Коледа на вратата чука - за подарък-книжка запиши се тука

  • 23 200
  • 759
# 150
Хубаво де, ето и аз да си пусна списъка...
1. "Не беше тук и си отиде" - Георги Томов
2. "И други истории" - Георги Господинов
3. "Мидълсекс" - Джефри Юдженидис
4. "Бледа синя точица" - Карл Сейгън
5. "Джойленд" - Стивън Кинг
...
После ще се извадят, предполагам, ако няма кой друг - ще го направя аз,не ми е проблем.
Виж целия пост
# 151
Ако все още е свободна позиция номер 3, може ли да е за мен? Родена съм на 3.12. Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 152
Петяя, "Петте четвъртини на портокала" на английски ли я търсиш? Аз я четох през годината и много ми хареса. Чудесен списък имаш.  Simple Smile

И още едно въпросче - Точно 5 броя книги ли трябва да съдържа списъка ни? По-малко може ли? И аз като Вайда се колебая за петата книга.  Simple Smile

И предложението на Izma е добро. Наистина ще е по-удобно като че ли да публикуваме списъците горе-долу по едно и също време, за да не настане едно ровене напред-назад из темата.





Виж целия пост
# 153
Ако все още е свободна позиция номер 3, може ли да е за мен? Родена съм на 3.12. Благодаря Ви предварително!

Номер 3 си вече, останаха още няколко броя незаети номера.

На мен ми е все едно кога ще се пубикуват списъците, като си изтегля моя човек ще преровя цялата тема и ще му намеря книгите  Mr. Green.
Виж целия пост
# 154
Слагам си списъка  Hug

1."Невидимият мост" - Джули Оринджър
2."Малките принцове" - Конър Гренън
3."Обетът на кралицата" - Кристофър Гортнър
4."Ненаписан роман" - Чарлс Мартин
5."Бианка Ланча" - Зузане Щайн
Виж целия пост
# 155
Видях, че Самсара е с три въпросителни и правилно. За огромно съжаление съм в чужбина и бг книга няма как да купя.
Идеята е повече от страхотна, поздравления за Нели   bouquet
Виж целия пост
# 156
Видях, че Самсара е с три въпросителни и правилно. За огромно съжаление съм в чужбина и бг книга няма как да купя.
Идеята е повече от страхотно, поздравления за Нели   bouquet

Сам, днес се сетих, че не си в България.  Confused Обаче имаше предложение и момичетата , които са в чужбина да се включат, ако искат. На теб ще ти пратят книга, пък ти ще зарадваш другарчето си с нещо друго. По твой избор. Като жест. Ако искаш да участваш и само местонахождението те спира, пиши.  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 157
Да си кажем вече книжките?!  Flutter

1. "Джойленд" - Стивън Кинг
2. "Човекът в търсене на смисъл"- Виктор Франкъл
3. "Чистка"- Софи Оксанен
4. "Последната лъжа"- Стивън Уайт
5. "Дневникът на Мая"- Исабел Алиенде
Виж целия пост
# 158
Проблема при момичетата навън е , че разходите за доставка до чужбина са по-големи, което вече ни поставя нас ( живеещите извън страната) в неудобно положение, лично аз не бих искала да натоварвам някой излишно с тези по-големи разходи.
Иначе да избера книга и да я доставят на адреса на получател не е проблем, има доста бг онлайн книжарници, където може да се плаща с кредитна карта и други онлайн начини за разплащане. Така, че не е проблем, че не мога да купя книгата лично от книжарница и да я опаковам подобаващо, по- големия според мен проблем е доставката до чужбина в обратния случай, примерно доставката до мен.


Виж целия пост
# 159
Аз предложих вече ако живеещи в чужбина желаят да се включат, да се изпрати до адрес на техни роднини - родители, свекъри - в България.
Само пощенските разходи за доставка в чужбина се равняват почти на една книга, което не е много ОК, за жалост  Confused
Виж целия пост
# 160
Их, какви сте сладки  Laughing
Виж целия пост
# 161
Аз предложих вече ако живеещи в чужбина желаят да се включат, да се изпрати до адрес на техни роднини - родители, свекъри - в България.
Само пощенските разходи за доставка в чужбина се равняват почти на една книга, което не е много ОК, за жалост  Confused

Да, аз така и направих, дадох си адреса на родителите ми, но освен това се и прибирам де, малко по-късно , но все ще имам време да зарадвам другарчето си.
Виж целия пост
# 162
Лелеееееееее, вие сте върха, водих си на листче кои номера са казани и за мен до 14-ти нямаше свободно - така че 14 избирам  Laughing
И списъка ми е готов, но идеята после да се пускат май е по-добра, не знам...Както кажете, виждам, че вече има и списъци с книги, да го пускам ли и моя? Simple Smile
Виж целия пост
# 163
Пускай, тъкмо мога да взаимствам идеи за петата книга  Simple Smile.
Виж целия пост
# 164
Аз мога ли да вметна нещо - не е ли по-добре след като разиграете жребия, тогава да пускате списъците с книги? Всеки ще знае на кого ще изпраща и по-лесно ще намери списъка на неговия си човек.  Иначе ще се натрупат списъци и след жребия трябва да се рови назад за намирането на получателя. Дано съм обяснила добре.


Абсолютно съм съгласна! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия