За тези, които четат любовни романи №7

  • 76 260
  • 751
# 540
Влизам да похваля Почти завинаги на Линда Хауърд-много ми хареса Heart Eyes
Препоръчайте ми нещо подобно Peace
Виж целия пост
# 541
Аз прочетох Мечтания Любовник на Шерилин Кениън. Хареса ми. Прочетох я за една, две вечери, дано и другите книги от поредицата да стават. Развплекателно леко четиво.
Виж целия пост
# 542
Направо се влюбих в ''Дързост и мечти"  Heart Eyes Джош и Марго са сладури, много ми хареса историята им!  Blush Тази книга май ми стана любима от Нора Робъртс! Peace В читанката обаче я няма втората книга от поредицата за Кейт!  Cry Има ли я някой за да ми я прати, а и направо цялата поредица...
Виж целия пост
# 543
hrisi04, ето я
http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=3417
и в читанка
http://chitanka.info/text/20808-tajni-i-mechti
А тук е цялата поредица
http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=14887
Виж целия пост
# 544

Много ти благодаря!   bouquet Страхотно, сега ще си имам четиво за уикенда!  Crazy
Виж целия пост
# 545
Направо се влюбих в ''Дързост и мечти"  Heart Eyes Джош и Марго са сладури, много ми хареса историята им!  Blush Тази книга май ми стана любима от Нора Робъртс! Peace В читанката обаче я няма втората книга от поредицата за Кейт!  Cry Има ли я някой за да ми я прати, а и направо цялата поредица...

И аз имам намерение да я започна днес  Heart Eyes Дано и на мен ми хареса.
Виж целия пост
# 546
Направо се влюбих в ''Дързост и мечти"  Heart Eyes Джош и Марго са сладури, много ми хареса историята им!  Blush Тази книга май ми стана любима от Нора Робъртс! Peace В читанката обаче я няма втората книга от поредицата за Кейт!  Cry Има ли я някой за да ми я прати, а и направо цялата поредица...

И аз имам намерение да я започна днес  Heart Eyes Дано и на мен ми хареса.
Аз я започнах вчера, но не е моята поредица. Много мразя главните да са като куче и котка.
Виж целия пост
# 547
Направо се влюбих в ''Дързост и мечти"  Heart Eyes Джош и Марго са сладури, много ми хареса историята им!  Blush Тази книга май ми стана любима от Нора Робъртс! Peace В читанката обаче я няма втората книга от поредицата за Кейт!  Cry Има ли я някой за да ми я прати, а и направо цялата поредица...

И аз имам намерение да я започна днес  Heart Eyes Дано и на мен ми хареса.
Аз я започнах вчера, но не е моята поредица. Много мразя главните да са като куче и котка.

Амиии, ще споделя вероятно утре, дали на мен ми харесва  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 548
На мен ми харесва поредицата. Simple Smile
Виж целия пост
# 549

Амиии, ще споделя вероятно утре, дали на мен ми харесва  Rolling Eyes
[/quote]

На мен много ми харесаха моментите,когато главните са като куче и котка...поне в началото! Heart Eyes Не знам, може би книгата ми хареса толкова много, защото рядко мъжът е този,който е влюбен в главната от години,още от деца а тя не подозира! А и тя не е някоя девственица....(което чета в 70% от книгите)
 В поредиците Хотелът и Сватбена агенция героите почти нямаха проблеми помежду си,само леки недоразумения и затруднения да си признаят чувствата! Приятни книжки,но не чак толкова завладяващи... Докато ''Дързост и мечти''определено ми въздейства,прочетох я на един дъх!  PeaceДругото което ми хареса е че имаше повече романтични моменти и бяха по-добре описани в сравнение с всички останали книги на Нора,които съм чела....
Виж целия пост
# 550
Третата "Сбъднати мечти" ми хареса.
Виж целия пост
# 551
Аз прочетох Мечтания Любовник на Шерилин Кениън. Хареса ми. Прочетох я за една, две вечери, дано и другите книги от поредицата да стават. Развплекателно леко четиво.

Другите са по-добри.

Аз се прехвърлих на Алиса Дей-Атландитската поредица и се чудя кой от кого е преписвал, но май Шерилин Кениън е оригинала newsm78. Честно казано за момента малко ми омръзна тая тематика и се чудя.
Чете ми се нещо историческо, Англия, балове, титуловани особи и нежни красавици с бодли. Да препоръчате нещо?
Виж целия пост
# 552
Започнах "Дързост и мечти". За момента задържа вниманието ми, ще видим дали ще е така до финала  Peace

Виж целия пост
# 553
На един дъх я четох тази поредица. Тайни и мечти не ми хареса толкова. Почти на края на Сбъднати мечти съм, и се помотвам, че не ми се иска да я свърша:)
Много ми хареса, благодаря за препоръката!
Виж целия пост
# 554
Прочетох поредицата на Марлис Мелтън за тюлените - хареса ми, различна и завладяваща!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия