Подсъзнанието може всичко 59 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 75 755
  • 754
# 540
По молба на участник във форума поствам отново линка на CD-то Вихърът. http://dox.bg/files/dw?a=8159d7569f
InteIIa ,Благодаря много! newsm51
Изключително полезно!
alinnna "Законът на привличането -Естер и Джери Хикс"
devi4ca Успехът е с теб!

Аааааааааааа, значи това е законът за привличането в аудиовариант и просто мога да си го кача на телефона и да го слушам  Laughing
Виж целия пост
# 541
Здравейте и от мен. Alinna и при мен е така. И все си викам, че това е времено и ще отмине. Все пак съм сигурна, че сега ми е трудно в работата, но напред ме чака нещо много по-добро.  Една приятелка си има теорема, че след кофти период идва хубав такъв и като нещо катоя разочарова веднага казва кякво ли хубаво нещо ме чака сега. Направо и се радвам винаги на оптимизма. Писах желания този месец и се надявам да се случат по най-добрия за мен начин.
Виж целия пост
# 542
Да, и в природата е така. След всеки дъжд, слънце изгрява. Simple Smile
Виж целия пост
# 543
Здравейте и от мен. Alinna и при мен е така. И все си викам, че това е времено и ще отмине. Все пак съм сигурна, че сега ми е трудно в работата, но напред ме чака нещо много по-добро.  Една приятелка си има теорема, че след кофти период идва хубав такъв и като нещо катоя разочарова веднага казва кякво ли хубаво нещо ме чака сега. Направо и се радвам винаги на оптимизма. Писах желания този месец и се надявам да се случат по най-добрия за мен начин.
Дано е така, Вал, че моят период продължи доста дълго.
Виж целия пост
# 544
И при мен трудния, проблемен период продължи дълго.... с нови проблеми....
Но искрено вярвам, че ще ми се случи скоро нещо хубаво!!!!
Виж целия пост
# 545
Малко астрологични новини /от Астро студио/:

Меркурий става ретрограден от 7 февруари до 28 февруари, да не се притесняваме особено, но все пак да бъдем внимателни  Peace...

Периодът е неблагоприятен:

за подписване на договори и споразумения;
за преговори;
за подаване на документи;
за подписване на бракове;
за краткосрочни пътувания;
за изпити;
за закупуване или ремонт на техника;
изобщо за общуване и създаване на нови контакти;
за пускане на писма и мейли;
да сменяте работата си;
за домашни ремонти.

Периода е благоприятен:

да завършите нещо, което от дълго време отлагате;
да си направите ревизия на финансите;
да решите стар конфликт или вражда;
да почистите дома си и да изхвърлите ненужните вещи;
да прецените талантите и ресурсите си и след като Меркурий стане директен, да потърсите нови професионални хоризонти;
да смените диетата си
Виж целия пост
# 546
А за записване за изпит благоприятен ли е?  Thinking
Трябва да се запиша до 24.02 (това е крайният срок), самият изпит е на 01.04.
Виж целия пост
# 547
за подписване на договори и споразумения;
за преговори;
за подаване на документи;
за подписване на бракове;
за краткосрочни пътувания;
за изпити;
изобщо за общуване и създаване на нови контакти;
за пускане на писма и мейли;
Ужас...  Shocked Ще чакам до март за всичко това  Embarassed Вярно, че Алена предупреди в годишния хороскоп февруари да не се предприема нищо, но потвърждението тук някак ме отчая. 
Виж целия пост
# 548
за подписване на договори и споразумения;
за преговори;
за подаване на документи;
за подписване на бракове;
за краткосрочни пътувания;
за изпити;
изобщо за общуване и създаване на нови контакти;
за пускане на писма и мейли;
Ужас...  Shocked Ще чакам до март за всичко това  Embarassed Вярно, че Алена предупреди в годишния хороскоп февруари да не се предприема нищо, но потвърждението тук някак ме отчая. 
Инат до откат,  не се шашкай. Може да се интерпретира и по друг начин, ако предварително си се договорила по даден договор, но подпишеш в този период, всичко може да си е успешно. Simple Smile
Благодаря за инфото, Polly!
Виж целия пост
# 549
Пит, не съм договаряла нищо. Тепърва предстои.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 550
Момичета, в нашата темичка, говорили ли сме за това http://petel.bg/TSeliyat-svyat-ludna-po-misteriozen-portret-na-t … al-kasmet-__62067.
Виж целия пост
# 551
Има го на първа страница, но аз не съм го разпечатвала. Но, ако някой го е споходило щастие , нека да сподели  Simple Smile
Виж целия пост
# 552
Скрит текст:
Малко астрологични новини /от Астро студио/:

Меркурий става ретрограден от 7 февруари до 28 февруари, да не се притесняваме особено, но все пак да бъдем внимателни  Peace...

Периодът е неблагоприятен:

за подписване на договори и споразумения;
за преговори;
за подаване на документи;
за подписване на бракове;
за краткосрочни пътувания;
за изпити;
за закупуване или ремонт на техника;
изобщо за общуване и създаване на нови контакти;
за пускане на писма и мейли;
да сменяте работата си;
за домашни ремонти.

Периода е благоприятен:

да завършите нещо, което от дълго време отлагате;
да си направите ревизия на финансите;
да решите стар конфликт или вражда;
да почистите дома си и да изхвърлите ненужните вещи;
да прецените талантите и ресурсите си и след като Меркурий стане директен, да потърсите нови професионални хоризонти;
да смените диетата си




Благодаря много!   bouquet
Виж целия пост
# 553
Здравейте, влизам с конкретен въпрос - чували ли сте, че ако държим в дома си черупки от миди и рапани, това носи лош късмет и болести? newsm78 Попаднах на това и се чудя да изхвърля ли мидичките които сме донесли от морето и които хич не са малко количество? ooooh!
Виж целия пост
# 554
Аз не бих. Това са неща, които се случват, само ако вярваш в тях.
Ако ти вярваш, че мидите ти носят хубави емоции и спомени от морето,  си ги запази и не мисли за лошото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия