За тези, които четат любовни романи №7

  • 76 233
  • 751
# 75
Аз започнах "Пристанище за мъже", но съм още на 2-ра глава  Embarassed Няма време и все още главната не се е появила, така че нямам впечатление  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 76

Geia как върви поредицата? Simple Smile Харесва ли ти?

Коя поредица? Ако е на Лайза Клейпас, не можах да си я дръпна и помолих ако може да ми я пратиш Embarassed Иначе съм в момента на Шотландските стихии Grinning
Виж целия пост
# 77
Точно за нея питам. Трябва да си провериш пощата, имаш я отдавна.  Peace
Виж целия пост
# 78
Точно за нея питам. Трябва да си провериш пощата, имаш я отдавна.  Peace

Прерових, даже и спама, няма нищо Sad Да ти пусна пак мейла? Да ми пратиш още веднъж? Благодаря предварително Hug
Виж целия пост
# 79
Днес започнах Trouble на Samantha Towle . Ох, много силно начало, но и трудно за четене. Много ми харесва, увличаща е. Нямам търпение да се срещна с лошото татуирано момче.

Другите две на същия автор, които четох също са много добри  - The Storm series.

За четящите общо на английски, а и тези, които още не са се включили, тази седмица ще има нова книга в групата. Ако се интересувате пишете на лично.
Виж целия пост
# 80

Честно... заради теб не мога да хвана книга на български Laughing
Виж целия пост
# 81

Честно... заради теб не мога да хвана книга на български Laughing

 smile3521

Аз започнах да чета  Animal Magnetism , засега ми харесва  Simple Smile
Виж целия пост
# 82
Някой дали може да ми даде съвет откъде да намеря книгата за груповото четене на английски в ГР, моля  Embarassed
Нещо затънах и не успявам Sad продължавам да търся, де  Simple Smile
П.П. Намерих я Simple Smile
Виж целия пост
# 83
Прочетох Outlander на Diana Gabaldon. Някой я беше препоръчал тук, за което благодаря!   bouquet За всички, които четат на английски - страхотна книга!  Heart Eyes Тежка, сурова, на места странна, но аз останах запленена както от начина на писане, така и от самата история. Струва ми се, че ще продължа със серията, но по натам, защото ми трябва малко време. С цялото си сърце препоръчвам!
Виж целия пост
# 84
Честно... заради теб не мога да хвана книга на български Laughing


 smile3521

Аз започнах да чета  Animal Magnetism , засега ми харесва  Simple Smile

Изобщо не е поемам никаква отговорност пък.
romanti4ka, дано ти харесат. На мен твърдо последната ми е най-любима.

За Trouble, появи се татуираното момче и аз взех, че заспах. А днес делят вече вниманието ми е с новата групова книга. Разкъсвам се направо  Confused

Прочетох Outlander на Diana Gabaldon. Някой я беше препоръчал тук, за което благодаря!   bouquet За всички, които четат на английски - страхотна книга!  Heart Eyes Тежка, сурова, на места странна, но аз останах запленена както от начина на писане, така и от самата история. Струва ми се, че ще продължа със серията, но по натам, защото ми трябва малко време. С цялото си сърце препоръчвам!
A така де, да взема да започна и тази? Не, обещала съм си зимната ваканция да и се насладя.
Виж целия пост
# 85
Привет, момичета! Simple Smile
Чета в момента

.

Заредила съм се и с четири книги от библиотеката.
Много харесвам Н. Робъртс, Сидни Шелдън, Сандра Браун.
Имам от време оно, когато съм ги купувала подобни книги



но не съм ги препрочитала от тогава. Скоро смятам да ги пробвам, както и Вечната Амбър.
Виж целия пост
# 86
Прочетох(доста набързо) Dare You To http://www.goodreads.com/book/show/13561164-dare-you-to и сега се чудя дали да чета другите от поредицата,някой може ли да ми каже дали са интересни? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 87
Някой има ли линк на лесно за Пристанището на Нора Робъртс? Аз ли не ровя достатъчно,намирам само едната..
Виж целия пост
# 88
Някой има ли линк на лесно за Пристанището на Нора Робъртс? Аз ли не ровя достатъчно,намирам само едната..

http://chitanka.info/serie/bratjata-kuin
Виж целия пост
# 89
Прочетох(доста набързо) Dare You To http://www.goodreads.com/book/show/13561164-dare-you-to и сега се чудя дали да чета другите от поредицата,някой може ли да ми каже дали са интересни? Rolling Eyes

А защо си започнала от книга 2? На мен първата книга ми е в списъка, затова ще ми е интересно какво мислиш.

Моренка  Wink Hug привет и тук
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия