arms Laughing
Новата визия на Рамашо направо кърти.  Joy Както каза Стефи и той стана много фйешън като дядо ви Антонио. Joy
Накрая Виолета и Диего бяха много сладки. Heart Eyes И точно да се целунат и.. Анти-Диелета- Херман се появи на хоризонта.  Laughing

ВНИМАНИЕ! Трябва да ви съобщя нещо важно!

От днес нататък никой не може да получава част от Диего! Само АЗ, Ани и Рая сме си го харесали май, така че който го хареса след седмица-две, няма да получи част. Решено е вече! ;дд Peace

Към Рая и Ани:

Скрит текст:
Изчислих каква част точно получаваме трите поотделно от Диего:

Това е. Средно около 33% за всяка от нас, а това нещо не ми харесва. Naughty Thinking ooooh!
А така, Стили! Да се знае.  Laughing 33% не е много, но.. пак е нещо. Laughing Heart Eyes

Кати, честит аватар. Heart Eyes Много са сладки Леон и Вили. Heart
Лори, честит аватар и подпис и на теб. Heart Eyes Подписа е супер сладурски, както и аватара.

Rolling Eyes Доста е странно как Пабло и Анджи ще демонстрират изкуствена целувка пред Виолета и Херман .. дават уроци  Joy
да тва просто ме разби
Нали?!  Joy Имам чувството, че тези хора сами си търсят проблемите. ;д
Виж целия пост
# 354
Херман е също и Анти-Леонета донякъде  Joy Но повече прецаква Диего

тОВА СА ДИЕГО И лЕОН:
 argue
и вИЛИ
 babydust7
Виж целия пост
# 355
Реклама на клипа към Libre Soy по Латинското Дисни.


Видео от Перу.


Много са интересни тези клипове.

Ксаби и Мечи. Heart Eyes


Някои хора казват, че Мартина е безчувствена. Това ли наричат те безчувственост?



Нова снимка от изпълнението на Мартина и Хорхе от "Academia Kids". Heart Eyes


Сканове от списание  «Caras» от партито за Уницеф.
Скрит текст:



Мартина както винаги изглежда прекрасно, а Питър не искам да го коментирам.  Sick

Някои неща никога не се променят. Joy


На летището в Гватемала:
Скрит текст:



Реклама за премиерата на песента Libre Soy.



Реклама за участието на Мартина, Хорхе и Факундо в програмата «La Academia Kids».
http://youtu.be/c-ar23IOeRo

Още една снимка на Тини от Гватемала. Heart Eyes


Алба и Тини:




От концерта в Гватемала:

Виж целия пост
# 356
Мен ме кефат Джаки, както и Есмералда. А за Диего да не говорим.. Heart Eyes
И мен така. А, особено Диего, който ще го делим 50/50! ;дд Heart Eyes Предупреждавам те, Ани, да не ми обясняваш после, че си с предимство! ;дд Решението в взето. ;дд
A мен къде ме изпускате? И аз искам някаква част от Диего. Whistling Joy Heart Eyes
Джаки и мен понякога ме дразни с държанието си, но ми е сладка и също танцува много добре.  Peace Забавни са ми с Грегорио като започнат да се карат за хореографиите. ;д
Аз съм си добре. Никой не иска Леон и той е 100% мой  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

И аз искам Леон. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Делим 50/50.  Grinning Grinning
Не! 100% е мой!  Иначе ,както каза Рая(мисля че тя беше), Ще налитам на бой!



Е стига де.  Joy Joy Поне 30% за мен и 70% за теб.  Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 357
Още снимки на Мартина, семейството й и Питър.
Скрит текст:




Meet & Great за Радио Дисни в Гватемала.





Виж целия пост
# 358
Благодаря .. всъщност не ти знам името .. литълсикрет ;д Охх много гадно така да натопят Вили че е откачила кабелите Cry
Виж целия пост
# 359
Благодаря .. всъщност не ти знам името .. литълсикрет ;д Охх много гадно така да натопят Вили че е откачила кабелите Cry
Казвам се Рая, приятно ми е. Hug
Да, това вече е прекалено от страна на Людмила.  ooooh! Може ли толкова да я мрази и толкова да иска да е най-добрата в студиото, че да й причини такова нещо?! Нати ако е наистина добър човек този път трябва да каже, че не Виолета, а Людмила го е направила.
Леон много ми хареса как изпълни Entre dos mundos.  Когато е ядосан пее още по-добре.  Heart Eyes


Диего само се опитваше да го дразни, но пък и Виолета какво само му се усмихваше, от страни изглеждаше, че се забавляват заедно.  Laughing Леон много ме учуди с това накрая "Късаме.". Съвсем изгуби доверието си към Виолета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия