Носене в слинг - 2

  • 44 484
  • 744
# 600
Здравейте. Поръчах си един мей-тай слинг. Някой знае ли дали мога да нося бебе на месец, или да почакам с него?

Зависи от конкретния модел и от бебето.  Peace

Bellisima82, нито един от двата показани не си струват парите. Не са подходящи като цяло за основен слинг не са добра идея.  Peace Имам и от двата в библиотеката, ако желаеш пращам за под наем за тестване.
Тъкан слинг-шал е общо взето най-универсалния вариант на слинг!  Peace
Раница Боба може също да ви хареса. Ако имаш къде (не знам от къде си) пробвай различни варианти заедно с бебето и си избери така.  Peace Чето удобното за едни е неудобно за други!  Peace
Пауч-а също би могъл да ви е удобне. Татковците също го харесват, защото се слага много бързо и лесно. Но се носи на едно рамо. Тоесто за дълго носене е нужно переодично да се сменят раменете.

Ние пак се носихме в Caboo-то, но след 20 минути носене започва да мрънка и си мисля, че е защото не може да си покаже ръцете, за да си ги завре в устата  Laughing

Помгни му да си ги стигне!  Mr. Green  Hug
Виж целия пост
# 601
Нощни очи, благодаря за включването. След обсъждането с Лекси реших да вземем или Боба-та или Тула. От ровенето в нета не видях да има магазин, в които да ги видя на живо и да ги изпробвам, така че май ще поръчваме на руска рулетка  Grinning
Виж целия пост
# 602
Нощни очи, благодаря за включването. След обсъждането с Лекси реших да вземем или Боба-та или Тула. От ровенето в нета не видях да има магазин, в които да ги видя на живо и да ги изпробвам, така че май ще поръчваме на руска рулетка  Grinning

Пиши на Рошаво. Знам че дават някои модели под наем, също правят срещи за тест.  Peace
Дано да останеш доволна!  Hug
Похвали се после с новата придобивка.  Mr. Green
Виж целия пост
# 603
Точно им пишех, че в сайта мернах едни лисици, в които буквално се влюбих  Heart Eyes

http://roshavo.com/oc/Носене-на-бебе/ергономични-раници/tula-bab … baby-carrier-foxy

Живи и здрави ще се похваля щом я вземем. Остава и малкото магаре да иска да седи в нея  Grinning
Виж целия пост
# 604
Ние пак се носихме в Caboo-то, но след 20 минути носене започва да мрънка и си мисля, че е защото не може да си покаже ръцете, за да си ги завре в устата  Laughing

Помгни му да си ги стигне!  Mr. Green  Hug
Mr. Green
Направо закачих бибата. След 40 мин навън заспа и се прибрахме.
ЦЪК
Виж целия пост
# 605
Супер сте!  Hug
Само да си кажа Mr. Green - не е хубаво да му покриваш главата с презрамката.  Peace Важно е да може да си я движи свободно.
Виж целия пост
# 606
Супер сте!  Hug
Само да си кажа Mr. Green - не е хубаво да му покриваш главата с презрамката.  Peace Важно е да може да си я движи свободно.
Grinning
Иначе главата му пада назад, а не напред. Само със задното парче плат не мога да й осигуря опора.
Виж целия пост
# 607
хм...  Thinking Може би да трябва още да се пристегнат презрамките и прдната платка и да вдигнеш още нагоре към врата (основата на черепа) трите парчета.
Виж целия пост
# 608
Ами аз вече си поръчах мей - тай и един слинг с халки и като си ги взема ще снимам и ще покажа   Peace
Виж целия пост
# 609
Да кажа и аз - за новородено, докъм три месеца - еластичен слинг.
За после - раница. Слагала съм новородено в бобата с приставка, но колкото и да си я обичам, с еластичния си ми беше по-сигурно и удобно...

Тула лисичкова е върхът Grinning
Виж целия пост
# 610
Супер сте!  Hug
Само да си кажа Mr. Green - не е хубаво да му покриваш главата с презрамката.  Peace Важно е да може да си я движи свободно.
Grinning
Иначе главата му пада назад, а не напред. Само със задното парче плат не мога да й осигуря опора.

Напречното парче трябва да покрива само раменцата, не е за главата то Wink Иначе не знам - аз Тиквичка я носих с прибрана глава също (така ме бяха учили, както писах и преди). Платът е мек и позволява свободно мърдане на главата под него, така че не съм се притеснявала. Иначе производителят също дава прибиране на глава, на продуктовите снимки е така и не съм чувала, че е вредно допреди дискусията ни тук. (а представяте ли си, както си мъдруваме тук, как някой ден се оказва, че слинга като цяло е вреден, като кенгуруто  Laughing)

Може би, ако сравнявам: Другият ми слинг, шал, който имам е от по-нееластична/твърда материя (всъщност на него се учих да слагам главата) и той всъщност много ме притесняваше, защото не позволяваше по-свободно мърдане.

Мислех си, как ни се събират много въпроси, а Нощни очи не успя да ни дойде на крака в София Wink Искате ли да си направим една слинго-парк среща в Борисовата през седмицата, за да си наклюкаме, сравним и менкаме на кръгче слинговете и раниците? (На 1ви се срещахме момичетата от темата за пелените и така или иначе се събраха много слингове и боби, можем да избистрим и тях Simple Smile

Например на 15, вторник? Какво ще кажете? Simple Smile
 
Виж целия пост
# 611
Pippilota_Mentolka, аз бих дошла на срещата.
Единствено, ако имаме колики-ден, ще пасувам, защото бебо плаче много тогава и ми е трудно да го успокоя като сме навън.
Засега прогнозата за вторник обаче е дъжд с гръмотевици (вероятност за валежи 90%). Може да изчакаме и да видим такава ли ще остане.
Виж целия пост
# 612
Pippilota_Mentolka, аз бих дошла на срещата.
Засега прогнозата за вторник обаче е дъжд с гръмотевици (вероятност за валежи 90%). Може да изчакаме и да видим такава ли ще остане.

Ох, това време! Все забравям, че това лято без гледане на прогнозата не се оцелява! Еми към края на седмицата? я кажете (аз само сряда не мога)
Виж целия пост
# 613
Четвъртък, Петък и Неделя дават без валежи.... уж  http://sinoptik.bg/sofia-bulgaria-100727011/10-days
Качвам снимки с бебка и слинг с халки. Ако може да ми дадете съвет правилно ли е сложена. На мене не ми се виждат еднакви двата профила. Някак си леко не симетрично ми седи.  Иначе тя веднага отнесе. Страхотно е да имаш ръце. Мисля да го ползвам за в къщи когато имам работа, а малката не иска да ме пусне.
Виж целия пост
# 614
Аз съм ОК за четвъртък или петък.
Евентуално в петък сме на консултация, но мисля, че мога да ги съчетая.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия