Носене в слинг - 2

  • 44 491
  • 744
# 525
Да, от същия тип е - ергономична раница, но моделът, материалите и изработката са по-различни. Произведени са в Европа.
Виж целия пост
# 526
Tula-та е страхотна. Grinning Вървят скъпо и в e-bay на търгове. Crazy
Виж целия пост
# 527
О, Тула, моя любов... Не мога да й се нагледам, но няма да ме огрее....
Виж целия пост
# 528
Дойде ми Caboo слингът, много му се радвам, като нов е. Само не схванах от пръв поглед как се слага отпред лентата, но утре ще го разучавам.
Виж целия пост
# 529
Аз въпреки че разхождам редовно бебето и с количката, всеки път се усмихвам на бебеносещите, сигурно ми се чудят защо  Laughing
Иначе и аз редовно имам коментари за "не му ли е горещо", "ще се задуши" и любимите ми от свекървата: " олеле, ще падне бе" Shocked и "цц, какво е смачкано"(като беше по-малък)   Laughing

Това все едно аз съм го писала  Mr. Green Най-любимият коментар ми е, че ще му деформирам крачетата като е толкова разкрачено  hahaha И хитът на сезона - що не го сложа в количката, че така ще го претопля Mr. Green А реално от количката го вадя спарен целия, а в слинга никой от двама ни не се поти.

Презрамките ги гризе редовно. Слагах и гризалки разни, но презрамката си е голяма радост и не бих му я отнела, макар това с бандана да е добра идея. Може и да пробвам. Та един ден така захапал презрамката една баба си изостави сергията и хукна след нас да ни каже, че сме прещипали на детенцето устенцата  hahaha

Виж целия пост
# 530
Ето това мисля да ми е следващата раница, направо се влюбих, почвам да спестявам.  Joy


Влюбих се и аз! От доста време точа лиги, така да се каже.
От друга страна Ерго-то ми върши много добра работа. Даже имах възможност да го изпробвам с детенце на 1г 4м и съм много доволна от резултата - супер удобно ми беше, а детенцето си стоеше съвсем естествено, все едно винаги е било носено в такава раничка!
Много се колебая, опитвам се да се въздържам от ненужни покупки. Все пак Ерго-то ми е ново, купих си го преди по-малко от месец и е в отлично състояние.
Хайде, за следващото ще взема Тула Laughing
Виж целия пост
# 531
Аз с мей тая виждам проблеми, постоянно ми увисва, колко често е нормално да пристягам плата? 9 кг е, но те го дават до 15 кг. Колкото и да стегна, когато я слагам, след 15 мин. пак увисва, плата ми се врязва във врата и после имам болки в раменете и врата. А ми е неудобно, когато сме навън да я стягам и оправям толкова често. С ето този съм:
http://www.amazonas.eu/en/mei-tai-earth.html 
Виж целия пост
# 532
Та един ден така захапал презрамката една баба си изостави сергията и хукна след нас да ни каже, че сме прещипали на детенцето устенцата  hahaha

нееееееееееее!!!  hahaha шаумра!  Joy Joy Joy
Много забавно! Simple Smile

Аз имам да ти пращам нещо, но не мога да си намеря сантиметъра...  Rolling Eyes

dejie, ако можеш би ли пуснала снимки? Тук или на лични да видя как го носиш. Предполагам какво би могло да е причината, но все пак по-добре първо да погледна.  Peace
Виж целия пост
# 533
Ще пусна, но не знам кога. Simple Smile Благодаря.
Виж целия пост
# 534
Аз с мей тая виждам проблеми, постоянно ми увисва, .............

Същият проблем имах с моя Мей Тай (той е ръчна изработка). Накрая ми писна и го подарих!
Дано приятелката ми да се справя по-добре от мен!

А твоят е много хубав!
Виж целия пост
# 535
Вчера една позната ми похвали нейния "бабаслинг", имам някакъв спомен, че не бяха добри отзивите за него тук в темата, така ли е? Rolling Eyes

Така е.  Peace
Виждам че си от Варна. Всеки месец има срещи на Библиотеката за слингове, би могла да се включиш, ако желаеш.  Peace Както сега, така и след като се роди бебето.  Wink

Да, може, но по-скоро като се роди бебето, че сега изобщо не виждам какво да се упражнявам с големия корем. Peace

Та един ден така захапал презрамката една баба си изостави сергията и хукна след нас да ни каже, че сме прещипали на детенцето устенцата  hahaha

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 536
Мен ме спираха, да ми кажат, че съм му притиснала краката, предвидиха ми апокалиптична прогноза, че ще посинеят и няма да може да ходи един ден.  Crazy
Е, проходи, верно на година и почти 2 месеца, ама проходи  Laughing
Виж целия пост
# 537
Аз съм си харесала тези раници, за новородено до колкото разбрах трябва да е с допълнителна подложка.   bouquet
Само се чудя, дали няма да ми е прекалено голяма, аз съм 1,56 висока.Да не би да се скрия зад раницата и бебето  newsm78
Подходящи ли са за носене от такива по-нисички като мен  Thinking
Виж целия пост
# 538
Кокошинке, аз съм по-ниска от теб и се справям добре с носенето на раница.  bowuu

Вижте, BabyBjorn са направили ергономичен модел:

http://www.takealot.com/baby/babybjorn-comfort-carrier-organic-red,31982079

(само дето струва колкото 3 оригинални Ерго раници  #Crazy)
Виж целия пост
# 539
Момичета влюбена съм в ергономичната раничка, а бебето ми много му харесва там. Взех си уж репликата на Ergobaby от китайците, но си е за мен абсолютно Ерго с всичките си му запазени знаци, логота и т.н. , но няма кутия.
Тествах я с бебето наблизо до нас и беше супер. Party
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия