ЮНИ чакаме с нетърпение, да си видим малкото творение - тема 3

  • 22 348
  • 737
# 105
И мен ме викат всеки месец. Доволна съм за сега.Още на втория преглед ми взеха кръв,урина пусна ми и васермана. Вече се похвалих,че са ми готови.Два пъти вече ме мерят и притеглят. Доволна съм за сега.Записана съм на 09.12 за БХС. Но се гледам и в частен кабинет.Мислехте ли вече за болници,екипи и тн. ?Споделете ако сте решили къде и кой.
Виж целия пост
# 106
Ето един полезен линк за прегледите http://www.ivf-bg.com/index.php?option=com_content&view=arti … d=235&lang=bg
Радвам се за всички момичета, имали среща с човечетата си  Hug

Mometo*
,Благодаря,много полезна статия   bouquet
Виж целия пост
# 107
Цитат на: Gaggi
Аййй колко хубаво е това  Crazy
Наш беб на последния УЗ беше 2,11см, но никой не ми показа нито ръчичики, нито крачета, всичко което видяхме беше едно неопределено петънце...защо така?

Gaggi, ние бяхме двамата с таткото и според мен докторката го направи за да се изкефи и той... супер много снимки ни записа, обясняваше ни кое е главата, крачета, ръчички, пъпната връв, гръбнака, сърцето (пусна и да го чуем)...накрая и 4Д включи...като на кино съм всеки път  Laughing

ох, за честите ехографи и аз четох такива неща, но ходя на 2 седмици и много се надявам да няма някакви странични ефекти  Rolling Eyes Не вярвам да има нужда да ме гледат два пъти месечно, но ми е първа бременност и ми е едно спокойно, че ходя честичко... Embarassed


   Този ехограх вагинален ли беше,  или през корема ? Кога последно се гледа  на вагиналния , моя приятелка казва да не давам на док с вагинален вече , не било хубаво след определена седмица  ...
  Мисля че го коментирахме в миналата темата , но все пак ми е любопитно ...  newsm78
Виж целия пост
# 108
Mimka_to на мен също ми се е случвало да ми изтръпват даже целите ръце докато спя. Не съм сигурна, но може да е заради ниско кръвно. Не знам обаче дали не е свързано и с щитовидната жлеза, защото преди да ми открият проблема и да ми предпишат хапчета ми се случваше доста често, а откакто пия хапчета май не ми се е случвало повече.
Но естествено може да е свързано  с позата на спане Simple Smile
Виж целия пост
# 109

KYKostova, вагинален е... предполагам, че до 12та-13та седмица (евентуално до първата ФМ) ще ме гледат с такъв  Sad  И на мен ми казаха, че не било хубаво, но не ми е удобно да измрънкам на докторката  Crazy В крайна сметка реших да не се тормозя излишно и да го мисля...
Виж целия пост
# 110
"много се радвам да чуя, че неприятните ви симптоми вече отшумяват...аз само броя седмиците, са надежда изведнъж да стана енергична, да започна да се храня нормално и т.н.  Laughing ще видим дали така точно ще стане  Joy"



Ядох месо!!!! За пръв път от седмици мисълта за месо и вида му не ме докарват до  Sick пристъп!!!! Чак ме е страх да се похваля, но от вчера не ми се гади вече толкова и определено се чувствам малко по-енергична!  newsm44

Дерзай, _feliz_, има надежда и за нас тестеноядните и вечно  Sick! Днес се чувствам просто чудесно!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 111
Аз също съм записана на ЖК още от 6 г.с. ,въпроса ми беше по скоро кога и колко често ви викат на преглед  Laughing

