Мартенския татко много е щастлив, усеща вече малкия сладкиш!

  • 30 476
  • 711
# 570
И аз имам коластра, незнам от кой точно месец, но всеки ден имам малко зацапване по сутиена.

Започнаха ми ужасни киселини, които преди ги имах рядко само нощно време. Вече си ги имам всяка нощ, а днес даже почти през целия ден. Помагаха ми ябълки и ядене до 18ч., не по-късно. Вече и това не помага.
Моля давайте някакви идеи как да ги облекча, защото са наистина ужасни, горят ми гърлото чак до болка.  smile3514 С първата брменност също имах, но чак втората половина на 9тия и то само нощно време. Има много време до края  Sad
Виж целия пост
# 571
И аз имам коластра, незнам от кой точно месец, но всеки ден имам малко зацапване по сутиена.

Започнаха ми ужасни киселини, които преди ги имах рядко само нощно време. Вече си ги имам всяка нощ, а днес даже почти през целия ден. Помагаха ми ябълки и ядене до 18ч., не по-късно. Вече и това не помага.
Моля давайте някакви идеи как да ги облекча, защото са наистина ужасни, горят ми гърлото чак до болка.  smile3514 С първата брменност също имах, но чак втората половина на 9тия и то само нощно време. Има много време до края  Sad

Да не те отчайвам, но ако сода или хапчета срещу киселини не ти помагат ... ще ти минат след раждането. И аз днес имам, надявам се да не станат системни, че е голям гърч.
Виж целия пост
# 572
ГАВИСКОН-сироп.....това ме облекчава.След като и содата вече не ми помага само сиропчето ги потушава за около 2-3 часа.Аз си държа сиропа на хладилника и нощем като стана ММ все ме пита"къде?да удариш един пожарникар,ли?" (това заради рекламата)


           
Виж целия пост
# 573
Мерси момичета Simple Smile успокоихте ме!

Относно киселините на мен ми помагат ябълките и газираната вода, но не са много сериозни. Гледам да не ям люто, защото забелязах, че от това ми се получават.
Виж целия пост
# 574
И аз имам коластра, незнам от кой точно месец, но всеки ден имам малко зацапване по сутиена.

Започнаха ми ужасни киселини, които преди ги имах рядко само нощно време. Вече си ги имам всяка нощ, а днес даже почти през целия ден. Помагаха ми ябълки и ядене до 18ч., не по-късно. Вече и това не помага.
Моля давайте някакви идеи как да ги облекча, защото са наистина ужасни, горят ми гърлото чак до болка.  smile3514 С първата брменност също имах, но чак втората половина на 9тия и то само нощно време. Има много време до края  Sad
Гавискон, Рени, не ям след 18:00ч и избягвам да ям сладко, най-вече от него получавам киселини...И гледам да не съм в легнало положение поне един час след като ям...
Виж целия пост
# 575
Весела Коледа на всички,пожелавам ви много усмивки и много любов  Hug

Почерпете се днес ММ е именник  Peace
Скрит текст:
Виж целия пост
# 576
Честито Рождество Христово! Nature Snowman Весело посрещане на празника,бъдете много щастливи и да си пожелаем живи и здрави бебенца на термин!  Praynig baloni santa2 Nature Snowman newsm32
Виж целия пост
# 577
Честито Рождество, мамчета!!
 Пожелавам на вас и семействата ви здраве, благополучие, мир, светлина и топлина в сърцата и душите newsm17!!  И здрави бебчетааа  Wink
Виж целия пост
# 578
Честита Коледа! Пожелавам на всички много здраве, щастие, любов и сплотеност!  Нека бременностите ни бъдат леки и да износим живи и здрави бебчета до термин!
Виж целия пост
# 579
Честита Коледа, момичета! Бъдете живи и здрави и нека най-големия подарък да си стои на топличко в коремчетата до март 2014!

Виж целия пост
# 580
Честита Коледа!Бъдете благословени и обичани!
Всички да родим здрави и красиви бебчета март месец  Close-mas: People Santa Nature Snowman
Виж целия пост
# 581
Честита Коледа, бъдещи мамчета  Hug
Виж целия пост
# 582
ЧЕСТИТА КОЛЕДА 
бъдете здрави и се обичайте
Виж целия пост
# 583
Честито Рождество Христово! Здраве, любов и леко раждане на всички! santa2
Виж целия пост
# 584
Честита Коледа мами здраве мир и любов ви желая.  Hug  Някой мами знаят ли за кремче някое  против белези  за след операция имали нещо за заличаване на белега  .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия