Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са ползите от използването на носилка за майката и бебето?
Защо носенето на бебе в кенгуру не е добро за него?
Как е опитът с носенето на бебето през зимата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са ползите от използването на носилка за майката и бебето?
Използването на носилка предлага няколко предимства както за майката, така и за бебето. За майката те включват равномерно разпределение на тежестта, повишена свобода на ръцете, удобство при кърмене в движение и подобрена мобилност. За бебето носенето в носилка помага за предотвратяване на дисплазия на тазобедрената става, насърчава когнитивното и емоционалното развитие и осигурява усещане за комфорт и сигурност чрез близък контакт.
-
Защо носенето на бебе в кенгуру не е добро за него?
-
Как е опитът с носенето на бебето през зимата?
-
Какъв е капацитетът на тегло за слинг шалове?
-
Как да нося бебето в слинга през зимата, ако палтото от бременността не ми става?

Аз бих те посъветвала да изчакаш и после да ви го вземат. Когато отидохме да ги пробваме бяхме с малкия човек, което дава най-реална представа. След няколко смени и аз и мъжът ми установихме, че на нас Тулата ни е по-удобна ( освен, че аз бях зяпнала по пусти лисици
) . Коланът на ханша е по-широк и мястото за крачетата е много добре подплатен при Тулата. Боба пък си имат стремена, и при тях не се купува подложка за новородено, защото си има. Тази на Тулата е кошмарна за лятно време и ние импровизирахме, като купихме подложката от Боба. Върши същата работа, защото реално няма разлики между раниците. А, и Боба има едни джобчета, които Тула ги няма. 


Следователно мъжа ми като е на работа аз не мога да изляза и се побърквам в нас 
А като порасне още малко?