Да и мен по веднъж на месец ми казаха,че ще ме викат

А как протича прегледа, какво ви правят? Пред вид, че по ЗК има 2 или 3 УЗ, какво друго се прави на прегледа? На мен на първия ми правиха само УЗ, цито и микробиология, ако тези неща не се правят всеки месец, какво остава за прегледа  Thinking ooooh!
Виж целия пост
# 112
Да ви кажа честно и на мен по малко ми се гади вече,а мислех че до края на третия месец поне ще си карам така.И аз вече си позволявам повечко неща да ям,месо един път съм яла до тук,но не ми и липсва.
Виж целия пост
# 113
Блазе ви! Аз не мога да близна месо още. Определено ми се гади по-малко, но все още нямам апетит. Мога да хапвам само тестени неща и плодове и зеленчуци. Това е. А от манджа направо  Sick Sick Sick Яд ме е, защото не мога да сготвя нормално на мъжа ми  Rolling Eyes

Ох на мен днес ми предстои втори преглед за сърчице. Много съм притеснена и развълнувана. Дано всичко е наред, дано, дано  Praynig Стискайте палчета! Дано мъжа ми успее да се измъкне от работа, защото много искаме да отидем заедно. Предния път като видя точицата много се развълнува  Laughing
Виж целия пост
# 114
Мики,
скоро бяхме с такава кашлица, измъчи се дребната и ние покрай нея. Пробвай да го намажеш с мед върху гърдите /без областта на сърцето/. При нас много помогна и сока от черна ряпа. Ето така изглежда. Дано бързо оздравее детенце, че е много неприятно.  Tired

Най-сетне спря да ми пада косата. Въпреки, че и през първата ми бременност се случи, вече се бях уплашила, че ще остана с три косъма. От няколко дни вече всичко е наред, но доста време ще е необходимо да възвърне предишния си вид.
Виж целия пост
# 115
Първия път бях в 4г.с. и 4 дни извинявам се ,не знам защо съм писала 6г.с.  ooooh! Тогава ме гледа с вагинален трансдюсер за установяване на бременност.Каза,че ако не бях пишкала преди да вляза в кабинета му щеше да ме види направо с коремен.Видя се малка точица в матката и сакче.Сега в 7г.с. ме гледа през корема.Но не се чу сърдечна дейност,и ме гледа отново с вагинален.С вагиналния се установи сърдечна дейност.Но при мен "проблема" е че имам много "дебели стени" на корема и за това в началото не се чува.Това го зная още от бременността с дъщеря ми.Дори имах дни в които не я усещах как ме рита и съм ходила на лекар,тогава тя каза "Не,че не те рита,ти не я усещаш,защото са ти дебели стените " Не съм дебела,нормална съм си,та не знам каква е причината  Laughing
Доволна съм за сега от моя доки.Опитва се да ми спести вагиналния и двата пъти,заведе ме на ЖК още първия път когато установи бременността в 4г.с. ,пусна ми в 7 г.с. всички възможни изследвания,тегли ме,мери ме.Абе всичко.И нали му бях занесла обикновено направление за АГ преглед,а сега в 7г.с. като ходих личната ми отказа направление за завеждане на  ЖК защото трябвало да мине поне месец от старото.Бях решила да си му платя.Той обаче не пожела пари.С него си ме е завел на ЖК пусна си ми всички изследвания и каза,че други направления не иска.    Hug
Виж целия пост
# 116
Момичета моля ви обяснете ми каква е разликата между БХС и ФМ,така и не разбрах  newsm78
Виж целия пост
# 117
ехейй момичета, правилно ли преброих на първа страница, записали сме се 68 бъдещи мами ехааа Simple Smile)) а с термин 20.06 има рекорд най-много записали се Simple Smile))
Виж целия пост
# 118
Момичета моля ви обяснете ми каква е разликата между БХС и ФМ,така и не разбрах  newsm78
Има линкове на първа страница и е обяснено кое какво е, както и многократно в темите  Peace Това са сериозни неща и се изисква да бъдеш информиран, обсъди с твоето АГ.

RoseAmber, до момента сме 68 и това са официално записалите се при мен, а има и още пишещи в темата. Много обичам да записвам нови мами на 1стр. Относно течението ти и аз имам такова от около 2 седмици, много е неприятно, гащите ми са все мокри. В понеделник съм на лекар и ще питам, но уж били нормални тези неща.
Виж целия пост
# 119
The same myself Да ще прочета,просто моя лекар не ми е споменавал за БХС, но следващия път ще повдигна темата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия