Сериали - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural / тема V

  • 65 979
  • 723
# 705

Сладко Simple Smile
Виж целия пост
# 706
 Нещо ми свършиха нещата за гледане и реших най-после да взема да изгледам True blood. Още съм на втори епизод, но нещо стабилно ме изнервя. Тоя сериал пародиен ли е или просто ми е тъп?
Виж целия пост
# 707
явно ти е тъп.
Виж целия пост
# 708
 Joy Явно... Реших, че е със скрит замисъл, обаче тва май идва от прекаленото гледане на такива сериали  Mr. Green
Виж целия пост
# 709
Според усещане,щом не ти е допаднал в началото,няма смисъл да продължаваш  Peace
Виж целия пост
# 710
Ще го помъча май поне един сезон - може да е като Breaking bad - първия сезон го влачих повече от месец, почнах втория и за десетина дена целия сериал опуках  Joy
Виж целия пост
# 711
Ще го помъча май поне един сезон - може да е като Breaking bad - първия сезон го влачих повече от месец, почнах втория и за десетина дена целия сериал опуках  Joy

И аз така с ББ. Този първи сезон е голям препъни камък.

Истинска кръв и на мен не ми допадна и го зарязах.
Виж целия пост
# 712
Ще го помъча май поне един сезон - може да е като Breaking bad - първия сезон го влачих повече от месец, почнах втория и за десетина дена целия сериал опуках  Joy
Няма какво да го мъчиш, все си е така, последните  няколко сезона си бяха мъка дори за мен, при все че в началото го харесах, в крайна сметка го зарязах Simple Smile

Виж обаче стотицата втория сезон ми е все по интересен, а на първият имах пориви да го оставям Simple Smile
Виж целия пост
# 713
Нещо ми свършиха нещата за гледане и реших най-после да взема да изгледам True blood. Още съм на втори епизод, но нещо стабилно ме изнервя. Тоя сериал пародиен ли е или просто ми е тъп?

всъщност е пародиен, но не като пародия на вампирски филми и сериали, а на американското общество в наши дни. в никакъв случай не е тъп, но от HBO изтърваха златен шанс да направят мега класика след феноменалния първи сезон, а пилотката си остава класика за всеки един телевизионен сериал. Но щом още сега в началото ти е тъп, по-добре го зарязвай, че нататък изтърваха нишката и задълбаха в друга посока, а последните 2 сезона си бяха истинска мъка.
Виж целия пост
# 714
Е, значи не съм напълно побъркана  Grinning  Точно първият епизод много ме озадачи, особено русокоска се държеше толкова...русокоски  Joy
Виж целия пост
# 715
Ако не се лъжа, в шеста серия се появява един русокоско, който ни накара да тикаме сезоните до края  Wink

(и не само той, де  Laughing)
Виж целия пост
# 716
Ааа, това ли била причината да е толкова гледан Laughing Ще изчакам да видя.
На няколко места видях препоръки за 100, да взема освен него да пробвам  newsm78
Виж целия пост
# 717
Пробвай има хляб в него  Peace
Виж целия пост
# 718
според мен щом не те е грабнал от първи епизод няма кво да го мъчиш  Peace аз си спомням, че стоях с отворена уста през тоя епизод, не бях гледала нещо подобно никога  Peace
Виж целия пост
# 719
Доста е различен от другите вампирски, а русокоско е по-хубав във втори сезон, когато е с къса коса. Crazy Русокоска е адски дразнеща, добре че има доста други герои в тоя сериал, че иначе и аз нямаше да го добутам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия